Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1098. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10961097109810991100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Denemediğim yöntem kalmamıştı.Manuel kalibrasyon,samsung kodla kalibrasyon,reset ama olmadı.Sonunda garanti kapsamında bataryayı değiştirttim şimdi problem yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Artık bana bu telefon 2.7G GHz. gibi gelmiyor işlemci hızını düşürdüler galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaw kardeşim telefonu alalı 2 sene oldu garantisi daha bitmedi bir kez olsun dediğiniz sorunları yaşamadım şunun şurasında aslında telefonu kullanmaya başlıyalı da en fazla 1 sene fazla olmuştur , eski telefonu kullanıyordum bu kadar süreç içinde aslında gün içerisinde en fazla da 2 3 saat ekranla oynamışımdır , 5 saat kullanımı bulmaz çoğunda standby da bu şekilde ne pilin çok hızlı tükendiği ne % 15 lerden bir anda % 4 5 lere düşüp kapandığı ne de uygulamaların aşırı pil tükettiğine şait oldum . ben performans optimize ayarlarda kullanıyorum ne yüksek performans ne pil tasarrufu ekran full hd , qhd de hiç kullanmam , yeniyor işte çok da uygulama yükleyip kullanan birisi değilim .

annem j7 kullanıyo telefonu alalı nerdeyse 3 seneden fazla olmuştur o telefonun pili daha yeni iflas etti dediğiniz sorunlar oluyor % 15 den bir kaç dakikada pili bitme noktasına geliyor onu da değiştirdik . 3 4 senelik telefonda oluyorsa daha bizim çok yolumuz var . çok fazla israflı kullanıyorum ben telefonu . pilde gözle görülür performans eksikliği olsa değiştiricem , ekranında da yanık var arkadaşın dediği gibi koyu bir tonda çizgi ama bilmiyorum servise verme niyetim yok hiç . kimbilir ne halt ederler fabrikasyon alete .

• Pil konusunda sıkıntı yok benim telefonda siyah tema kullanıyorum kullanmadığım uygulamalar derin uykuda pili optimize modunda kullanıyorum ekran qhd parlaklık otomatik'te 6 saat bazen 7 saat ekran süresi alıyorum google senkronizasyon kapalı bluetooth full açık yerimi bul kapalı kişiselleştirme kapalı daima açık ekran dokumatik 1,5 yıl oldu alalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikeee -- 18 Kasım 2020; 17:21:9 >
  • Güncelleme gelmiş 110 mb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• Orjinal kablo ve şarj aletiyle ve kapalı şekilde şarj edildi. Birde hızlı şarj açık şekilde deneyeceğim bakalım.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 18 Kasım 2020; 20:28:38 >
  • Son güncellemeden sonra klavyede ve operada donma sorunu başladı. Amiral gemisi diye alıyorsun garantisi bitmeden sandala dönüşüyor telefon.

• Tavsiye olarak yazıyorum.

Herkes biliyor, bazı güncellemeler sorunlu olur. Bu android tarafında da böyle ios tarafındada. Sıkıntı varsa ilk wipe cache yapın, olmadı wipe data (sıfırlama işlemi, fabrika ayarı değil), oda çare etmedi eski sürüme dönün, dönülmüyorsa yada yapamıyorsanız sonraki sürümü bekleyin.

Eğer bug lara hatalara katlanamıyorsunuz hemen güncellemeyin. Neden hop diye atlanıyor yeni güncellemelere? Altı üstü güvenlik güncellemesi çoğu. Yeni sürüme geçenler zaten yorum yapıyor eksisi artısıyla. Sıkıntı edenler baksın kullananlar ne diyor. Daha sonra yüklemeye yada es geçmeye karar versin. Bir güncelleme için takıntı yapmaya değer mi. Ha ben illa geçeceğim diyorsanız o zaman sonraki güncellemeyi beklemeyi de göze almalısınız.

Ben hala ekim güncellemesindeyim. Android 8 son sürüm, android 9 son sürüm, android 10 şubat-ağustos-ekim diye geldim mesela diğerlerini atladım. Sıkıntı çeke çeke değil seve seve kullandım.

Planlı eskitmeye lafım yok, ama sadece sizde olan bir sıkıntıyı, yada bir sürümdeki hatayı da planlı eskitmeye bağlamayın. Firmalardan daha çok emek harcıyorsunuz gibi geliyor yeni cihaza geçmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 19 Kasım 2020; 4:17:4 >

• Greylights kullanıcısına yanıt

Ekim sürümü en sorunsuz sürüm. Kesinlikle o sürümden yükseltme yapmayın SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] 

• Hard format ve antutu test sonrası belli olur. En kötü rom atarız, donanıma bişey yapamazlarya. Birde packed disabler miydi neydi o çözülse fuzuli arka fonu meşkul eden ve çoğu reklam ve bilgi toplama amaçlı olan programları kapatsak bu telefon çoğu orta sınıf yeni çıkan telefondan daha iyi ve iş görür bikaç sene daha.

Soru;

1. Packed disabler çalışıyor mu? alternatif çözüm var mı?
    2. Güvenilir rom kullanan ve tavsiye eden var mı?
    3. Kasım güncellemesinde sorun yaşayan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgürkan911 -- 19 Kasım 2020; 10:29:42 >
  • Gunaydin arkadaslar package disabler veya ccswe calisan surumu hala yokmu ? :((

• 23 lira verdim ve super calisio

• SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

• neyse internetteki 2 sn lik donma giderdim

• fumutb F kullanıcısına yanıt

ccswe calisio

• unlovedman kullanıcısına yanıt

Bende eski surum vardi calismiyor diye iade etmistim

Bana hesap numarani atsan yari ucretini versem uygulamayi benle paylassan olurmu ?

• Dosya tc ye zipli olarak paylasirim calisir mi bilmem bekleyim

Bekliyorum kardesim

• 
Sayfa: önceki 10961097109810991100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.