Şimdi Ara

Samsung, Galaxy S9'da 3.5 mm kulaklık girişine yer verecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: intel7mix

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

s8 ailesi ve note 8 kullanıcılarının günahı neydi şimdi

Samsung hiçbir zaman kaldırmadı arkadaşlar kulaklık girişini. Başka bir okurda önce kaldır sonra getir pazarlama taktiği demiş gerçekten hayran bırakıyorsunuz kendinize. Okuyunuz lütfen okumaktan araştırmaktan zarar gelmez. Böyle gülünç durumlara düşmeyin.

Kulaklık girişi meselesine gelirsek Samsung’u takdir ediyorum. Bir 7 Plus kullanıcısı olarak kullaklık girişini aramıyorum demek çok ciddi bir bağnazlık boyutunda fanboyluktur.

Haberin başlığını göre yazmıştım ama varmış. Haberi yazanın suçu bence

Tabiiki senin suçun değil.

O değil de en az bir yıl oldu s7yi alalı, birkaç kez kullandım kulaklık girişini.

• Kulaklık kullanmıyorsanız konu ile ne ilgisi var ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan nereden kısacaklarını şaşırdılar kulaklık soketinden kısılırmı hiç
  • Kablosuz kulaklık kullananlar için gereksiz bir özellik 3,5 jack olması.(Apple fanboy değilim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 28 Aralık 2017; 19:19:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okanhh O kullanıcısına yanıt
    Samsung dediniz, nasıl bir kablosuz kulaklık yani bağlantı hangi arayüz ile ?

Sonuç olarak kulaklık kullanarak yorum yapmanız lazım, kullandığınızı soruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 28 Aralık 2017; 21:02:37 >
  • Plantronics backbeat pro2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 29 Aralık 2017; 9:16:2 >
  • okanhh O kullanıcısına yanıt
    Bluetooth teknolojisi ile bazı teknolojileri kullanamazsınız. Örneğin HD ses kalitesi ile telefon görüşmesi yapamazsınız.

• iphone7plus var bizde.adaptörlü kullanım pratik değil.illaki biryerde 3.5'la işin oluyor.adaptörü sürekli de yanında taşıyamıyorsun kayboluyor.telefonu 7mm yapmayın 8.5mm yapın gerekiyorsa.

kulaklıta ise bluettoth 3.5mm'le kıyasalanamaz asla.en vasat bluettoth kulaklık 500-600TL civarında.oysaki bu fiyata 3.5mm olan sennheiser olsun,marley olsun,marshall olsun,b&o olsun müthiş kaliteli kulaklıklar alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 29 Aralık 2017; 9:35:40 >
  • Bak böyle olun işte.
  • Yine Samsung'un Level U Pro modelini kullanıyorum.

Gayet de memnunum. Bir tek uyurken boynumdan çıkartıyorum.
    Kulaklıkta kablo yüksek ses kalitesi aranmadığı sürece bence tamamen geçici bir şey.

ki bluetooth veya başka standartların gelişmesiyle birlikte,
    daha yüksek kalitede ve daha düşük gecikmeyle telefonlarda kullanılan kulaklık amfileriden daha iyi amfiler barındıran kulaklıklarla dijital duysal etkileşimimizi sağlıyor olacağız.

Şu an için o amfiler o kulaklıklarda bulunabiliyor fakat kablosuz bağlantı standartları yeterli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakk,

Yine Samsung'un Level U Pro modelini kullanıyorum.

Gayet de memnunum. Bir tek uyurken boynumdan çıkartıyorum.
    Kulaklıkta kablo yüksek ses kalitesi aranmadığı sürece bence tamamen geçici bir şey.

ki bluetooth veya başka standartların gelişmesiyle birlikte,
    daha yüksek kalitede ve daha düşük gecikmeyle telefonlarda kullanılan kulaklık amfileriden daha iyi amfiler barındıran kulaklıklarla dijital duysal etkileşimimizi sağlıyor olacağız.

Şu an için o amfiler o kulaklıklarda bulunabiliyor fakat kablosuz bağlantı standartları yeterli değil.

Hocam ıphone 8 aldım bende yeni samsung level u bluetoothda göremedm ya :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok değil en fazla 5 yıl sonra kablolu kulaklık kullanan birini gördüğünüz zaman "hala kablo mu kaldı lan" diyeceksiniz.

kablo nedir ya? kablo ne abi? uyurken her yerine karışır, rahat edemezsin telefonu kendine deli bağlar gibi bağlamış gibi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.