Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler burdan s9 alsam Kanada da kullanabilecek miyim? Exynos olması sıkıntı yaratır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Arkadaşlar böyle bir yorum okudum ve S9+ alma arifesindeyim. Gerçekten olabilecek bir şey mi bu durum? Objektif yorumlarınızı bekliyorum.
  • Çok nadir de olsa arama yapamıyorum uçak moduna alıp kapatınca bu sorun düzeliyor. Bu konu hakkında bilgisi olan bar mı? Hattım vodafone

• quote:

Orijinalden alıntı: recoki

Çok nadir de olsa arama yapamıyorum uçak moduna alıp kapatınca bu sorun düzeliyor. Bu konu hakkında bilgisi olan bar mı? Hattım vodafone
    lte den 3g ye al dene

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Arkadaşlar böyle bir yorum okudum ve S9+ alma arifesindeyim. Gerçekten olabilecek bir şey mi bu durum? Objektif yorumlarınızı bekliyorum.
    2 senedir s9 kullanan var mi yok tabiki

3 sene s6 edge plus kullandim memnun olmasam s9 plusa gecmezdim.

• quote:

3 yila yakın note 5 kullandım. S8 rom yüklüydü kendisinde ve tabiri caizse yağ gibi akıyordu. Bu donma kasılma mevzusu gerçekten 2012 2013 de falan kaldı ya artık.

• yudevil kullanıcısına yanıt
    s4 den sonra bitti takilmalar

• quote:

arkadaş trol herhalde, s6 ve note 5 var hala donma yok. s9 plus rahat 5 sene götürür.

• Beyler oyun oynamam telefonda çok uygulama yok gereksiz isinma sorunum var 10 dk video oynatsin 35 derece yarim saat oynatsin 40 dereceyi buluyor kilifsiz.Bu derece artişiyla şarj dususude hizlaniyor benzer şikayeti ya da çözüm onerisi olan var mi,iyi günler.
    Not:s9+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Force -- 23 Haziran 2018; 17:1:59 >
  • S9 plus yavas cekim ornegi

• Golden Gate kullanıcısına yanıt
    güzel olmuş bunlarda benden

https://youtu.be/1hzMA7wZSb0

https://youtu.be/B5wRb8cA5_M

https://youtu.be/12U6Jx0zSt0

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pil için package disabler yüklenince açılmıyor

• beko1903 B kullanıcısına yanıt
    ???

• Dgkn_ngn kullanıcısına yanıt
    S9+ modelinin sahip olduğu işlemci daha güncel dolayısıyla da daha güçlü bir işlemci. Aynı şey sahip olduğu gpu içinde geçerli. Huawei modellerinin video kısmında zorlanmasının asıl nedeni Kirin 970 zaten.
    Bir sene sonra telefon yavaşlar mı bilemem ama illa yavaşlarsa da işlemciden değil, yazılımdan dolayı yavaşlar. Her şey bir kenera, toplam paket olarak bakıldığında, S9+ çok daha iyi bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 23 Haziran 2018; 22:29:57 >
  • Hocam telefonu alabilirim. Kanada’ya gidicem malum orda snapdragon var internet uyumluluğundan dolayı. Bursan alırsam orda kullanabilir miyim? Ve burdan yurt dışına telefon götürdüğümüzde kullanmak için ekstra bir işlem var mı bizdeki harç yatırmak gibi

• logpug33 L kullanıcısına yanıt
    SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • beko1903 B kullanıcısına yanıt
    Kanada da Exynos ile 4G sebeke band larin tamaminda tam nemalanamazsiniz. Calisir ama hizlari vasat olur .

Yurtdisinda S9 Plus ve S9 modelleri indirime gecmistir. Snapdragon modelleri. Unlock modelini tavsiye etmem guncellemeleri biraz gec aliyor operator odakli cihazlar gerekli testleri sadece kendi hatti icin yapacagi icin gerekli test sureci zamani cok daha kisa olmaktadir lakin unlocked olunca tum operatorlerinki test edilmekte hem pekte istekli degillerdir malum musteriyi baglamak icin kendi operator cihazlarini dolayli da olsa dayatmaktalar . Fakat bir avantaji vardir cok uyguna geliyor ....

Tercih senindir kabaca durum boyle .

Kimse cevap vermemis ilginc ...

@beko1903
  • Samsung S9+ ile iphone 8 plus arasında kaldım. Bir kaç sorum var S9+ kullanıcılarına.

Sizce telefon 3-4 sene götürür mü ?

İnstagramda story problemi duymuştum. Ekran oranı uyuşmazlığından böyle bir şey var mı ? Youtubede izlerken falanda oluyor mu bu sorun ?

Telefonunuzda ışık süzmesi var mı aralarda denk geldim bazı kullanıcılar bu normal demiş bir kısımda bende yok böyle bir şey demiş. Telefonun kenarında sarı çizgi gibi bir şey ?

Başka karşılaştığınız problem var mı telefonda kronik sorun vs.?

Genel olarak S9+ önerir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.