Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1046. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halen 8 de yım yukseltmeye varmı gerek ne dersınız arkadaslar
  • Şu NFC çalışmıyor kafayı yiyeceğim. NFC kullanan varmı acaba? Sıkıntı sadece bende mi?

NFC li makinem var çalıştıramıyorum bir türlü görmüyor. Aynı şekilde ödeme de yapamıyorum pos cihazına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

teşekkürler daha öncede paylaşıldı yükledim bi güvenlik güncellemesi geliyor program patlıyor aslında en güvenli ve kesin çözüm adb ile kaldırmak zaman ayırıp.
    15.2 sürümü var en son ama baya oldu indireli şimdi bir kaç sitede baktım ama bazılarında linkler kırık. Bazılarında bi dolu saçma sapan reklamlar açıyor

15.2 versiyonu sorunsuz çalışıyor 15.2 den beri gelen 4. güncelleme telefona. Sıkıntı yok çalışıyor.

Bulursanız 7,62 mb civarı bir boyutu var aklınızda olsun bazen o isimle saçma sapan şeyler inebiliyor
  • volte internet hızına,şebeke çekimine ve şarja negatif etki eder mi ?

kapadım ben
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    ulaşım kartlarına sürekli yükleme yapıyorum sıkıntı olmuyor. belki kullandığınız cihazla uyumlu değildir.
    şarj %70in altına düşünce çalışmayı bırakıyor. pie'den beri böyle sanırım. şarj fullken dene, çalıştığını göreceksin büyük ihtimalle.
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    Azdir coktur ama muhakkak eder

• @seferihsn Android 8 de çalışıyordu sıkıntısız. 10 da artık görmüyor. Nfc evrensel bişey sanmıyorum uyumsuz olacağını. Kredi kartlarını da görmüyor artık, eskiden öterdi arkaya değdirince. Ödeme için pos cihazına yakınlaştırınca pos cihazı ses çıkarıyor ama ödeme gerçekleşmiyor.

@anikoc şarj durumundan haberim var, keza oreo da da öyle idi. Ama artık full de olsa çalışmıyor. Çalışıyor daha doğrusu ama tepki vermiyor, pos cihazı ötüyor ama telefon ötmüyor mesela. Devredışı bıraktığım bişey de yok. Android 10 dan dolayı uygulamalar mı uyumsuz oldu anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 30 Haziran 2020; 13:23:16 >
    Cihaz garantisi bitmedi ise bir an önce servise gönderin derim. Benim cihazda da çalışmıyordu çözemediler anakart değişimi yapıldı.
  • onu bunu bılmemde iphone kamerası bızımkılerden daha ıyı arkadasalr
  • Batarya sanki ilk guncelledim haline gore bi tik daha iyi oldu gibi zaman gectikce 1 haftaya yaklasti

• desi116 kullanıcısına yanıt
    I phone hepsine gore daha iyi ama sade kamera

10-15 gün öncesine kadar temassız ödeme yapıyordum çalışıyordu. Son güncellemeden sonra da kafayı yememiştir heralde. Sizde ne zamandır bu sorun var?

POS firmasında test mühendisi olarak çalışıyorum. Banka uygulamalarını kendi S9+ ile test ediyorum. Sorun yaşamıyorum, cayır cayır ödeme yapıyorum.
  • desi116 kullanıcısına yanıt
    android 10lu s9 olmasına gerek yok başka bir samsung cihaz ile karşılaştırın derim.

ben 10 dan çok memnunum. hele bu son güncelleme şahane oldu. kamera özellikleri falan harika gerçekten. görsellik çok daha iyi. yeni bir cihaz kullandığınızı hissediyorsunuz. ama android 8 arayüzü menüleri vs. eski cihaz havası verebilir. tercih sizin tabi.
  • Bugün garantiden aldım cihazı. Batarya hızlı bitiyor ve ahizeden ses cızırtılı çıkıyor diye vermiştim. Lcd ekran, ahize, hoparlör, sarj girişi ve batarya değişmiş. Ağustosta 2 sene oluyor garanti biticekti iyi oldu. Ön cam ve kasa neden değişti bilmiyorum ama çok parlak gözüküyor renkler(2 sene spigen kılıf kullandım hiç koruyucu takmamıştım. Gözle zor gözüken çizikler vardı). Ahizeden baya yüksek ses geliyor. Sıfırdan kendim tekrar kurulum yaptım ve adb ile gereksiz uygulamarı kaldırdım. Telefon ilk defa bu kadar akıcı geldi gözüme. 2.1 güncellemesi ile de alakalı olabilir.

Geekbench
    Single 661
    Multi 2073

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WightPro -- 30 Haziran 2020; 21:0:49 >
  • cumur C kullanıcısına yanıt
    Ben yaklasik 1 yildir kullaniyorum ayni surumunu bi sikinti yasamadim belki ayni programi silip yeniden yuklesem buda patlamis olabilir :DDD

• quote:

Orijinalden alıntı: fumutb

Ben yaklasik 1 yildir kullaniyorum ayni surumunu bi sikinti yasamadim belki ayni programi silip yeniden yuklesem buda patlamis olabilir :DDD
    15.2 varsa sorun değil yükleniyor en azından bende sorunsuz yüklendi her formattan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brkbskc -- 1 Temmuz 2020; 15:44:14 >
  • Batarya sıcaklığı sizlerde ne durumda maksimum kaç gördünüz?(battery monitör kullananlar).Özellikle müzik dinlerken Bluetooth kulaklık üzerinden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar son güncellemeden sonra parmak izi çalışmıyor, aynı durumu yaşayan varmı?

• 
Sayfa: önceki 10441045104610471048
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.