Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (270. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.105
Cevap
162
Favori
1.231.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon için alabileceğim kırılmaz cam var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Sonunda bende s9+ a geçtim dahada uzun süre cihaz değişmem.

Yalnız şöyle bir sorun oldu 64 gb lık class 10 hafıza kartımı cüzdana atmıştım telefonu alana kadar , şimdi taktım çalışmıyor başka cihazda taktım yine çalışmadı cok fazla resmim vardı içinde geri getirme şansım yok mu acaba
    sd card adaptorle takip pc de baktinmi

• korkmaztaha kullanıcısına yanıt
    Hocam samsung music için şöyle bi ayar mevcut ama Spotify'ı bende bulamadım

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mitokondri

Telefon için alabileceğim kırılmaz cam var mı acaba ?
    kilif kullanacaksan bence yok ama kilifsiz kullanacaksan vatanda var yada spingen

• ekrem_6655 E kullanıcısına yanıt
    Bence sürekli yanmaz edge ışığı. Bildirim gelince yanıyor sonra led yanıp sönüyor eğer sürekliyse kısa bir video gönderin ben de servise götürüp itiraz edeyim benimkisi niye kısa yanıyor diye.

Yani suçlamak gibi demiyorum, dikkat ettiniz mi? Eğer sürekli oluyorsa bizde sorun var demektir. Kimsede olmuyorsa normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U39770434 -- 18 Ağustos 2018; 11:48:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem_6655

Cihazınızda muhtemelen kılıf var. Kılıfı çıkartın bakın bakalım ısınıp isinmadigina. Ve eminim birçok arkadaş kılıfı çıkartıp test ettiğinde aaa cihaz gerçekten çok ısınıyormuş diyecek.
    Galiba yanlış alıntı yaptınız. Ben hem kılıfsız kullanıyorum cihazı hem de normal olarak ısındığından bahsediyorum :)

Ayrıca tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Ciddi bir oyun oynandığı zaman veya cihazı yoracak işlemler yapıldığı zaman maksimum kaç derece idealdir normal sayılabilir? Test etmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dgkn_ngn -- 18 Ağustos 2018; 12:36:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-22C714979

Özel mesaj atarsanız size bir yetkilinin numarasını vereceğim, yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Burada pek yardım bulamazsınız genelde herkes kendi telefonunu yere göğe sığdıramıyor bu konunun da sanıyorum ki amacı o. Sorun yaşıyorsanız yaşadığınız ile kalırsınız. Birkaç arkadaş hariç kimsenin yardım ettiği yok.
    hocam özelden atarmısınız size mesaj atamadım sorun çıktı da 1 aydır serviste cihaz
    hocam s9 plus için tel no atacakmışsınız kimin olduğunu da yazarsanız ben istiyorum sizden cihaz 1 aydır serviste 4 kere gitti geldi yeni kapak hiç teslim almadım cihazı
  • Dgkn_ngn kullanıcısına yanıt
    10 dk pubgmobile oynuyorlar 41 derece oluyor note9 da :)

• Şu anasayfaya yararlı bilgiler falan eklense keşke mesela package disabler pro alcan ama hangi uygulamaları durdurmam gerekiyor kullandigim birseyi durdurmiyim yanlışlıkla siz hangi uygulamaları durdurdunuz arkadaşlar daha iyi pil süresi için?

• SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: U39770434

Bence sürekli yanmaz edge ışığı. Bildirim gelince yanıyor sonra led yanıp sönüyor eğer sürekliyse kısa bir video gönderin ben de servise götürüp itiraz edeyim benimkisi niye kısa yanıyor diye.

Yani suçlamak gibi demiyorum, dikkat ettiniz mi? Eğer sürekli oluyorsa bizde sorun var demektir. Kimsede olmuyorsa normal.
    edge ışığı sürekli yanmıyor. bildirim geldiğinde yanıyor ve bitiyor. bendeki olay ekran kapalıykende yanma açık ama ekran kapalı oldupunda yanmıyor. sizde de öyle mi durum?
  • Ekran kapalıyken bende de yanmıyordu ama servise görürdüm yazılımla hallettiler.

• ozandemir- kullanıcısına yanıt
    Ekran kapalıylen yanıyor, bir tur atıp sönüyor.

• Bende ekran kapalıyken yanmıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.cepsesuar.com/samsung-galaxy-s9-plus-baseus-0-3mm-allscreen-arcsurface-temperli-ekran-koruyucu-siyah-25909.html

Bu nasıldır kullanan ya da fikri olan var mı

• https://www.cepsesuar.com/samsung-galaxy-s9-plus-baseus-0-3mm-allscreen-arcsurface-temperli-ekran-koruyucu-siyah-25909.html

Bu nasıldır kullanan ya da fikri olan var mı

• Mr.Mitokondri kullanıcısına yanıt
    Hocam cam koruyucular tavsiye etmem ya koruyucuz kullancan yada antishock dıyolar jelatin ondan yaptırcam bence.

• ozandemir- kullanıcısına yanıt
    Bildirim geldiğinde ekran kapalıyken yanıyor. Servise gidin bence...

• Eyvallah hocam. Önermeme sebebiniz var mı?

• ekrem_6655 E kullanıcısına yanıt
    Servise gitmenin gereği yok. Ekran açıkken yanıyo kapalıyken yanmıyo. Yüzde 90 yazılımsal. Yazılımı sıfırlarım bi ara düzelir

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.