Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11331134113511361137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=Wv3mAibqRGY

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • estimates29 E kullanıcısına yanıt

Görüntüyü kablosuz mu aktardınız?

• CaptainJackHarkness kullanıcısına yanıt

dostum harika bir compare ve review yapmışsın eline sağlık. tek eksik batarya kullanımları. onu da yapsan editör makalesi niteliğinde olurmuş.

Ayrıca 3.1 noble sürümü yakında 1.2 güncellemesi alacak. Başta fixlenecek şey ses ve batarya .Bugünde alexis 2.6 sürümü yayınlandı bi dene derim. Nisan güvenlik yamasıyla ufak iyileştirmeler var. Ayrıca 2.6 ile birlikte bizim türklerden mustafa kardeşime ait harika kernel var. onu kullanabilirsin. xxmustafacoo kernel ismi .alexisin telegram grubunda var.

Hatırlıyorsan tabi bu arada, 2.5 alexis ile noble 1.1 arasındaki batarya drain durumu nasıldı. ?

• Whowert is back kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkür ederim,

Noble romun batarya kalitesi baya iyiydi diğer romlara göre,

Bataryaları karşılaştıramadım tam 3günümü aldı bu iş anladığım ve gördüğüm kadarıyla noble rom baya iyi batarya konusunda alexis romda iyi fakat noble kadar değil batarya olarak, ama musatafacoco kernel ile alexis rom 2.5 de fena değildi, stock roma geri döndüm sebebi ise netflix in fhd çalışmaması idi, samsung s9lar için güncelleme desteğini kesdiğinde stock rom ile işim olmaz artık. Noble rom da kendini tamamen toparlasın zaten stockta durmanın anlamı yok.

Bu arada karşılaştırma fotoğrafları vs çok var fakat ayıklamak zorunda kaldım hepsini buraya atamadım.

Ekstra olarak noble romun simgeleri bana bir tık küçük geldi sanki yapmacık duruyormuş gibi onun nedenide s10 un ekran oranı diye düşünüyorum.

Almanya için U takılı bir güncelleme yayınlamış merak ettim ne gibi iyileştirmeler var acaba.

hm aslında noble'nin 2.5'ten batarya açısından daha iyi olması şaşırttı beni açıkçası.Tam tersini söylüyolardı grupta.

Noble bence 1.3 ve sonrasında tam oturur tahminimce. 1.2'de bile eksiklikler olacaktır. Simgelerde dpi oranlarını değiştirince düzelir bi terminal komutuna bakıyor.

Bu akşam 2.6 sürümünü yükleyeceğim. bende stock 2.5 aralık güncellemesi ile compare edeceğim.

gelismis ayarlardan 480p falan yapsan duzelir belki simgeler

• Dpı değiştirincede bildirim panelindeki simgeler sapıtıyor
    Birbirlerini tutmuyorlar tam olarak, birde ben son uygulamalar kısmını sevemedim büyütüp gözümüze sokuyorlar uygulamayı hepsi eşit olsa daha iyi olurmuş, galiba simetri hastalığı var bende

• Arkadaslar trendyol da 50-60 liraya s view kilif alsam sorun olur mu? Orijinali amazonda 140 lira ama istedigim renk yok.

• Mart güncellemesi iyice cıvıttı batarya öğle saatlerinde yüzde 47 lere iniyor doğru düzgün kullanmadan ekran çözünürlüğünü 720 yaptım belki fayda eder diye nafile yediler güzelim telefonu game launcher den maximum fps yapıyorum ayarı imkanı yok 30 fps yi geçmiyor 720 çözünürlük yapınca ancak 57 falan oluyor call of duty oyunu bu forumda batarya dan en memnun kişi belkide bendim önceden telden soğudum iyice

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikeee

Mart güncellemesi iyice cıvıttı batarya öğle saatlerinde yüzde 47 lere iniyor doğru düzgün kullanmadan ekran çözünürlüğünü 720 yaptım belki fayda eder diye nafile yediler güzelim telefonu game launcher den maximum fps yapıyorum ayarı imkanı yok 30 fps yi geçmiyor 720 çözünürlük yapınca ancak 57 falan oluyor call of duty oyunu bu forumda batarya dan en memnun kişi belkide bendim önceden telden soğudum iyice

Merhaabalar, samsung note5 telefona 4 pili paralel bağladım yapıştırdım 11800 mah oldu ve kalibreyide yaptım yüzde doğru orantılı boşalıp doluyor fakat ayarlar bölümünde ki pil bilgisinde 3000 mah yazıyor ve batery reset yapınca kabilbre yok oluyor. Ben diyorum ki telefonun içine pilin 11800 mah olduğunu yazmak için root mu gerekiyor. Bir program mı gerekir. Ne yapılılırsa işletim sisteminde ki klasörde yada artık her neyiyse işte, pili orjinal ayar olarak 11800 mahı görür. Lütfen yardım. Bu dünyada bunun bir yolu vardır ya. Sizler bu işi kökünden halledersiniz bir yardım edin yeterli zaten.

