Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.106
Cevap
162
Favori
1.231.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardesim hangi yonde iphonelerden geri kalmiş bir onceki sayfada hiz testi videosunu koymus arkadas iphone xlen bazi uygulamalari iphone x den bile hizli aciyor ses artik sterio kamera s serisinde iyi zaten ekrani zaten cok cok iyi hangi yonde geri kalmis su bir gercek hic bir telefon bu fiyatlari hak etmiyor dortbin besbin lira gibi fayatlari telefona vermek israftan baska bir sey degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg3 -- 6 Mart 2018; 6:59:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar güzel haberlerim var gittigidiyoeda şu anda kampanda var.Maximum kartı olanlarA s9 4080 s9+ 4492 tl görmüş olduğunuz üzere samsung gine yaptı yapacağını 1 günde 600 tl düşüş oldu.dahada olacak almayın aldırmayın

• DarkBlue23 kullanıcısına yanıt
    Bu cihazlar bu fiyat ları hak etmez hepimiz aynı fikirdeyiz ama millet beğenir alır beğenmez almaz yada fiyat düşer diye beklemeyi tercih eder buraya kadar güzel ancak yorumunuza bi açıklık getirmelisiniz çünkü gözle görülür bi gerçek var testlerde iphone dan daha iyi olduğu yönleri var tabi maksat trollemekse bişe diyemem.

Birde bu telefon firmaları hiç birimizin babasının malı değil ne yersiz övmek taraftariyim nede yersiz yermek taraftariyim adamlar yeni bi ürün çıkarmış kimse almak zorunda değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikzll

S9 ve s9 plus alımında değişim kampanyası yapılacakmış. Samsung başkan yardımcısı Tansu Yeğen tanıtımda açıklama yaptı. S7 edge 2150 TL ye kadar alınacak dedi. Ama samsung sitesinde 1100 gözüküyor. Canlı desteğe sordum bunu. Konuyu inceleyip beni arayacaklar.

SAMSUNG GALAXY S9 / S9 PLUS [ANA KONU]

merhaba hocam öğrenebildin mi, sonuç nedeir? Yoksa Tansu bey in bir özür borcumu var? S7 edge değişim ile 2150 ye alınacağını iletmişti?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Fiyat düşse düşse 400 TL düşer. Oda hediye çeki miktarına düşer. Geçen seneki gibi olur. Saatle almak o yüzden avantaj. 4500 e düşmesi eylül ekimi kasımı bulur. Resmi mağazalar için.

Fiyatlara baktım.

Ucuz olan bir kaç yer var.

s9 da fiyat 400 TL daha düşük

s9 plusta 700 TL daha düşük.

Birinde hediye çeki kadar düşmüş diğerinde hemen hemen saat kadar düşmüş fiyatı.

• Ne kadar cansız bir konu. Nerde o s7 tanıtıldığında ki o konunun heyecanı :) s7' den geçilir mi diye düşünüyorum ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ajanxxx1905

Fiyat düşse düşse 400 TL düşer. Oda hediye çeki miktarına düşer. Geçen seneki gibi olur. Saatle almak o yüzden avantaj. 4500 e düşmesi eylül ekimi kasımı bulur. Resmi mağazalar için.

Fiyatlara baktım.

Birinde hediye çeki kadar düşmüş diğerinde hemen hemen saat kadar düşmüş fiyatı.

Gittigidyorda satış fiyatından biri için 600 biri için 700 tl düşmüş.ve bu çıkalı 2 gün içinde oluyor.daha iyi günleri inşallah daha da düşerde herkse alıp kullanabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

quote:

Orijinalden alıntı: ajanxxx1905

Fiyat düşse düşse 400 TL düşer. Oda hediye çeki miktarına düşer. Geçen seneki gibi olur. Saatle almak o yüzden avantaj. 4500 e düşmesi eylül ekimi kasımı bulur. Resmi mağazalar için.

Fiyatlara baktım.

Gittigidyorda satış fiyatından biri için 600 biri için 700 tl düşmüş.ve bu çıkalı 2 gün içinde oluyor.daha iyi günleri inşallah daha da düşerde herkse alıp kullanabilir.

• saatli versiyon fiyatı güzel lakin ne samsun mağazası ne de turkcell mağazası mağazadan teslim al seçeneği yok miktar yüksek kargo da başına bir iş gelirmi sıkıntısı var bende ondan dolayı almıyorum

• quote:

Arkadaşlar güzel haberlerim var gittigidiyoeda şu anda kampanda var.Maximum kartı olanlarA s9 4080 s9+ 4492 tl görmüş olduğunuz üzere samsung gine yaptı yapacağını 1 günde 600 tl düşüş oldu.dahada olacak almayın aldırmayın

Gittigidiyor, ticari kredi kartına taksit yapıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Arkadaşlar güzel haberlerim var gittigidiyoeda şu anda kampanda var.Maximum kartı olanlarA s9 4080 s9+ 4492 tl görmüş olduğunuz üzere samsung gine yaptı yapacağını 1 günde 600 tl düşüş oldu.dahada olacak almayın aldırmayın

Gittigidiyor, ticari kredi kartına taksit yapıyor mu?

