Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (6 Mobil) - 2 Masaüstü6 Mobil
5 sn
21.717
Cevap
205
Favori
1.022.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1373
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 57
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 205
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • unlovedman (1252 mesaj) brkbskc (1005 mesaj) cumur (649 mesaj) SkyTech74 (503 mesaj) ordeniz (480 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7626 mesaj) Mobil (10531 mesaj) Tablet (164 mesaj) Mini (708 mesaj) Uygulama (3104 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #16
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]
Giriş
    6639 Mesaj

aynen kafein takibini de kaldırmışlar hayir niye kaldırılıyor yada sonlandiriliyor, geçen 10 güncellemesi ile resimden yazi alma ozelligini OCR hizmetinide sonlandırdılar yani anlamak mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Greylights kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Haziran ayı başında Kıbrıs'ta bir telefoncudan sıfır S9 Dual Sim cihaz satın aldım. Aldığım günden bu yana pil ömrü konusunda hayal kırıklığına uğruyorum. Tek şarjda ortalama 2 saat ekran kullanımı alıyorum. Fabrika ayarlarına sıfırlamayı denedim, işe yaramadı. Kullanmadığım uygulamaların uyku moduna alınmaları için işaretledim ancak ne yaparsam yapayım şarj konusunda bir faydası olmuyor. Cihazı sıfır olarak aldım, kutusundan çıkardığımda sıfırdı. Pil döngüsünü root olmadan göremiyorum, bataryanın ve cihazın ikinci el olma olasılığı dışında aklıma bir şey gelmiyor. Konuyla ilgili bilgisi veya yorumu olan var mı?

AOD kapalı, pil tasarrufu kapalı, konum açık, senkronizasyon, edge aydınlatma vs. açık. Bunları kapattığımda bir faydasını görmediğim için açık bırakıyorum. Çift sim şu an için aktif, ancak birini devre dışı bıraktığımda da aynı pil ömrünü veriyor.
    All natural and technological processes proceed in such a way that the availability of the remaining energy decreases. In all energy exchanges, if no energy enters or leaves an isolated system the entropy of that system increases.
    Energy continuously flows from being concentrated to becoming dispersed, spread out, wasted and useless. New energy cannot be created and high-grade energy is being destroyed. An economy based on endless growth is unsustainable.
    The fundamental laws of thermodynamics will place fixed limits on technological innovation and human advancement. In an isolated system, the entropy can only increase. A species set on endless growth is unsustainable.
  • Binbaşı
    1183 Mesaj

En iyisi hard format atmak recovery den. İnternetten bakın bir deneyin. Eğer düzelme olmazsa cihazınızda ya batarya sorunu var yada ikinci el bir cihaz. Bende de dual sim var 2 yıllık bir cihaz, ortalama 3-4 saat ekran süresi alıyorum. Sıfır cihaz 2 saatleri görmemeli.

|
    |
    Whole Lotta Rosie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

accubattery, pil sağlığını gösteriyor.
    |
    |

@Greylights Fabrika ayarlarına hard reset ile sıfırladım. Recovery üzerinden wipe data ve wipe cache yaptım, ardından sıfırdan kurulum yaptım. Yedeklemeyi geri yüklemedim. Sonuç yine aynı. Ürünün ikinci el olabilme ihtimali de düşük, çünkü kutusundan ben çıkardım, üzerindeki plastik korumayı vs. ben açtım.

@anilkoc accubattery ve bbs uygulamalarını kullandım, pil sağlığı ile ilgili bir şey göremedim, zaten pil kullanımı açısından herhangi bir sıkıntılı durum da görünmüyor. Arka planda pil tüketen bir uygulama görünmüyor. Geçtiğimiz günlere ait pil kullanım detaylarını ekliyorum aşağıda.

