Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
22.598
Cevap
199
Favori
1.097.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1405
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 57
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 199
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • unlovedman (1367 mesaj) brkbskc (1013 mesaj) cumur (672 mesaj) ordeniz (534 mesaj) SkyTech74 (508 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8035 mesaj) Mobil (10969 mesaj) Tablet (164 mesaj) Mini (713 mesaj) Uygulama (3152 mesaj)
  • @
12 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    199 Mesaj

benimde ekimin sonunda grantim bitecekti yollayıp bataryamı bir kez yenileyelim dedim batarya yenisi ile değişmiş çok şükür telefon sıkıntısız çiziksiz geldi ekranda sorun yoktu arkadaş ekranında söyle ekranıda değişsinler dedi iyiki söylememişim çizikli bir ekranda bana yollarlardı bakalım yeni batarya nasıl olacak
    |
    |
    Swothra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    199 Mesaj

yerinde olsam direk tüketici hakları kurumuna başvurur servise yollamadan önceki ekran resimleride kanıt olarak ekler söke söke hakkımı alırdım para iademi alır gider başka telefon alırdım muhtemelen benimde son samsungum olacak huawei yada xiaomi ,oppo bakardım ama kesinlikle git tüketici haklarına başvur kesin paranı alırsı yasal faizi ile birlikte
    |
    |
    brkbskc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: reyminom

8 ay daha garantili hatasız cihazım var. pili iyi gitmiyor. 5 saat ekran süresi alıyorum son Android sürümü ile. aldığımda 9 saat civarı idi. servise verip cihazımı açtırmak istemiyorum. zarar görüyor daha beter oluyor. ekranımda yanık olsa kasa ekran pil değişsin derim ama bu durumda sadece pil için kendim değiştirsem daha temiz olur.
    Asıl problemim şu. önemsemeyip geçiyorum ama uzun zamandır uygulama çökmeleri yaşıyorum. giderek artıyor bu durum. hard format atalı 4 ay oldu. her güncellemede wipe cache yaparım. chrome çok sık kitleniyor. çıkıp giriyorum. instagram aynı şekilde. ara sıra başka programlar da öyle. ama en çok chrome ve instagram.
    ne yapmalıyım acaba?
    sen iyi 5 saat alıyorson öpte başına koy ben telefonu sıfır aldığımda bile o ekran süresini göremedim servise yolladığımda 3-3,5 saat anca görüyordum batarya değişmiş cihaz bu gün elime geldi ama ben yine 5 saat ekran alacağımı hayal etmiyorum :)))
    |
    |

• Teğmen
    199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CaptainJackHarkness

Farketmiyor zaten aralarında bilgi alışverişi olacak bende samsung servise sinirlenip hepsiburadaya acmistım. Sonuclandığında ise bana hepsiburada ile samsung türkiyenin aralarında yaptığı yazışmanında bir kopyası verilmişti. Yani hepsiburadaya bişey olmamıştı. Her yolun sonu samsung a çıkmıştı.
    thh parayı ödediğin firmaya açılır servise samsung genel merkeze değil aldığın yer parayı sana öder kendi ne hali varsa görür sistem böyle işler:)))
    |
    |
  • Yarbay
    3293 Mesaj

Haftaya teslim etmeyi düşünüyorum. 2, 3 gün gözlemleyip, yazabilir misiniz.
    |
    |
    mursen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1240 Mesaj
    Son güncellemede sıkıntı var mı? Ağustos sürümündeyim. Çok ısınıyor sarj harcıyor.
    Kameranın gece çekimi çok kötü. Kamera telefonunda foto çekemiyorum artık. 2.5 i bekleyeyim olmadı farklı romlar kullanacağım. Rom önerisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2595 Mesaj

isininca format cektim

|
    |
    Greylights kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    65 Mesaj
    Değerli arkadaşlar bir şey soracağım. İphone 7 satılıp s9a geçilir mi 2. El garantili alacağım dikkat etmem gereken şeyler neler tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2595 Mesaj

iphone7 sifirsa degmez

|
    |
    -Coffee- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1968 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

iphone7 sifirsa degmez

Neden değmez hocam, biraz açar mısınız? Aynı geçişi bende yapmayı düşünüyorum.

• Yarbay
    2595 Mesaj

normalde iphone 8 le kapışan bir telefon s9 islemcisi ama iphone7 sifir alinmissa kullanmaya devam ederim

|
    |
    Korauf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4124 Mesaj
    Valla bizim telefon iphone 7yi cebinden çıkarır.

• Yüzbaşı
    373 Mesaj
    tabi ki s9 düşünmeniz hata.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1353 Mesaj
    Kulaklığın tek tarafından ses gelmiyor. Bunu garantiye nasıl gönderebilirim kargo ile bilgisi olan var mı ? Teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    3293 Mesaj

Telefonu, öğle arası servise bıraktım, batarya değişimi için. 2 yılda %25i ölmüş. 76, 77 gibi bir değer vardı galiba. Akşam iş çıkışı hazır mı diye soracağım değilse yerine ikame telefon alacağım. Alo desek, yeter.

• Teğmen
    199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Telefonu, öğle arası servise bıraktım, batarya değişimi için. 2 yılda %25i ölmüş. 76, 77 gibi bir değer vardı galiba. Akşam iş çıkışı hazır mı diye soracağım değilse yerine ikame telefon alacağım. Alo desek, yeter.

ben bataryayı garantiden değiştim ama pekte değişen bir şey olmadı ekstadan şarj giriş yeride değişmiş 4 saat ekran alıyorum fabrika ayarlarınada tekrar döndüm ama yok tekrar yollayayımmı bilemedim ekim 23 garantide bitiyor bu arada şarj sağlığını nasıl öğrendin hani 2 senede %25 gitmiş demişsin ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mursen -- 6 Ekim 2020; 15:58:19 >
  • Yarbay
    3293 Mesaj

Benimkisinin de şarj giriş yeri değişmiş galiba. Form da SUB PBA kart değişti yazıyor. Dedim bu ne, şarj girişi dediler. Bataryada değişmiş.

Şarj sağlığını servisteki görevli söylüyor. Telefonu tablete bağlayıp seceresini döküyorlar.

|
    |
  • Teğmen
    199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Swothra

Benimkisinin de şarj giriş yeri değişmiş galiba. Form da SUB PBA kart değişti yazıyor. Dedim bu ne, şarj girişi dediler. Bataryada değişmiş.

Şarj sağlığını servisteki görevli söylüyor. Telefonu tablete bağlayıp seceresini döküyorlar.

Şarj durumun nasıl sende ben aksam saat 5 te cektim su an %28 kalmış 3 saat 25 dak ekran suresi almışım bana düşük geldi sanki tekrar servise yollamayı düşünüyorum

• Yarbay
    3293 Mesaj

İlk günden bişi anlamak zor. Birde sıfırlamışlar telefonu, iyi gider şimdi.

|
    |
  • Teğmen
    162 Mesaj

Haklisin alali 2 senesen fazla oldu hala tas gibi telefon. Birde garanti bitmesine yakin bataryayi degistirttim 6 saat ekran suresuli aliyorum wifi de. En az 2 sene daha goturur bu telefon .

|
    |
    ordeniz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.