Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (4 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
21.685
Cevap
204
Favori
1.020.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1373
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 57
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 4 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 36 gün 11 saat 50 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 32
  • Favoriye Eklediklerim 204
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • unlovedman (1251 mesaj) brkbskc (1002 mesaj) cumur (649 mesaj) SkyTech74 (501 mesaj) ordeniz (479 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7613 mesaj) Mobil (10517 mesaj) Tablet (164 mesaj) Mini (705 mesaj) Uygulama (3101 mesaj)
  • @
Giriş
    274 Mesaj

telefonu kablo ile bağladığımda samsung mirrorlink 1.1 sertifika hatası veriyor indir diyorum tekrar hata veriyor ve android auto bağlanmadan atıyor.
    |
    |
    stagemasterone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aynı sorun bende de var.Hattım Türk Telekom. Eğer diğer iki kişide TT ise konferansa alabiliyorum ama biri Turkcellse olmuyor. İphoneda böyle bir sorun olmuyordu.
    |
    |
    Swothra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende TT hat kullanıyorum, olmuyor. İphone kullanan arkadaşım, operatör farketmezsizin herkesi konuşmaya dahil edebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    canozpey2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Binbaşı
    1254 Mesaj

aslında o uygulamanın doğrudan android autoya etkisi yok ayrıca sonlandırıldı artık o program.kaldırabiliyorsan ya da devredışı bırakabiliyorsan dener misin o hali ile
    |
    |
    DEMIGOD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

artık şarj degerlendirmesi kesınlestı bence

1.5 gun 5 saat civarı

1 gun 6 saat civarı gidiyor

hat vodafone sanırım vodafone bıraz fazla sarj yıyormus

Telefon daha serileşti son bır kac gundur daha akıcı bır sıstem var. Sanırım ogrendı kullanım ozellıklerımı.

Durum budur. Android 10 ile 2.1 arayuzunde

Temmuz guncellemesinide yaptinmi ?

|
    |
    brkbskc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: fumutb

Temmuz guncellemesinide yaptinmi ?
    evet

dun gece %22 de bıraktım sarjı sabah %11 di :(

arka planda calısan programda yok yanı :( sosyal medya sıfır :( o kadar boş telefon

pilse sağlam ona emınız

Ben temmuzu yapmadim ama bendede o civarda bi bitis oluyor gece

|
    |
    brkbskc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Derin uykuya aldığın uygulamayı tekrar çalıştırırsan, derin uykudan çıkıyor. Bir anlamı kalmıyor.

|
    |
    Mavi Korsan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yarbay
    2468 Mesaj

|
    |

• Yüzbaşı
    424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mavi Korsan

durduğu yerde şarj yeme sorununu nasıl aşacağız bilmiyorum. Pil ayarlarından bir dünya uygulamayı derin uykuya aldım. ama çok bir faydası olduğunu sanmıyorum.
    Adaptif güç tasarufunu seçin. Android zamanla öğrendikçe en iyi pil tasarufunu yapıyor bence.

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 9 gün cezanın, 8 gün 13 saat 11 dakika kadarı kaldı.
    3 Not
    Gine taktiniz su pil islerine hah . Dun nerdeyse sifir sistemde 20 dakika mp3 dinledim en fazla % 3 gitmis . Siz neyin hesabini yapiyorsunuz hala anlamadim . Wireless , konum ve sisteminizde yuklu lisanssiz uygulamalarin olasi pislikleri oldukca sarj yiyor .
    Bunlari ne kadar cok yuklerseniz sisteminizi o kadar riske atiyorsunuz . Ekran fener ve belleklerden muzik dinlemek pek fazla sarj goturmuyor . Ama konumu wireless i acik sistem 10 dakkada %10 dan fazla goturur .
    Kamera 10.5 e terfi etmis ama apk mirrordan indirilen yuklenmiyor . Daha onceki versiyonlar da yuklenmiyor bunu bir cozumu yokmu yaa . Uygulama kaldirilamiyor . Guncel versiyonlar da 20 mb ustu olunca yuklemiyor . Biraz daha bekliyelim bakalim diger yayinlanacak versiyonlar icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 7 Ağustos 2020; 23:37:10 >

