Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (1022. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10201021102210231024
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uurkayaogl

4 5 aydır rom kullanıyorum stock rom işkenceymiş sık kullandığım romların linkini atayım bir program sayesinde tüm uygulamaları yedekleyip tekrar yükleyebiliyorum 20 dk içinde yeni bir roma geçebiliyorum yani :) s9 plus kullanıyorum attığım linkte s9 içinde vardır sanırım bakmadım knox sayacı artar ve sıfırlanmaz garanti dışı kalır ben 1 seneye yakın garantimi bozdum :))
    1.Android 8e geri dönmek için bire bir aynısıhttps://forum.xda-developers.com/galaxy-s9/samsung-galaxy-s9--s9-cross-device-development/rom-lightrom-t3770243
    2.one ui 2.1 s20 uygulamaları var gayet güzel rom olmasına rağmen güvenli klasörüne kadar çalışıyor https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9/samsung-galaxy-s9--s9-cross-device-development/alexis-rom-1-0dtb503-2020-patches-t4066911
    3.buda saf android kullandığım rom çok güzel ap ayrı bir zevkhttps://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/development/rom-evolution-x-rom-samsung-galaxy-s9-t4090187
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 21 Mart 2021; 12:29:35 >

• elimdeki telefonun garanti suresi bitti. xda da cok populer s9 lar ıcın kamera ıyılestırme yazılımı var fakat root sartı var. acaba bu zero camera mod uygulamasını kullanan varmı? bu program ıcın root atmaya deger mı?
  • uurkayaogl U kullanıcısına yanıt
    Banka uygulamalarını kullanırken sorun oluyormu ? Eskiden bazı bankalar izin vermiyordu root atınca bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Banka uygulamalarını kullanırken sorun oluyormu ? Eskiden bazı bankalar izin vermiyordu root atınca bile.
    3. Şahısların uygulamasını root atarak telefona yüklemek, sonrasında banka uygulamasını kullanmak çok büyük risk bence. Büyük zararlara uğramana neden olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet netflix çalışıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    s3den beri hep rootlu ve romlu kullandım bir sorunla karşılaşmadım.Uyarı veriyor tamam diyip geçebiliyorsun

• Şu wifi yanındaki telefon işareti nedir nasıl kapanır durup durup çıkıyor kenfi kendine TTY gibi birşey diyorlar ama tam da bilmiyorum

• 1olgllu kullanıcısına yanıt
    Wowifi özelliği

Ayarlar-Bağlantılar-Wifi araması

• Arkadaşlar merhaba Android 10 Mayıs güvenlik güncellemesinden sonra telefonun ahizesinden konuşamıyorum sesi çok az geliyor.Müşteri hizmetleri bu konuda malesef yardımcı olamadı.Servise gelmesi gerektiğini söyledi askeri personelim Suriye'de görev yaptığım için böyle bir imkanım yok.Bu arızadan sonra internette bi kaç araştırma yaptıktan sonra sorunun güncelleme kaynaklı olduğunu ve nadir olarak görünen bir sorun olduğunu gördüm.Fiziksel bir sorun görünmüyor cihazda.
    Şu an sormak istediğim soru telefonumu önceki bir sürüme düşürme imkanım varmı acaba ?
    9 veya 8 sürümü olur veyahut 10 nuncu sürümün sorunsuz bir versiyonu olabilir.

Cihazımı bu sorundan sonra hard reset attım ama değişen bişey olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: netlife32

Arkadaşlar merhaba Android 10 Mayıs güvenlik güncellemesinden sonra telefonun ahizesinden konuşamıyorum sesi çok az geliyor.Müşteri hizmetleri bu konuda malesef yardımcı olamadı.Servise gelmesi gerektiğini söyledi askeri personelim Suriye'de görev yaptığım için böyle bir imkanım yok.Bu arızadan sonra internette bi kaç araştırma yaptıktan sonra sorunun güncelleme kaynaklı olduğunu ve nadir olarak görünen bir sorun olduğunu gördüm.Fiziksel bir sorun görünmüyor cihazda.
    Şu an sormak istediğim soru telefonumu önceki bir sürüme düşürme imkanım varmı acaba ?
    9 veya 8 sürümü olur veyahut 10 nuncu sürümün sorunsuz bir versiyonu olabilir.

Cihazımı bu sorundan sonra hard reset attım ama değişen bişey olmadı.
    ben guncellemedım mayıs surumune ancak mayıs surumu ıle bırlıkte oncekı surumlere gecıs kapandı dıye bılıyorum.

Hazıran guncellemesını bekleyeceksınız yada cıhaz rootlanacak oncekı surumlere doneceksınız. Ama garantınız bozulur.

o sebeple hazıran guncellemesınde cozulur umarım.

• Mayis guncellemesi yapan hep pisman bende guvenemedim biraz daha bekleyim arastiriyim nisanda kaliyim dedim iyiki beklemisim one 2.1 gelince yapariz artik

• brkbskc kullanıcısına yanıt
    Garanti 1 ay sonra bitiyor hocam razıyım bozulsun

• quote:

Garanti 1 ay sonra bitiyor hocam razıyım bozulsun
    root işlemlerini anlayan bir arkadaş yardımcı olmalı sıze o zaman hocam. Ben yıne de hazıran guncellemesını beklerdım.

Root ıslemlerınden anlamadıgım ıcın bırsey dıyemıyorum yoksa tarıf ederdım.

mayıs guncellemesı cok sıkayet almıs bellı kı.

Hazıran ortasına dogru gelır sanırım guncelleme ondan sonra bakın bence duruma.

Bende ui 2.1 guncellemesını verdıkten sonra bı daha guncelleme yapmam
  • Tahmini ne zaman gelecek hocam bilginiz varmı.Haziran güncellemesini bende beklicem müşteri hizmetleri ortalama ayın 10 ı 15inde gelir dedi

• quote:

Tahmini ne zaman gelecek hocam bilginiz varmı.Haziran güncellemesini bende beklicem müşteri hizmetleri ortalama ayın 10 ı 15inde gelir dedi
    genelde ay ortaları oluyor. Almanya yazılımı daha önce geliyor. Bazende aynı anda geliyor. Ama 20 sini geçeceğini sanmıyorum.
  • brkbskc kullanıcısına yanıt
    Ozaman bekleyelim bakalım hayırlısı olsun

Uygulamaları yedekleyip geri yüklemeyi hangi uygulama ile yapıyorsunuz hocam?
  • ColorTR kullanıcısına yanıt
    migrate ile yapıyorum xda da bulabilirsiniz

Teşekkürler hocam one ui yeni sürüm gelince onunla yaparım bende
  • Merhaba 2. El s9 plus aldım telefon çok iyi ancak pil süresinden memnun değilim günde 2 hatta zorlarsam 3 kere şarj ediyorum acaba sizlerde de durum böyle mi yoksa benim telefona özel bir durum mu var

Sabah 8 de sarjdan çektim Kalan şarj %28 ekran fulhd+ mobil veri açık diğer her şey kapalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ewwliya -- 3 Haziran 2020; 15:16:11 >
  • 
Sayfa: önceki 10201021102210231024
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.