Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
22.403
Cevap
201
Favori
1.084.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1398
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 57
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 8 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 201
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • unlovedman (1327 mesaj) brkbskc (1013 mesaj) cumur (672 mesaj) ordeniz (527 mesaj) SkyTech74 (508 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7924 mesaj) Mobil (10877 mesaj) Tablet (164 mesaj) Mini (713 mesaj) Uygulama (3152 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    572 Mesaj

başka bir arkadaş da çok ayrıntılı bakmadılar yazmıştı. kişiye göre değişiyor sanırım. ben de tam fiyat olmadığı sürece s9+ ı değiştirmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seferihsn -- 23 Ekim 2020; 14:4:37 >
    |
    |
    Snac Twingum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5410 Mesaj
    Artık max teklif s9+ için 3400 şeklinde güncellendi. Şubattan sonra ise bu fiyat 2400 civarına düşecek.

4000'den samsung'a cihazı satabilen arkadaşlara hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctrl-alt-delete -- 23 Ekim 2020; 18:7:40 >
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj

bataryası yeni değişmiş cihazı gider sarı sitede satarım iphone alırım daha iyi. o fiyata verip şişirilmiş samsung fiyatları üzerinden telefon alınmaz. müşteri hizmetlerini arayıp soracağım önceden başvuranları etkileyecek mi bu 3400 e düşmesi.

|
    |
    ctrl-alt-delete kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5410 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: seferihsn

bataryası yeni değişmiş cihazı gider sarı sitede satarım iphone alırım daha iyi. o fiyata verip şişirilmiş samsung fiyatları üzerinden telefon alınmaz. müşteri hizmetlerini arayıp soracağım önceden başvuranları etkileyecek mi bu 3400 e düşmesi.

Önceki teklifleri etkilemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Arkadaşlar ben s9 plus telefonumu sarjda fulledikten sonra yesil bir isik yanmiyor 100 oluyor ama hala şarj etmeye devam ediyor kirmizi isik yaniyor bende 100 olunca cekiyorum
    100 olduktan sonra biraz daha bekledikten sonra mi yesil yaniyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    135 Mesaj

Hemen yesil olmaz bi sure daha doluyor sonra yesil oluyor

|
    |
    tprk16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    62 Mesaj
    Değişim kampanyası ile saat kampanyasını beraber vermişlerdi. Telefon için bugün expert gelicek s20fe yi alıcam. Samsungu arıyorum saat yok diyor. Saat ile ilgili herhangi bilgi maili alan oldumu. Saat ile sattılar ama bilgi yok.
    S9+ telefonuma 4000tl demişlerdi inşallah bugün eve gelen adam 3400tl demez fiyatlar güncellenmiş.

|
    |
  • Yüzbaşı
    589 Mesaj

Direk konuya giriyorum,

2018 Nisan ayında satın aldığım s9+ cihazımın durdukyere alt hoparlörü cızırtı yapmaya başladı, artık telefondan bir şeyler izleyemez dinleyemez hale gelince atladım marmaraya ve yazıcıoğlu iş hanı karşısındaki DesTech samsung servisine gittim.

Telefonumda kılcal çizik dahi bulunmuyor teyitini yaptık arkadaşlar ile, direk kayıt oluşturup 15 dakika içerisinde cihazımı servise aldılar, akabinde yedek cihaz verip çay kahve ile ağırladılar beni, yaklaşık 1 buçuk saat sonra telefonu teslim aldım.

1: Batarya sağlığı %86 ya düştüğü için bataryayı sıfırlamışlar yenisi ile

2: Şarz soketi, kulaklık girişi ve alt hoparlör aynı sokette olduğu için komple soketi yenilemişler.

Telefonu elime aldım, resmen ilk gün aldığım gibi bir his vardı, tertemiz bir hale gelmiş sıfırlanmıştı. %5 şarz ile kadıköyden halkalıya kadar geçtim, %2 şarzım gitti. Batarya ve hoparlör mükemmeldi. Bu kadar memnun kalacağımı hiç beklemiyordum hemde 1 buçuk saatte. Telefon serviste 20 iş günü kalacak diye kelebir note 3 bile satın almıştım servise girmeden önce.

Neyse gelelim sadece, her şey çok güzel, servisteki ilgi alaka ve tamir işleminin hızlı olmasının tamamı çok üst seviye güler yüzlü süreçler ile tamamlandı,

Asıl bombaya gelelim. Akşamüstü telefonu elime aldım tuş kilidini açtım ama ekran siyah ! Bildiğiniz içteki ekran sanki yanmış gibi geldi, telefonu kapatıp açtım ekran düzeldi ama dokunmatik hassasiyeti anormal seviyede sapıtmaya başladı. Bazen çok hassas bazen ise hiç algılamıyor, 5 dakika sonra ekran komple gitti.

