Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran bozuk gibi duruyo.Garantisi varsa servisten değiştirirsiniz.Aç kapa,reset atmışsınızdır muhtemelen.1000 tl üzeridir diye tahmin ediyorum ekran değişimi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DeePHydrA D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• mkosker kullanıcısına yanıt
    Ankara daysaniz Etlik Simge Elektroniği tavsiye ederim.Temiz iş yapiyorlar.

• DeePHydrA D kullanıcısına yanıt
    Maglesef Erzurum'dayım teşekkür ederim yardımınız için.

Rica ederim

• bende de bir kaç sayfa önceki arkadaşın yazdığı gibi yatay bi çizgi ve ton farkı var ekranda , garantisi bitmedi sanırım ve değişim için versem içine ederler diye korkuyorum . çoğu telefonda da aynı şeyler oluyormuş daha 2 seneyi doldurmayan düşürülmemiş bir telefonda bile bu nedir yaa . güncellemeden sonra oldu sanıyordum ve nerdeyse 5 6 belki daha fazla aydır var . annemin telefonunda da var j7 ..

• estimates29 E kullanıcısına yanıt

O dediğiniz ekran sorunu yakınımın s8 inde de var. S9 da bile düzeltilmemiş demek ki bu ekran sorunu.

• Iyi geceler arkadaslar package disabler pro nun calisani veya benzeri ucretsiz indirebilcemiz bi program yokmu hala ? :s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam samsungun sitesinde tavsiye edilen fiyat 1400tl gözüküyor bu 1400tl ye batarya,kasa,ekran ve rework kitler dahil. Geçmiş olsun.

• CaptainJackHarkness kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam.

• fumutb F kullanıcısına yanıt

benimkide gitti eli kulağındaydı zaten 2 güvenlik güncellemesinden sonra muhakkak patlıyor meret

• Ben fırsat varken değiştirin yavaştan cihaz eskiyor hem de günden güne değer kaybediyor dediğimde bazı arkadaşlar tepki göstermişti. Son sayfalar tamamen kendi kendine bozulan ekranlar ve batarya sorunları ile dolu maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cumur C kullanıcısına yanıt

Benzeri olarak Ccswe varmis ama ucretsiz olarak indirecek yer bulamadim lisans hatasi hep

• dex'i geçen gün kablosuz tv'ye aktardım.hayli kullanışlı buldum.tabi kablosuz olduğunduan biraz gecikme var.yalnız en canımı sıkan şey,2 parmakla sayfayı aşağı kaydırmak oldu.scroll çalışıyor ama ters yönde.parmaklarımı aşağı kaydırınca sayfa yukarı çıkıyor.windows'ta da olan bir ayar aslında.windows'ta basitçe mouse ayarlarından dikey yön değiştirilebiliyor.dex'te sayfa kaydırma yönünü nasıl düzeltirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 5 Kasım 2020; 11:21:27 >
  • Son güncellemeden sonra fark ettim.
    Birisi beni aradığında karşıya sesim gitmiyor.
    Kapatıp ben geri aradığımda sesim gidiyor. Mikrofon sağlam.

Böyle bir şey yaşayan oldu mu?

• Jamie Hyneman kullanıcısına yanıt

olmadi bisey aynen devam

• S9 plus ile konferans araması yapabilen yada 1 aramayı bekletirken diğeri ile konuşmaya devam edebilen var mı?

Bunların ikisini de yapamıyorum ben.

Ayrıca Youtube Vanced kullanan var mı? Bildirimler düşmüyor. Ayar mı lazım acaba bilemedim.

• Merhaba arkadaşlar;

s9+ telefonumda bazen ekran karardıktan sonra hemen sağdaki ekranı açma tuşuna bastığımda ekran açılmıyor 5-10 saniye beklemem gerekiyor ekranın açılması için.Bir de bazen ekranı açtığımda rengi soluk gözüküyor.Tekrar kitleyip açtığımda düzeliyor.Telefonun sıkıntısı ne olabilir?

Garantisi 11 kasımda bitiyor.Garantisi bitmeden servise göndermek mantıklı mı?

• Hem konferans hem bekletme yapabiliyorum. Biriyle konuşurken ekle ye tıklıyorum rehberi açıyor seçiyorum. Yeni kişiyi ararken diğerini beklemeye alıyor. Aradığın kişi açarsa üstte beklet birleştir ayır seçenekleri çıkıyor bende. Seçiyorum birleştiriyor.

Bu arada bu özelliğin hem telefon hem de operatör tarafından desteklenmesi gerekiyor sanırım. Benim tel yurtdışı duos versiyon ve dbt sürüm atıyorum hep. TT altyapısını kullanan Bimcell de çalışıyor, yani TT de var. Türkcell de kesin vardır. Vodafone Tr yi bilmiyorum. Eğer yazılımda kısmamışlarsa bu iki operatörde çalışması lazım.

• Son güncellemeden sonra wipe cashte yapmama rağmen. Şarjım yüzde 15'ten sonra hızla bitiyor. her dakika 1 derece iniyor ortalama. Bataryam daha 6 aylık. Sizde de var mı aynı durum?

• 
Sayfa: önceki 10911092109310941095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.