Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bende ıphone 8 den samsung s9 a geçiş yaptım.Hayırlısı artık
  • Cihazda kesinlikle ısınma problemi var. Fazla dert etmiyorum.s8 de ilk zamanlarda ısınıyor diyorlardı.yazilimla çözüleceği kanısındayım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nevergiveup8787 kullanıcısına yanıt
    Hocam alali 2 gun oldu ilk gun gercek anlamda isinma oldu iphone da ilk gunler cok isiniyordu sonra duzeliyordu.S9 unda isinmasi dune gore azaldi

• eLroS kullanıcısına yanıt
    Cihazı biraz zorlandığında ısınıyor. Dediğim gibi yazılımsal birşey olduğu kanısındayım.duzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Cihazım Türkiye garantili S9+ VoLTE ayarları var ve açıp kapatılıyor hersey düzgün çalışıyor sorun yok bende hattım Türk Telekom GS Mobile..
    Ayrıca yalnızca telefondan açıp kapatmakla olmuyor Operatör den de aktif ettirmeniz lazım..
    hocam sende üstte volte veya hdplus yazıyor mu ? Turk telekoma geçtim volte yazıp 5555 e atıyorum cihazınız desteklemiyor diyor ne yapmam lazım ?
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Ben cevap yazayim,HD+ yaziyor ben de Turk Telekomda yim online islemlerden actim

• eLroS kullanıcısına yanıt
    Hocam bende online işlemlerden açmayı denedim cihazınız desteklemiyor diyor ne saçma bir iş ? Müşteri hizmetlerini aradım s9 plus destkelediğimiz cihazlar arasında yok diyor , ulan internet sayfanızda var diyorum kayıt açalım dediler.
    Gercekten enteresan bir olay cihaziniz yurdisi filanmi acaba yada simkart ike ilgili hir sorunmu var.ben telefondan da aktif etti siz ordan denedinizmi

• quote:

Orijinalden alıntı: eLroS

Gercekten enteresan bir olay cihaziniz yurdisi filanmi acaba yada simkart ike ilgili hir sorunmu var.ben telefondan da aktif etti siz ordan denedinizmi
    Telefondan da aktif hocam , yurtiçi cihazı Evkurdan alınma
  • Enteresan gercekten de hocam bende burda yazilanlari okuyup merak ettkmde actim Allah var ne ise yaradigini bilmiyorum bile 😂

• ozandemir- kullanıcısına yanıt
    Ekran kapalıyken derken telefonun ters şekilde olması lazım yani mesela ön yüz masaya gelicek şekilde koyarsanız yanıyor. Aramalarda deneyebilirsiniz ön yüz masaya gelicek şekilde koyarsanız yanmaya başlıyor kaldırdığınızda sönüyor. Belki öyledir sizdeki sorun. Birde ufak hatırlatma , ayarı bulunuyor ekran açıkken kapalıyken her ikisi gibi onu da kontrol edin etmediyseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Transfikk kullanıcısına yanıt
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/help/edge-lighting-screen-off-t3765888

Xda dada yaşayanlar var. Bug gibi duruyor

• Mr.Mitokondri kullanıcısına yanıt
    Hocam saglam olmuyor zamanla gıdıyor devamlı alıyosun yazık bide kenarları edge oldufu için sıkıntı oluyor

Eskiden kullandığınız değil başka bir akıllı tefonunuza sim kartı takıp ayarları sms yada *101# ile alın daha sonra 15 dk telefon da sim kart kalsın. Akabinde sim kartı s9+ a takın tekrar ayarları sms ile yada diğer yöntemle alın düzelecektir. Bende de aynısı vardı bu şekilde düzeldi su an HD+ yazıyor.

• hzr34 H kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam deneyeceğim.
  • Arkadaşlar telefon kilitliyken ekranın üzerinden elimi kolumu bir şeyi geçirince ekran açılıyor. Bunu nereden kapatabilirim?

• Arkadaşlar hafıza kartı cihazları yavaşlatiyormu yada enerji tüketimine artısı eksisi nedir bu konu hakkında teknik bilgi bulamadım, bu gün teknosa ya gittim 64 gb dan başka seçenek yoktu sırf bu yüzden vazgeçtim almaktan kararsız kaldım niyetim 128 gb almak kartsız kullanmak istiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 18 Ağustos 2018; 23:6:33 >
    Oldu mu?

• Oyunlar için iyi telefon kamerası iyi ben oyun için aldım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hzr34 H kullanıcısına yanıt
    Şu an etrafımda başka cihaz yok hocam sonra denicem
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.