Şimdi Ara

Samsung Galaxy S9+ ile 1 yıl, hâlâ alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
4.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arkadaş şimdi ne desin. Sektörde çarkların dönmesi için tabiki "kral öldü yaşasın yeni kral" denmesi bekleniyor pozisyonu gereği. Tüketimi teşvik etmemeleri eşyanın tabiatına aykırı.

Teknolojiden ekmek yiyen insanlardan çok fazla şey bekliyor olmayasınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adam gidip samsung'un 1000 tl'lik telefonunu alıyorsa S9 hayli hayli alır :)

• 4G geldi bir faydasını görmedik. Kotalı paketler halen daha satılıyor. Kota varsa G olayının gerekli olduğunu sanmıyorum.

• S+ Edge Pluss cihazımı 2.el bir buçuk sene önce aldım. Dediğiniz gibi ekranda en ufak bir çizik yok. Ve hiç jelatin kullanmamama rağmen.

• Burak Şolt'un incelemelerini çok faydalı bulurum genelde. Lakin bunun mantığını anlayamadım. Samsungun hali hazırda piyasada satılmakta olan en iyi galaxy s cihazı değil mi 9+? Üstelik en güncel işlemcinin bir öncülünü ihtiva ediyor. "Hala alınır mı?" mı? S8+ olsa çok daha anlamlı olurdu bence. Yapıldı mı bilmiyorum gerçi.

• babıesrar82 B kullanıcısına yanıt
    1 yıllık kullanıcı deneyimi dese daha doğru olur. Hala alınır mı gerçekten saçma olmuş.

• s9la aralarindaki en buyuk farklardan biri ikinci kamerasi. S9+la cok fotograf da cekiyormussunuz, kullaniminiz sirasinda buyuk bir farkini gordunuz mu ikinci kamera olmasinin?

• S9 Akilli Telefonlarda 1.Jenerasyonun son serisi.

Ultrasonik Parmak izi okuyucu ile

2.Jenerasyon Akilli Telefon devri basladi

2018de piyasaya cikti.Firma 6 seneye kadar yedek parcasini tedarik etmrk zorundadir yasal olarak.O yuzden daha 5 senelik ömuru var S9larin

• Hala alınır mı? nasıl bir soru daha biz S4'leri kullanıyoruz.Yandaşlar s9+ kullansın ondan sonra adaletli Dünya vay be...

• Bu fiyat segmentinde çok ve farklı alternatifler olduğu için hala alınır mı demiş bence Burak bey.
  • Alınmaz!!!

Yurt dışında Note 8 400€ ya düşmüşken (S9+ 600€) o alınır. Çakma çin telefonu yerine de adam gibi kullanılır

• quote:

Orijinalden alıntı: Jet lag

s9+ ekran koruyucu kullanmadım kılcal çizik oldu.
    Tam bir yıldır ekran koruyucusuz kullanıyorum. En ufak bir çizik yok. Ekranı zor çiziliyor diye de hor kullanmamak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabi ki alınır.

s 10 bi uygulamayı 0.5 saniye önce açacak pubgyi de biraz daha fazla fps olacak. Olay bu yani.

5g konusuna hiç girmiyim bile :) 4.5 g için merkezde sürünüyoruz bıraktım şehir dışı yerleri. 4.5 gnin bile 2 3 senesi var daha.

s7 yada veya s8 im bile olsa geçmezdim. Telefon değiştirme mantığım pubgyi neden 60 fps de oynamıyor ya olmaz benım mesela. Kamerada olmaz. Gündüz hepsi bir şekilde iyi zaten.

Benim telefonu değiştireceğim vakit raminin yetmediği zaman olur. Mesela s2 vardı ram yetmiyordu yazdıgım whatsapp mesajı gerıden gelıyordu gıbı.

Elin korelisiyle otobuste yan yana geldım eve adamın elınde s7 vardı la :) Ve çatır çatır işlemler yapıyordu. Tek bir tık takılma olmadı. bende s9 :)

Arkadaşta note 4 var çatır çatır çalışıyor yan yana koyuyoruz s9 0.5 farkla önce whatsapp açıyor işte. instagram facebook ne ararsan çatır çatır çalışıyor. Elin korelisi bile kendi ülkesinde üretilen marka da tüketim çılgınlığı yapmıyor.

Bu haber için bende s8 bile değil s7 falan denmeliydi. Note 4 note 5 ler hala çok iyi çalışıyor.

• DarthLuca D kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam ben de yurt dışından aynı bu opsiyonları düşünüyorum. Note veya s9 cihazlarda imei değiştirmek mümkün oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi user.cm -- 18 Şubat 2019; 12:39:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan elemana lafım yok bu salakça kafadan olan etrafımızda yığınca insan var.S10 çıkar elindeki s9+ a sanki nokia 3310 gözüyle bakar.s9+ a bile hala alınırmı kafasıyla yaklaşılıyor.Ondan sonra neden küfür ediyorsun derler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: user.cm

Merhaba hocam ben de yurt dışından aynı bu opsiyonları düşünüyorum. Note veya s9 cihazlarda imei değiştirmek mümkün oluyor mu?
    imei konusunda hiçbie fikrim yok. en son bu işlere kalkıştığımda çift hatlı telefonun tek hattı iptal oldu
  • Telefona , çay dökmeseydin alırdım.

• güzel video

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Tam bir yıldır ekran koruyucusuz kullanıyorum. En ufak bir çizik yok. Ekranı zor çiziliyor diye de hor kullanmamak lazım.

Alıntıları Göster
    İyiymiş. Kendilerine özel olarak tahsis ettiğim bomboş ve yumuşacık pantolon cebimde taşımak ve günde birkaç on kez kullanıp zatıalilerini usulca masaya koymak dışında hırçın davrandığım söylenemez.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.