Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1092. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10901091109210931094
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Klasör sekmesinden attığınız müziklerin olduğu klasörü seçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CheErnesto kullanıcısına yanıt

Eğer server ile atıldı ( 100 us civarı ) ise hiç bir şey olmaz imei ye ama 100 tl ye root lu imeil ise garantiye almak için tek tek silmek lazım reset settings , reset network settings , reset accessibility settings ve gooogle playdan log out )( iyi yapılan rootta da fabrika ayarlarında gitmez ama garanti olsun )

• Arkadaşlar uv ekran koruyucu önerileriniz varmı ? Hepsiburadadan almıştım fakat 1gün dayanmadan yanlar açıldı 2.günde koruyucu telefonun üstünden kaydı düştü. Düzgün ve uzun süreli kullanabileceğim bir uv ekran koruyucu lazım. Önerilerinizi bekliyorum.

Not:Spigen neo flex kullandım (tam 8 adet)

• quote:

Orijinalden alıntı: tens

Klasör sekmesinden attığınız müziklerin olduğu klasörü seçin.

Pardon tam olarak anlayamadım ?!

• Capikemre C kullanıcısına yanıt

• Gunaydin arkadaslar bu islemin nasil yapilcani detayli anlatabilecek varmi ?

• CaptainJackHarkness kullanıcısına yanıt

Ben akıllıphone dan alıyordum. 2 yılda 4 tane kullandım. Çok kaliteli çizilmiyor telefonun kendi ekranı gibi ama stok yok. bende bekliyorum eskisini çıkarmadan. N11 de felan var ama benim aldığımdan mı bilmiyorum. Kutusunu bulursam paylaşırım.

• Greylights kullanıcısına yanıt

Ben de sizin dediğiniz koruyucuyu almıştım, gerçekten iyiydi defalarca kırılmaktan korudu ekranımı. Şimdi S10+ geçtim, koruyucu bulamıyorum. Üzerinde fabrika çıkışlı bi koruyucu geliyor, efsane ama işte o da kırıldı..

Edit: Kutu içeriği böyle ama kutu fotosunu bende bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 3 Kasım 2020; 16:11:2 >
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt

Hocam çoğunun kutu içeriği böyle hepsi standart bence. Bana hepsiburadadan gelen syrox markaydı kutu içeriğide bununla aynıydı ama kavis kısımları ekranı tam kapatmıyordu arasında boşluk vardı bildiğiniz.

• CaptainJackHarkness kullanıcısına yanıt

Tamam o hepsinde oluyor zaten bu tip camların, olmayanlarda da kenarlardan kalkıyor zaten. Ekranı koruyor mu koruyor önemli olan o, yoksa hafif açıklık hepsinde oluyor. Koruyucu düz yani, kavizsiz.

Bahsettiğim ürün bu, sanırım arkadaş da bundan bahsediyordur ama ben aldığımda sade s9 yazıyordu bunda s8 ve s9 yazıyor.

https://mobil.akilliphone.com/incele/ally-sm-galaxy-s8-s9-full-uv-liquid-uv-isik-3d-kirilmaz-cam-ekran-koruyucu-100236

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 3 Kasım 2020; 17:21:50 >
  • fumutb F kullanıcısına yanıt

Bu nedir. Eski program bu

• Merhabalar ikinci el bir s9 plus aldım sonradan fark ettiğim bir sorun oldu cihaz pasaport kayıtlı ama android 8 de kalmış ve güncelleme alamıyor sebebi nedir nasıl çözebilirim bu sorunu?

• arkadaşlar s9 plus kullanıyorum da şarjı inanılmaz gidiyor bir anda oldu anlamadım bataryasında bir problem mi vardır acaba ısınıp şarj gidiyor çünki %20 den %4 lere düşüyor anında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 3 Kasım 2020; 23:9:3 >
  • Sanirim bu surumle devre disi birakilabiliyormus pdp nin farkli surumu

• Youtube Vanced kullanan var mı? Bildirimler gelmiyor bana artık, ayarlardan ben mi bir şey kaçırıyorum?

• Gehinnomm kullanıcısına yanıt

imei atanlar pasaport kayıtlı diyor öyle olabilir mi ? telefonda root var mı v knox sayacı artmış mı ? bunlar normalse en kötü odin ile güncelleme yapabilirsiniz sammobile ya da başa yerden uygun romu indirip

• Dark-Eagle1903 kullanıcısına yanıt

Yok hocam sorgulama yaptım çift hattı da pasaport kayıtlı dediğiniz gibi odin ile güncellemeyi yaptım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

arkadaşlar s9 plus kullanıyorum da şarjı inanılmaz gidiyor bir anda oldu anlamadım bataryasında bir problem mi vardır acaba ısınıp şarj gidiyor çünki %20 den %4 lere düşüyor anında

Bende farkettim bu durumu. Hard reset atacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Özgürkan911

Bende farkettim bu durumu. Hard reset atacağım.

Alıntıları Göster

canlı destekle konuştum samsung members de batarya durumunu sorgulattı iyi gözüküyordu bu yazılımsal bir şey mi acaba daha öncede ısınıp yeşil ekran falan çıkıyordu anlamadım bir şey

• DeePHydrA D kullanıcısına yanıt

Telefonun son hali bu. Belki bu resim sorunu biraz daha net gosteriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10901091109210931094
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.