Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
5
Favori
28.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 32aslan

Hocam ois değil ios , işletim sistemi olan hani .

Daha ios isletim sistemini bilmiyor ois diye yorum yapiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında en yüksek fiyatlara sahip gözüken Samsung veya Apple'a kızmamak lazım, atla deve değil mesele çok basit açın ABD ve Almanya fiyatlarına bakın onlarda her sene aynı veya çok cüzzi fark ile çıkıyor, ekonomisi pamuk ipliğine ve o ülkelerin ağzından çıkacak olanlara bağlı olan maalesef biziz, kendimizi kandırmaya gerek yok gerçekler bunlar gazetede televizyonda anlatılanların çoğu hayal olarak kalıyor bunu her geçen gün cebimizde eriyen paramıza bakarak görebiliriz başka yere bakmaya gerek yok.

Fiyatları sadece kur ile çarpsanız ne olduğu belli + satıcı kârı + türlü türlü vergiler + verginin kdv'si + kdv'nin ötv'si falan filan neyse istikrar devam fazla şey etmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 29 Mart 2017; 23:43:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ikisi de aynı fiyattayken iphone 7plus in nesi cazip geliyor anlamadım. Adamlar etkinlikten o telefonla neler neler yaptılar. Millet hala güncelleme almıyor diye sacmalasin. İlk çıkan S e bile Xda sitesinde tonla Android 7 romu varken resmi rom çıksa ne olur çıkmasa.

Benim için telefon ömrü 2 yıldır. İlk çıktığında S7 Edge aldım. Bu sene gidip s8 e kuruş para vermem ama 9 u da yine çıktığı zaman alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Ne fark eder 3-4 ay sonra 2500 e düşer nasılsa. Samsunglar saman alevi gibi çok yanar hemen söner.

Bekle duser LG ile karistirdin galiba

http://www.teknosa.com/urunler/125071737/samsung-galaxy-s7-g930f-black-akilli-telefon

Doların yükseldiğinden haberin yok heralde. Dolardan önce s6 1800 tl s7 2300 tl idi. S7 3299 tl gibi bir fiyattan çıkıp 5 ay sonra 2300 e düştü çek ayarlayıp 2200 e alınabilir hale gelmişti. Bu örnek note 3 , note 4 , note 5 , s6 , s4 , a serisinin hepsindede verebilirm çünkü aynı şey oldu. Bir örnek daha şimdi 2700 tl olan note 5 2 ay önce 1900 tl idi. Haliyle s8 de 4000 bin liradan çok rahat 3000 ne hatta 2700 lere düşücek çıktıktan max 4-5 ay sonra. Zaten dolarda referandumdan sonra düşüceği için 1-2 aya gene 2000 tlye note 5 , 2300 tlye s7 alınabilicek.Zamanında herkes koşa koşa note 3 e teknosada 1900 tl verdi aynı hafta çek yapıştırıp n11 den 1400 e aldım. Yaz sonu gel beni bul beraber bakalım s8 in fiyatına.

http://urun.n11.com/cep-telefonu/samsung-galaxy-s7-cep-telefonu-samsung-turkiye-garantili-P154752750

Çek ayarladınmı 2500 tl s7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric... -- 29 Mart 2017; 22:14:35 >

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    :) aynen

• Bu fiyata yok satar gerçek anlamda YOK satar

• weehwet kullanıcısına yanıt
    Öğrenciyim de, o zaman 1 lira olmuyo mu??
  • yav he he
  • Yani böyle olması gayet normal? o kadar vergi ve doviz kurunun hali ortada ! ne bekliyoruz: Elmas, pırlanta veya gemicik yakıtı fırsatının sağlanmasını mı ?

