Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bence gayet güzel hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ewwliya kullanıcısına yanıt
    Ben 6, 7 saat alıyorum görünüyor. Ama bütün gün evdeyim wifi bağlı. Dışarı çıktığım sürede 1, 1 buçuk saat olsun. Ama bence yanlış ölçüyor. Ben hesapladığım zaman 5, 6 saarsında. 1 saat bir yerlerden ekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz_Peynir -- 3 Haziran 2020; 22:38:40 >
  • Merhabalar. S9+ model telefona sahibim. 2 gündür ahizeden ses çok kısık geliyor. Hoparlörde veya video vs açtığımda herhangi bir problem yok fakat telefonla konuşunca maalesef ahizenin sesi çok düşük çıkıyor. Whatsapp aramasında vs de durum aynı. Garanti bitimine son 1 ay var. Servise verip günlerce telefonsuz kalmak üzerinede kullanıcı hatası denmesini istemiyorum. İzmir içinde sağlam bir telefon tamircisi varsa veya başka çözümünü bilen varsa yazabilirse sevinirim.
  • TeSLa35 kullanıcısına yanıt
    Sanirim mayis guncellemesi sonra cikan bi sorun bu bir kac kiside soyledi ayni sorunu yeni guncellemeyi beklemen lazim bende o yuzden cesaret edip mayisi yapamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TeSLa35 kullanıcısına yanıt
    Ahize kısmını diş fırçası ve kolonya ile temizlemeyi deneyin.Kirlenip,tıkanmış olabilir.

• Donanımsal değil, mayıs güncellemesi ile oldu. Haziranda da düzeleceğini sanıyorum. Samsungun pek durumdan haberi yok gibi.

• Beyler garanti bittiyse basın root atın rom, emin olun samsungdan daha iyi yapıyor adamlar. Yani ahize sesini azaltmak optimizasyon bile değil, eğer gerçekten güncellemeyle olduysa kasıtlı bişeydir bu. Yinede arkadaşın dediğini deneyin kolonya ve fırça, olmazsa evet yazılımsaldır ve kasıtlıdır. Son zamanlarda çok şikayet geliyo samsung bu şekilde kendi ayağına sıkıyor, her gün telefon çıkarmayı da bırakması lazım yazılım ekibi yetenekli eyvallah ama adamlar yetişemiyor belli ve kasıtlı firma belli sıkıntılar yarattırıyor eski modellere. İşin ilginç tarafı benim annemde j7 2015 var son sürüm, abi telefon o işlemciyle hani seri çalışıyor gayet. Kasıtlı abicim kasıtlı, açık ve net. Oneplus kullanınca anlarsınız, xiaomi huawei vs. hikaye ama ben garanti, su geçirmezlik vs. önemli ondan almıyorum onları.
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Hocam root rom konularını aşinayım bende ama Samsung'un arayüzündende şikayetçi değilim şarj konusuda yeterli geliyor benim için.

Ama farklı şeyler deneyebilirim tabi bu konularla ilgili Türkçe veya yabancı kaynak varmı elinizde yada sizin kullandığınız herhangi bir rom falan ?

• Yeni rom yukleme sonrasi bankacilik uygulamalari riskli bir durum haline geliyor bilginiz olsun ben ozel bi banka calisaniyim ve bizim bankamiz telefonlarda virus var gibi gorup cogu kiside mobil bankacilik islemlerine erisimi genel mudurlukden kisitliyor ve ayni zamanda hesaplariniz sizin icinde risk teskil ediyor bilginiz olsun

• Samsung arayüzünden bende memnunum zaten, kullandığım romlar da samsung tabanlı. Stabillik açısından problem yaşanmıyor en azından ama güzel şekilde editleniyorlar, S8 kullanırken hades rom ve hades kernel kullanıyordum efsaneydi ama s9 da yok malesef. Garanti bitince bakıcam ama hades gerçekten iyiydi.
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam çok teşekkür ederim

• Bu gün servise verdim pili değişti telefonun acu battery de tahmini kapasite 4050 mah gözüküyor daha önce 2600 du çok ilginç demekki pil cabuk tükeniyor ömür olarak samsungta
    Edit : 4300 mah oldu tahmini kapasite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 5 Haziran 2020; 1:1:24 >
  • aize kisik yada patlak ses problemi toz yada donanimsal cunku abimde de var ve sorun yok

• Arkadaslar ben bir sey sormak istiyorum.s9 plus android pieden sonra on kamerasinda genis aci geldi mi yoksa tek mi önden ?

• alpi_16 A kullanıcısına yanıt
    Geldi

• tesekkur ederim bende note 9 var buna da sonradan geldi de acab s9da da var mı dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cumur

Bu gün servise verdim pili değişti telefonun acu battery de tahmini kapasite 4050 mah gözüküyor daha önce 2600 du çok ilginç demekki pil cabuk tükeniyor ömür olarak samsungta
    Edit : 4300 mah oldu tahmini kapasite
    Uygulamanın verilerini sıfırlayıp baştan ölçtürün. Orjinal s9+ bataryaları 3500mah olur

• KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    saol dostum biliyorum da programın saçmalığı zaten ama yeni takılan batarya sağlığı %94 gözükmesi can sıkıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 6 Haziran 2020; 16:23:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

saol dostum biliyorum da programın saçmalığı zaten ama yeni takılan batarya sağlığı %94 gözükmesi can sıkıcı
    Telefon bataryaları %100 kapasite ile dolmaz(sanıyorum ki uzun ömürlülük açısından), 3500 teorikte kapasitesidir kendisi en sağlıklı halinde tahmini 3350-3400 civarı tutar o nedenle %94-95 göstermesi normaldir. Bataryanız yeni içiniz rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüfürbazHaydoo -- 6 Haziran 2020; 17:7:1 >

• 
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.