Evet servise vermeden önce hoparlör cızırtısından başka sorunu olmayan telefonum servisten sonra komple siyah ekran verdi. Hemen telefon ile irtibata geçip durumu anlattım, samsung merkez den aradılar, en yakın şube nerede ise oraya kargo ile hızlı bir şekilde iletmemi ve bana verecekleri numaradan detayları açıklamamı istediler.

Pazartesi günü telefonu kargolayacağım teknik servisten aldığım belge ile.

Bu mesajı güncelleyerek ilerleyen süreçlerde bilgi vereceğim.

Tamda Samsungun en kaliteli servis hizmeti verdiğine kanaat getirmişken böyle bir durum yaşamak çok üzücü. Her şeyi kaliteli yapmaya çalışan bir servis var ortada, gel gelelim içerideki teknik servis elemanı telefonu açıp kapatırken iç ekrana zarar verebilecek kapasitede...

• Binbaşı
    1306 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

Antutu ya güvenmiyorum ama geekbench skorları şöyle:

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/07/92/5d/07925d16750e8d196e3bf9fdd4eeee4c.jpeg&t=0&width=480&text=1

yavaşlama yok demek ki

arayüz önemlidir ufak şeyler büyük batarya performansı sağlar.

Puanları telefonu yeniden başlatıp 2 dk sonra yapın tekli işlemlerde 700 üstüne çıkar. Çoklu işlemlerde 2070 civarına çıkar

|
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Arkadaşlar android 11 güncellemesi s9 plus cihazlara gelecek mi bilgisi olan var mı ?

• Yüzbaşı
    382 Mesaj

Gelmeyecek.

|
    |
  • Binbaşı
    1306 Mesaj

Güncelleme herşey değildir. Yeterli hız ve kullanım kolaylıgı var zaten 10 da. ui 2.5 ile ara yüz hatalarıda sıfırlanır tamam işte.

Fazla kurcalamaya gerek yok.

İşlemcimiz ve ram miktarımız 3 4 sene daha götürür.

s20 fe alınsa ne değişecek ? 6 gb ram olacak. Biraz daha hızlı işlemci o kadar. Değişecek şey sıfır.

İşlemciler hep iyi artık.

Çıkan bir çok orta sekment son model telefondan çok daha hızlı hala işlemcimiz onu diyim. Sentetik testlerde günlük kullanımda.

Telefon para ediyorken vereyim yenisini alayım da bir fikir tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbskc -- 25 Ekim 2020; 14:28:7 >
  • Binbaşı
    1306 Mesaj

Bende geekbench

tekli 726

çoklu 2165

|
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj

Arkadaşlar bu AMOLED yanığı mı oluyor? Çizginin üst kısmında renkler daha açık, alt kısmında daha koyu gibi. Daha yeni fark ettim. Şansa garantide 1 ay önce bitmiş.

Sanki youtube ekranı boyutunda. Çok Youtube izledim diye mi acaba? O kadarda dikaktli kullandım. Bir çiziği bile yoktu. Spiegen kılıf, koruyucu fln. Şimdi çöp oldu tel.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/14/43/ff/1443ff8e1d8d057d7c0fb6baa03639a1.jpeg&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/84/42/a5/8442a5d599d4d3dde902fed056f3e636.png&t=0&width=480&text=1
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0f/38/6a/0f386a66f71cc349527aac69a24e30c6.png&t=0&width=480&text=1

• Yarbay
    3269 Mesaj

Bu telefonda da 6gb ram var yahu. İşlemci ve ekran değişiyor, ana değişen bileşenlerde. Kamera da eh işte.

|
    |
    brkbskc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj
    Bixby routines kullanan var mı arkadaşlar. Varsa güncel arkadaşlar linkini atabilir misin?

• Yarbay
    4113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tens

Bixby routines kullanan var mı arkadaşlar. Varsa güncel arkadaşlar linkini atabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ordeniz -- 25 Ekim 2020; 15:36:34 >
    |
    |
  • Çavuş
    83 Mesaj

Belli değil, resmi açıklama yok

|
    |
  • Yüzbaşı
    339 Mesaj

evet ekran yanmış aynı şekilde benimde whatsapptaki sesli görüntülü arama ve 3 nokta kısmı belli oluyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    canozpey2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aslanetta

Belli değil, resmi açıklama yok

11 gelmeyecek.

Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
ankara gülüş tasarımı
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,296
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.