Ağlanacak halimizle dalga geçiyoruz. Çünkü hak eden bir toplum var. Ne olacak ki ile yürüyen bir kafa yapısıyla olanlar ortada

Yani :

işte bu fiyatların 5999/6999/7999 olması için evet
    teknoloji tüketen bir ülke olarak sürekli kazık yemek için evet
    sıfır otomobile doviz kuru zammı için evet
    yiyecek içecek de sürekli artan fiyatlar için evet
    giyim ürünlerinde düşmeyen fiyatlar için evet
    yatlara 0 vergi ve %50 indirimli yakıt için evet FAKAT ! çiftçiye de 10 lira olması için de evet :D
    emekliye ve asgari ücretliye sadaka için evet / elmasa pırlantaya 0 vergi için de evet !
    duble yollar ve köprüler yapmak için evet ! nede olsa muasır medeniyetlerin seviyesine çıkartıyor :D bak Almanya'ya köprüsü bile yok çok pis kıskanıyorlar bizi nihaha ^^ ama bizim köprümüz var canısı jsjsjsj
    Çift başlılık kalkacakmış :D Türkiye Motora stage 5 modifiye yaptırıp stage 6 yazılım attıracakmış... TwinTurbo taktıracakmış üstüne NOS'a da basacakmış... yeter mi yetmezzz üstüne bir de abart egzoz !! için evet evet evet ...
    Bunun gibi ve benzeri şeylerin devamı için de evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 29 Mart 2017; 22:20:16 >

• Popüler kültür telefonlarını kullanmayı bırakalı çok oldu. En son verdiğim para 4 yıl önce Note 2idi. Bu yıl telefonum bozulunca LeEco Le Pro 3 aldım (Çin menşeli Türkiyeye resmi ithalatı yapılmayan bir telefon) çok memnunum. İPhone Samsung gibi firmalara para kazandırmaktansa daha iyi teknolojiyi 4de 1 fiyatına LeEco Xiaomi Zuk gibi markalardan alarak kullanın.

Eğer yapabiliyorsanız hiç akıllı telefon kullanmayın. En basit özellikli telefonlardan temin edip kullanmaya çalışın.

• ooo patron çıldırmış

• 64 lük 2k gayet iyi fiyat. Hd olmayan iphone alınsiz daha. Kırmızını alın ama.

• Samsung bu fiyat politikasıyla apple'ın ekmeğine yağ sürüyor.ben samsung'un patronu olsam Ceo'sunu anında kovarım.

• Arkadaş bir de bu ülkede telefona taksit yok... söylenecek çok şey var da neyse...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: javaprof

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.

128GB iPhone 7 Plus 4949TL

Söyleyeceklerim bu kadar.

kim ne yapsın bu cihazdan sonra o çöpü.bi şunun ekran kasa oranına bak bi onun bi bunun kamerasına bak bi de onun s7 bile kamerada daha iyiydi.bu 2k ekran o 1080p bu en iyi mobile hdr a sahip işlemcisi daha iyi.ne kaldı ki başka?

Ağlamaya devam..

• Samsung'a 5bin tl verip 3 ay sonra ikinci elde 3bin tl ye satamazsın 1 sene güncelleme alırsın sonrası muamma 128 7 Plus'a 4bin çok diyordum ama şimdi iyiki almışım diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan2142

64 lük 2k gayet iyi fiyat. Hd olmayan iphone alınsiz daha. Kırmızını alın ama.

Doğru 6 ay sonra kasmaya şişmeye, yazılım güncellemesi gelmeyecek telefona xda forumunda deli gibi rom yoq mu arkadashlarr diyecek biri için iyi Fiyat tabii 😏

• 4999TL'den cikar, 6 ay sonra fiyat bilmem kaça iner.

Samsung ve android kullanan butun cihazlar "benim için" çöpp!!

Beş para vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: kaan2142

64 lük 2k gayet iyi fiyat. Hd olmayan iphone alınsiz daha. Kırmızını alın ama.

Doğru 6 ay sonra kasmaya şişmeye, yazılım güncellemesi gelmeyecek telefona xda forumunda deli gibi rom yoq mu arkadashlarr diyecek biri için iyi Fiyat tabii 😏

S5 ilk çıktığında aldım 2 sene sorunsuz kullandım ne kasma nede yazılım çıkmama olmadı.

Temmuz dan beri s7 edge kullanıyorum hiç bir problemi yok.

• buda havai fişek gibi patlayan cinsden mi çıkacak acaba
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.