Hücresel Veri ağırlıklı kullanım

Wi-fi ağırlıklı kullanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whole Lotta Rosie -- 9 Ağustos 2020; 11:19:13 >
    All natural and technological processes proceed in such a way that the availability of the remaining energy decreases. In all energy exchanges, if no energy enters or leaves an isolated system the entropy of that system increases.
    Energy continuously flows from being concentrated to becoming dispersed, spread out, wasted and useless. New energy cannot be created and high-grade energy is being destroyed. An economy based on endless growth is unsustainable.
    The fundamental laws of thermodynamics will place fixed limits on technological innovation and human advancement. In an isolated system, the entropy can only increase. A species set on endless growth is unsustainable.

• Çavuş
    75 Mesaj

Önyüklü gelen yetersiz, uygulama önbelleklerini ve gereksiz dosyaları silmiyor, sadece ram i boşaltıyor diye biliyorum.
    |
    |
    Greylights kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Düz S9 mu,?

|
    |

Düz s9 çift sim modeli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    unlovedman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    27 Mesaj

en son güncelelemeyi yapmadı isen ( 1 temmuz güncellemesi ) ve biraz ingilizcen varsa cpidserver ( googledan aratabilirsin ) dan kendi yapabilirsin buradakiler ona yaptırıp üstün 50-60 us kar koyuyorlar .
    |
    |
    görkemöztürk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Dark-Eagle1903

en son güncelelemeyi yapmadı isen ( 1 temmuz güncellemesi ) ve biraz ingilizcen varsa cpidserver ( googledan aratabilirsin ) dan kendi yapabilirsin buradakiler ona yaptırıp üstün 50-60 us kar koyuyorlar .
    Güncellemeyi yaptım hocam. Zaten şu güncellemeleri yapmasaydım direk rootla imei attıracaktım.
    |
    |

temizlik programi kaldirildi zaten anlasma bitti harici lazim

|
    |
    aslanetta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: unlovedman

temizlik programi kaldirildi zaten anlasma bitti harici lazim
    Kimse harici temizlik programı kullanmıyor tahminimce

Yazılım güncellemeden önce bluetooth kulaklık ile ses ayarı yapmak için direk menüsü vardı ama o menü kaldırıldı ve ses kalitesi çok kötü bir hale geldi
    kulaklığım Powerbeats 3 bu kulaklık iphone ve laptop ile güzel bir ses kalitesine sahip ama artık samsung s9+ ile müzik dinlenemeyecek kötü bir hale geldi
    gizli menüye girdim ses ayarları yaptım ama bir türlü dengelenmiyor bunun özel bir ayarı falan mı var bilenler yardımcı olursa çok sevinirim
    quote:

Orijinalden alıntı: Mert-TR

Merhaba Samsung s9 Plus kullanıyorum
    Yazılım güncellemeden önce bluetooth kulaklık ile ses ayarı yapmak için direk menüsü vardı ama o menü kaldırıldı ve ses kalitesi çok kötü bir hale geldi
    kulaklığım Powerbeats 3 bu kulaklık iphone ve laptop ile güzel bir ses kalitesine sahip ama artık samsung s9+ ile müzik dinlenemeyecek kötü bir hale geldi
    gizli menüye girdim ses ayarları yaptım ama bir türlü dengelenmiyor bunun özel bir ayarı falan mı var bilenler yardımcı olursa çok sevinirim
    poweramp diye bir apk var nette bedava cevirilmiş versiyonları var onunla güzel ayarlamalar yapılabiliyor .

• Yüzbaşı
    334 Mesaj

Selam, note 8 kullanıcısıyım. Uygulamaların arka plan kullanımlarını sıfırladım, şarjda epey farketti. Genel olarak sizin de arka plan kullanımları yüksek, bir deneyin isterseniz.
    |
    |

Bahsettiğiniz ayar nerede acaba? Göremedim herhangi bir şey. Teşekkürler.
    |
    |
    ugur_91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2471 Mesaj

kurarim clean master yaparim temizlik sonra silerim programi yilda 2 kere yaparim yeterli

|
    |
    aslanetta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1648 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uurkayaogl

batarya değiştirip daha sonrasında fark gören oldu mu
    Kesinlikle fark ediyor, batarya ömrü arttı, ısınma problemi azaldı bende.
    |
    |
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.