wifi konum kullanmiyacaksak niye akıllı telefon kullanıyoruz ki, en temel özelliklerden bahsedip şarjı yer diyorsunuz siz evinizde yada ofiste wifi kullanmiyormusunuz. yada hiç harita ile işiniz olmuyormu yandex here vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 8 Ağustos 2020; 0:14:5 >
    |
    |
    estimates29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Abicim kullandigin bir portatif telefon , nukleer gucle calisan bir denizalti degil . Teknolojiyi bence cok abartip fazla beklentilere giriyorunuz . Benim 15 binlik notebook un butun ozelliklerini kapatip s. Bktn takila takila idare edemeyecek derecede insani sinir eden akicilikta , tam sarj da en fazla 2 saat gidiyor . Tam bilmiyorum ama cogu taninmis buyuk markanin urunlerinde de boyle . Konum ve wireless dedigin saatlerce acik tutulasi bir ozellik degil . Isini bitir kapat . Ben youtube video ve bellekten muzik dinledigimde idare eder seviyede . Daha bu aletin tasarimi yapilirken en buyuk etmen ve problemlerden biri olan pil icin bile rd center larda ne teknolojiler gelistriliyor ne kadar cok vakit harcaniyor . Bunu ve kullanacak donanimi en iyi seviye ve efektiflikte optimize edemezsen zaten piyasaya surmenin manasi yok . Ha allahsizlar yeni modellerin daha cok satmasi icin yazilimin icine scyorsa onu bilmem . Ama hala daha 3 yukari 5 assagi seyleri tartisiyoruz . Cok buyuk farklar yok sanirim tartismalarinizin anlasilacagi kadariyla . Madem cozumu yok yada zor tartismanin da pek geregi yok . Yapilacak bir sey yok yani . Tam performans ve en az sarj tuketimi icin su anki degerler ortalama degerler . Ama sunu da bilin herkes telefona 80 tane uygulama kurup calistirmiyor . Bin bir tane halt var su apk diye yuklediklerinizde , yaw siz ne diyorsunuz virus total de bile tespit edilemeyen birakin bunu play store da yuzlerce enfekte edilmis uygulama var . Arka planda calisan ne uygulamanin oldugunu bilemezsiniz . Onun icim cok gerekli ve ise yarar olmadigi surece guvenilir olmayan kaynaklardan fazla yazilim yuklemeyin . Arka planda sizi ispiyonlamak icin bekleyen uygulamalar sarj yiyebilir .. onun icin duzenli format atin . Her seyi gectim , Sizi bilmem ama ben yarim saat sarjda en az %40 50 dolum aliyorum bu kadar da zor birsey degilki madem 2 3 saat aciyorsun wireless i tak yarim saat doldur cok da problem degil yani . Bu pil dediginiz sey saatlerce guc tuketimlerine dayanacak bir sey degil . Misal Gunumuzun en baba notebooklarinin pilleri bile dedigim gibi en fazla 2 saatten otesini vermiyor en az guc tuketiminde bile .
    Tavsiyem fazla uygulama yuklemeyin . Ekranina ayri cip lerine ayri wireless ine ayri konum entegresine ayri .. hangi birine yetisecek bu pil ..
    Benim ilk zamanlarda hic niyetim yoktu 9 a gecmeye ama zaman ve gelisim yerinde durmuyor mecburen kullandigimiz yazilimlarda guncelleniyor . Ben de elimde olsa 8 e gecerim . Fabrika dan cikmis miss . Ama sen belirlemiyorsun bu lanet seyleri . Sikayet etsen de adamlara ya en ust duzey kullanici tatmini ve performans icin optimize ya da satis stratejileri geregi icine ediyorlar . kendine gore duzenlesen bu sefer butunlugun icine ediyorsun . Bir yeri calisirken digeri calismiyor . Bunu ureten biz degiliz ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 8 Ağustos 2020; 2:1:16 >
    |
    |
    cumur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    75 Mesaj
    Telefonda cleaner tarzı hangi programı kullanıyorsunuz?

Orijinalden alıntı: aslanetta

Telefonda cleaner tarzı hangi programı kullanıyorsunuz?
    Telefonda ön yüklü halde geliyor zaten yüklemenize gerek yok. Ayda bir girin bakın ayarlardan yada dosya yöneticisinden.

Samsung sanırım "Samsung Health" uygulamasını öldürüyor. Her ay bir özellik kapanacak diye bildirim geliyor. Gün geçtikçe özellikler azalıyor. Mesela ortalama yürüyüş hızım koşu hızım artık yok. Gps gece hariç hep açık.

Ne olacak bu durum böyle, upgrade mi yapıyorlar downgrade mi yiyoruz belli değil.

Sanırım rootlayacağım büyük ihtimalle, yada satıp huawei oppo 1+ gibi markalardan orta halli bişey alacağım.

Sabah kalkıyorum yüzümü okumuyor yeniden başlatıldı illa şifre gir diyor. Hayırdır diye sorası geliyor insanın, benden habersiz ne alaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 8 Ağustos 2020; 22:39:3 >
Bitcoin
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.