Yapması lazım ama puan kazanılmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: black100

saatli versiyon fiyatı güzel lakin ne samsun mağazası ne de turkcell mağazası mağazadan teslim al seçeneği yok miktar yüksek kargo da başına bir iş gelirmi sıkıntısı var bende ondan dolayı almıyorum

hiç bir şey olmaz. Zaten başka bir kutu içinde geliyor. Hep internetten alırım sıkıntı yok. Zaten kutusu çok sağlam

• Arkadaşlar

Telefon başlangıçta kaç gb ram boşta kalıyor.

• ajanxxx1905 A kullanıcısına yanıt
    Galaxy S9 plus için 5gb S9 için 3gb kullanılabilir boş ram söz konusu olacaktır arkadaşlar. İki cihazda yaklaşık 1gb ram alanını sistemin kullanımına ayıracaktır.

Ayrıca buyback programı ile eski cihazınızı verip satın almayı düşünüyorsanız bu programdan internet mağazası üzerinden yararlanmanızı önermem. İnternet mağazası düşük fiyat verecektir eski cihaz için. Fiziksel Samsung mağazalarından ve diğer teknoloji markalarının mağazalarından fiyat bilgisi alabilirsiniz. Her biri kendi fiyatlarını belirliyor eski cihazlar için. Tek tek yazamıyorum şimdi örnek olsun diye söylüyorum. Mediamarkt sorunsuz bir Galaxy S7 edge için çok daha yüksek fiyat verebiliyor. Bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bekirbirim -- 6 Mart 2018; 14:25:24 >
  • şu sıralar kılıf bulmak zor olacak herhalde hiç bulamıyorum spigen vs.

• Ürünün fiyatının düşmesinin sebebi şuan verilen hediyelerden dolayı.Size 500 tl altına veren siteler gear sport hediyesi vermiyor.Samsung zaten bu hediye olayları bittikten sonra fiyatını biraz daha aşağıya çekecek.Ayrıca alıp kullanmadan satan kullanıcılarda fiyatın düşmesine sebep olacak.Bu şekilde satış yapan yerler mevcut.

• Arkadaşlar selamlar.

Bugün SAMSUNG'a sordum.

Iphone 6s+ cihazımı 1.500tl gibi ölü bir rakamdan sayabileceklerini söylediler.

Yani "eskisini getir" kampanyası ölü. Kimse kusura bakmasın.

• hsinan93 H kullanıcısına yanıt
    Ekran önemli derseniz kesinlikle geçilir

• ganil17 kullanıcısına yanıt
    Öğrendim kardeşim. Bunlar tam bir i...e emin ol. Iki üç kez müşteri temsilcisi ile görüştüm. Bir kaç tanesi böyle bir kampanya yok dedi, tansu beyin dediklerinden de haberleri yokmuş. Israrla aramam sonucu uzman temsilci ile görüştüm. O da bana dedi ki" şubat başında başlayan bir değişim kampanyası vardi ve 28 şubat tarihi itibarıyla bitti dedi. Kendisine başkan yardımcınız Tansu bey s9 tanıtımında barcelonada kampanya yaptık dedi iki üç yerde, hem in sipariş sitesinde de kocaman resim var eskisini getir yenisini götür diye buna ne diyeceksiniz dedim. Aynı şeyi tekrarladı kampanya 28 şubatta bitti diye. Sitede ki görselin de unutulduğunu söyledi. Bir de demez mi on sipariş vermek istiyorsanız sizi yönlendireyim, saat kampanyası var falan dedi. Ben de artık düşünmüyorum tekrar sizden uerun almayı dedim. Ayrıca planlanan bir kampanya da yok dedi. Ben de Başkan yardımcınız sizin sadık müşterilerinizi kandırdı falan dedim ama nafile. Tansu bey ekibinden habersiz kampanya var dedi ama alt yapı yok anlaşılan. Mesut Çevik ve Erdi Özüağ bu konudan haberdar edilse belki sorarlar yetkililere durumu. Varsa forum nicklerini bilen söylesin etiketleyeyim.

• An itibari ile 4 saat geçti... note 8 ve X kullanmış biri olarak söylüyorum... kusursuz...

s9 plus titanyum gri alacakken son anda Leylak Mor'unu aldım... çok deli bir renk... tavsiye ederim... kesinlikle Feminen bir tonda değil...

ekran kalitesi s8 plus,note8 ve X ile alakası yok...görüntü kalitesi aşmış durumda...

dolby atmos ve çift hoparlör X'den daha kaliteli ve yüksek ses veriyor....

kamera kusursuz...

şarj kesinlikle note 8'den daha iyi...

ve yazılım... optimizasyonun dibine vurmuşlar... samsung şaşırttı beni... ve kişiselleştirme had safada...

fiyatı için bir şey diyemem ama note 8 ve X'den 2 gömlek üstün çok açık....

bu işin 97'den beri içindeyim... hiçbir marka fanatikliğim yok teknoloji adına en son en yeni ne varsa takip ederim... şu anda s9 plus... yarın ne olur bilemem...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.