• Çift tıklama ile ekranı açılıyor mu

• izmir85 İ kullanıcısına yanıt

Hocam build prop ayarlarında olması lazım ama bu yaptığınız şey çok uzun süre dayanmaz illlaki bir sorun çıkaracaktır, dikkat edin voltaj ayarlamaları vs bunları hesaplamanız lazım normal voltaj yerine 4 kat fazla voltaj vermiş oluyorsunuz hadi onu çözdünüz cihaz şarj olurken sıkıntı yaratabilir, anakarta zarar verebilir. 4 kat değide 2ye katlasaydınız biraz daha uzun ömürlü olabilir hocam, ama güzel bir çalışma tebrik ederim.

Paralel bağlamada voltaj artmaz mah artar şarj olması uzun sürer ekran süreside uzamış olur

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJackHarkness

Hocam build prop ayarlarında olması lazım ama bu yaptığınız şey çok uzun süre dayanmaz illlaki bir sorun çıkaracaktır, dikkat edin voltaj ayarlamaları vs bunları hesaplamanız lazım normal voltaj yerine 4 kat fazla voltaj vermiş oluyorsunuz hadi onu çözdünüz cihaz şarj olurken sıkıntı yaratabilir, anakarta zarar verebilir. 4 kat değide 2ye katlasaydınız biraz daha uzun ömürlü olabilir hocam, ama güzel bir çalışma tebrik ederim.

Güzel kardeşim voltaj artmıyor mah artıyor.

• Herkese selamlar;

Bugün küçük kardeşim S9 plus cihazım ile oyun oynarken telefonun aniden kitlendigini söyledi Google Family Link yüklü telefonda onun üzerinden kitlendigini düşündüm ama telefonla hiçbir işlem yapılamıyor sadece siyah bir ekran var ekranda

"Doğrulama başarısız

Cihazınız yeniden başlatılamıyor. Bütünlük doğrulaması başarısız. Cihazınızı varsayılan fabrika ayarlarına sıfırlamanız gerekiyor. Bu işlem tüm verileri silecek."

yazıyor. Hemen altında da bir sıfırla butonu var. Telefonun garantisi bitti yurtiçi cihazı faturası ve kutusu duruyor rom veya root işlemi vs olmadı kesinlikle kardeşim oyun oynarken aniden kapandığını söyledi bootloader vs modlara giripte buna sebep olduğunu da düşünmüyorum. İçinde bir sürü fotoğraf video vs önemli dosyalar vardı bunları kaybetmek istemiyorum ve özellikle yarın telefona çok ihtiyacım var rom root vs işlerinden biraz anlıyorum bu problemi çözmenin yolu nedir internette hiçbir şey bulamadım herkes root attıktan sonra oldu demiş ama benim telefonumda root atma vs olmadı hiç

Bu durum cihazı kusurlu sayar mı? Kendiliğinden olan bir şey sonuçta. Tüketici hakem heyetine gitsem bir sonuç alabilir miyim?

Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Machine Wizard

Arkadaslar trendyol da 50-60 liraya s view kilif alsam sorun olur mu? Orijinali amazonda 140 lira ama istedigim renk yok.

Bilen yok mu

• tv ye görüntüyü kablosuz aktardım ama etrafta yoğun wireless yayınları varsa 2 3 saniyelik kopmalar oluyor ..

https://samfrew.com/tr/download/Galaxy__S9__/tjpn/DBT/G960FXXUFFUC6/G960FOXMFFUC6/

4 aydır güvenlik güncellemesinin ardından yine kamera yazılımını ellememişler bu ayki güncellemede . 10.5.3.16 sürümü apk mirror da en günceli fakat yüklenmiyor çok fazla da değişiklik yok . adamlar android 11 e ağırlık vermiş artık . elinizdeki kamera yazılımı ile idare edeceksiniz .

• estimates29 E kullanıcısına yanıt

Kameradan memnunum bozmasınlar yeter ki.

• S9 serisi artık R.I.P oldu 3 aylık güncellemeye düşürmüşler zaten bekleniyordu ama bu serilere yapılan haksızlık çok büyüktü. Artık custom rom kullanımı artar diye düşünüyorum.

• İşlemciyi iyice bozdular bu son güncelleme sonrası düşük frekanslar sürekli 100 de 100 oluyor her 1,5 dakikada arka planda uygulama bırakmadım uyutmadık siyah tema uçak modu sadece wifi açık wifi full çekiyor ekran amoled sinema modunda çözünürlük 720 de yinede batarya su gibi bitiyor iki kurcalamaya gelmiyor uygulamalardan herhangi birini bundan sonra kıyarım paraya iPhone alırım soğudum resmen samsung markasından her güncelleme sonrası farklı bir sorun

• 
Sayfa: önceki 11331134113511361137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.