Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Snapdragonlu satışı yok hepsiburadada ben incelemiştim. Hangi romla geldiğini bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatxp635

quote:

Orijinalden alıntı: yudevil

Hocam kamerası çok güzel. Canlı odak biraz sönük kalabilir ama tüm cihazlarda durum böyle. 4-4.5 saat bunda da alırsınız. Ben Snapdragon olanı seçtim garantisi ithalatçı delta olmasına rağmen çünkü uygulama optimizasyonu daha iyi ve bataryasının daha iyi gittiğine dair bir çok bildirim geliyordu forum xda da.

Hocam snapdragonlunun linki var mı? Ne kadara aldiniz? Ben bir türlü bulamadım. Bir de cihaz amerika romuyla mı geliyor çin romuyla mı?

Alıntıları Göster
    Hocam "samsung galaxy s9 plus dual sim " diye aratırsanız çıkıyor lakin arkadaşın dediği gibi hepsi burada satıcılı olarak yok ben de 4250tlden almıştım yanlış hatırlamıyorsam. Satıcı da hepsiburadaydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler cihazın hangi tarihte kullanılmaya başladığını gösteren bir menü falan var mıdır?

• AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    Good Lock var ancak ülkemizde daha aktif değil. İsterseniz bekleyin isterseniz de internetten apk sını indirebilirsiniz. Çok güzel bir tema aracı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Beyler cihazın hangi tarihte kullanılmaya başladığını gösteren bir menü falan var mıdır?
    samsung info kur

kac kere sarj olmus bak

• Hocam ışık sızması var mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • unlovedman kullanıcısına yanıt
    Pil boşaltma devri 13 ki telefonu alalı da 12 gün oldu. Ama pil sağlığı 91 diyor. Çok az değil mi?

• beko1903 B kullanıcısına yanıt
    %100 yazmaz zaten 91 iyi

• Kısa bir inceleme yazacağım daha tam anlamıyla kurcalayamadım telefonu.

Zifiri karanlık odada ekranı en son parlaklığa alıp bembeyaz bir sayfa açtığım zaman küçücük bir ışık sızması gözüküyor. Bu bir sorun mudur? Hatta uzun bir süre şüphe ettim bi yerden bir şey mi yansıyor diye ama sızma var. Kısacası şöyle söyleyeyim ben bu sızma olayını telefonu almadan önce öğrenmeseydim onu görmeme imkan yoktu!

Hızlı şarjı dakikada %1 attırıyor, 96-97'lerden sonra biraz daha uzun sürüyor. Gerçekten muazzam yapmışlar. Performansı, takılması, hata vermesi bunlardan korkuyordum, resmen telefonu yaktım ama tık yok
  • hepsiburada ışık sızmasında iade kabul ediyor mu ? geçenlerde burdan bir arkadaş 15 gün içinde geri gönderdim demişti sonuç ne oldu acaba aldılar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Pil boşaltma devri 13 ki telefonu alalı da 12 gün oldu. Ama pil sağlığı 91 diyor. Çok az değil mi?
    O program hep 91 galiba hocam benimki de öyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Kısa bir inceleme yazacağım daha tam anlamıyla kurcalayamadım telefonu.

Zifiri karanlık odada ekranı en son parlaklığa alıp bembeyaz bir sayfa açtığım zaman küçücük bir ışık sızması gözüküyor. Bu bir sorun mudur? Hatta uzun bir süre şüphe ettim bi yerden bir şey mi yansıyor diye ama sızma var. Kısacası şöyle söyleyeyim ben bu sızma olayını telefonu almadan önce öğrenmeseydim onu görmeme imkan yoktu!

Hızlı şarjı dakikada %1 attırıyor, 96-97'lerden sonra biraz daha uzun sürüyor. Gerçekten muazzam yapmışlar. Performansı, takılması, hata vermesi bunlardan korkuyordum, resmen telefonu yaktım ama tık yok
    Hayırlı olsun hocam. Dediginiz sızma olayını ben test etmedim bile yani düşünün :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Kısa bir inceleme yazacağım daha tam anlamıyla kurcalayamadım telefonu.

Anladım hocam. Pek kafaya takılacak bir şey değil yani. Ben de en kısa zamanda geçeceğim siparişi

• Merhaba,herkese iyi günler dilerim.
    S9 ve P20 arasında kaldım (her ikisi de plus ya da pro olmayan)
    Aldığım telefonu en az 3 yıl kullanan biriyim ve beklentim sadece hız,zamanla kasma-donma yapmaması,uzun süre güncelleme alması vs.
    Kamera da önemli bu arada.
    Kullananlar objektif olarak yorum yapabilirse sevinirim.

Bir de S9'u yurtdışından getirecek olsam nelere dikkat etmeliyim?
    Model numarası , sürüm, vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cruiser_16

Merhaba,herkese iyi günler dilerim.
    S9 ve P20 arasında kaldım (her ikisi de plus ya da pro olmayan)
    Aldığım telefonu en az 3 yıl kullanan biriyim ve beklentim sadece hız,zamanla kasma-donma yapmaması,uzun süre güncelleme alması vs.
    Kamera da önemli bu arada.
    Kullananlar objektif olarak yorum yapabilirse sevinirim.

Bir de S9'u yurtdışından getirecek olsam nelere dikkat etmeliyim?
    Model numarası , sürüm, vs...
    S9

3.5mm jak

Ekran daha iyi

Tasarım daha iyi

Kamera hemen hemen aynıdır

İşlemci 1 tık daha iyi

S9 un p20 karşısındaki tek olumsuz yönü pil

Lg g7 dede 3000mah pil var ve 5 saat ekran süresi veriyor

Benim arkadaşda s9 var ve 6 saat ekran süresi alıyor 12 14 saat de kullanım ile

P20 kullanan arkadaşda var ondada 7 ve 7 buçuk arası deişiyor

Pil hariç s9 fersah fersah daha iyi

Pil de 1 saat fark var bence s9 plus modeline bakın derim

• Arkadaslar haftaya yurtdışından telefon alacagim

S9+ ile S9+ Duos arasında sim kart harici donanimsal fark var mi? Karsilastirma sitelerine baktimda hersey ayni gorunmesine ragmen guvenemedim bilginiz var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Arkadaslar haftaya yurtdışından telefon alacagim

S9+ ile S9+ Duos arasında sim kart harici donanimsal fark var mi? Karsilastirma sitelerine baktimda hersey ayni gorunmesine ragmen guvenemedim bilginiz var mi?
    G965F/DS YAZAR EXONOS ISLEMCILI FARK YOK ALDIGIN ULKEYE BAKAR

• Arkadaslar Telefon Cebimdeyken ekran acik kaliyor sebebi ne olabilir kapali ortamda kilitle aktif ama yinede cebimde aciliyor

• SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Arkadaşlar türkçe kelimeler bazı yerlerde tam değil bunun çözümü nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

Arkadaslar haftaya yurtdışından telefon alacagim

Çift sim kartli (Dual sim) olanindan al ikinci sim kart yuvasi birgün lazim olabilir.

Bunun haricinde donanimsal olarak ayni tek simli olan modeller ile arasinda fark yok.

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.