Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1060. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • koyuyorum ama hic birsey anlamadim zatennkac saat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unlovedman

koyuyorum ama hic birsey anlamadim zatennkac saat
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:15:36 >
  • Android Auto kullanan varsa nasıl kullanabileceğimi yazabilir mi? Sanırım Türkiye'de yasak, extra şeyler yapmak gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • One UI 2.1 güncellemesi sonrası cihazınızı sıfırlamayan varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. Cihaz kararsız halden baya seri bir hal aldı.

• tens T kullanıcısına yanıt
    şişer sonra cunku hangi telefonu formatlasan seri calisir

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    Bakalım hocam zaman gösterecek.

• unlovedman kullanıcısına yanıt
    ben her büyük güncellemeden önce ve sonra bir kere formatlarım daha hiç sistigini görmedim, 80 in üzerinde uygulama yüklü cihazda

• Red Alert kullanıcısına yanıt
    apkmirror.com dan en son sürüm android auto yükleyin tamamdır arabaya usb ile bağladığıniz an çalışır ben kullanıyorum sorunsuz bir şekilde sadece guncellemeler için ara ara apkmirror.com a uğrayıp bakıyorum varsa apkyi indirip guncelliyorum.

• stagemasterone kullanıcısına yanıt
    Telefonda android10 var ve şu anda android auto yüklü. Yine de apk üzerinden yüklemeli miyim?

• arkadaşkar telefonu şarj kablo temassızlığı ve batarya performans düşüşü için servise versem, değişim falan ne kadar sürer ? garantim var daha 5 ay. açıkcası bi yedek tel de yok elimde

• Lawagolem kullanıcısına yanıt
    1 saate veriyorlar sıkıntı yaşamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

1 saate veriyorlar sıkıntı yaşamazsınız.
    tamamdır teşekkürler

haftalardır uğraşıyorun son güncellemeden sonra artık çalışmıyor. Basit telefonlarda çalışıyor apk fakat 9plus da çalışmıyor.
  • stagemasterone kullanıcısına yanıt
    yardımcı olursan sevinirim denemediğim yöntem kalamadı. çalışmıyor.
    Evet malesef yuklemelisin çünkü ulkemizde desteklemedigi icin funcellemenw izin vermiyor bu sebeple apk dosyasini yukelemen gerekiyor apkmirrordan yukleyebilirsin en guvenilir site oldugunu soyluyorlar bende herhangi bir sorun yasamadim cok rahat kullaniyorum

• DEMIGOD kullanıcısına yanıt
    Neler yaptiniz yardımcı olayim adim adim

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-5-5-6029-release/android-auto-google-maps-media-messaging-5-5-602944-release-android-apk-download/

Inidirin ve kurun (apk nin iceriginde android auto harita mesaj ve media içerikleri var)

Sonrasında usb araç çalışır vaziyette takın ama hareket etmemeli araç

araç bağlantı ayarlarından android auto seçin ( bu esnada bluetooth otomatik olarak açılmaz ise manuel olarak açın)

Araç bağlantı aşaması için biraz bekleyecek ve kurulum tamamlanacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stagemasterone -- 3 Ağustos 2020; 0:10:6 >

• Telefon kilitli iken bildirim geldiğinde ekranın açılması ayarını nereden yapıyorduk?

• quote:

Orijinalden alıntı: Greylights

Telefon kilitli iken bildirim geldiğinde ekranın açılması ayarını nereden yapıyorduk?
    Bu ayar sanki s9 modelinde hiç yoktu, varsa ve ben bilmiyorsam çokta işime yarar. Gayet kullanışlı bir özellik çünkü
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    Bunun için Glimpse Notifications diye bir uygulama kullanıyorum. Telefonun kendinde böyle bir özellik varsa öğrenmek isterim :)

• Android 8 de mi vardı sanırım, kullandığımı hatırlıyorum. Android 10 da sadece ışıklı bildirim var. Aradım taradım bulamadım sorayım dedim. Yoksa yapacak bişey de yok

• 
Sayfa: önceki 10581059106010611062
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.