Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
5
Favori
28.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parası olan alır yapcak birşey yok alanlar güle güle kullansın bu telefon 2 bin TL olsaydı alırdım gücümüz bukadar olan samsunga oldu bakalım Türkiye de kaç tane satacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.

128GB iPhone 7 Plus 4949TL

Söyleyeceklerim bu kadar.

5500 olsa hakkıymış demek ki s8'inÇöp iphone'a bak sen
  • Yine söylüyorum tekrar Android’e bu para verilmez kimse kusura bakmasın ama. 1 yıl sonra güncelleme diye feryat ediyor kullanıcıları. Şuan bile bir çok Android li cihaza 7.0 gelmemiş iken. Lütfen kimse alınmasın tartışmak istemiyorum.

• Benzin 5,16 TL kimsenin sesi çıkmıyor! Herkes paşa paşa arabasına biniyor saatlerce trafikte sürünüyor. Sokak ortalarına park eden araçlardan trafik akmıyor.
    Bu cihazlarıda 5.000.-TL üzeri yapsınlar, nasılsa alır konuşuruz paşa paşa...
    Durmak yok...
  • Androide o para verilmez hele Samsung a aman aman sakın 👍🏻

• Siz kim s8 kullanmak kim. Bir Belçikalı asgari ücret maaşının yarısına alabiliyorken siz asgari ücretin 4 katına alabiliyorsuz. Oranlarsak bir Belçikalı bir turkten 6 kat daha değerli. Yanlış anlamayın bu hesabı sizi aşağılamak için yapmadım sadece ülkeler arası satın alma gücü paritesini ortaya çıkarmak için yaptım. Yoksa bende türküm yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung anlaşılan o ki note 7 olayından sonra fiyatları düşürmek yerine tepeye çekmiş. Bu zamana kadar hep note serisi kullanmıştım. İstersen bu telefon uçak olup uçsun hiç bir telefon 3000 ötesini haketmez. Yazık gerçekten. Ülkemize de yazık bu telefonu alacak kitleye de. Samsung artık ismini de değiştirip bu fiyat politikasiyla samapple yapabilir.

• Bu ülkede tek sabit kalan şey maaşlar.Başbakanın dediği gibi ekonomiyi şaha kaldırdılar.

• Iyi ki fazla beklemeyip bozdurma ssifir kapali kutu s7 edge yi 2600den almisim zamaninda. 4400 nedir ya :)

• Yok artık arkadaş bu nedir yaa.samsung resmen kendi ayağına sıkmış bu fiyata kesinlikle almam.zamzung kusura bakmasın bu fiyata bu ülkede fazla telefon satamamaz.almayı düşünüyordumki ne göriiim kafayı yemişler. inş. yanlış haberdir

• blodiboxer55 B kullanıcısına yanıt
    Hocam samsung fiyat politakası aynıda ülkemizdeki döviz artışı ve üst üstte gelen vergiler bunlara sebeb oluyor diğer ülkelerdeki satış fiyatlarından bunu anlayabiliriz...

• quote:

Orijinalden alıntı: jhonyfth

o fiyata gider oyuncu kasası toplarım veya oyuncu bilgisayarı alırım .Şuanda türkiyede telefon alacaksan 1500 tl den fazla telefona para vermiceksin

Saçma sapan karşılaştırma yapmayı bırakın. Bu telefonun rakibi direk iphone 7 onunla karşılaştıracaksınız, oyuncu bilgisayarı ne alaka lan? Ben bu telefonu alacağıma eve koltuk takımı alırım! Oyuncu bilgisayarı fiyatlarındanda haberin yok galiba gtx 1080 zaten bu telefon fiyatında. Şu yorumu beğenmişler en üstte yer alıyor. Forumun kalitesi yerlerde.

Telefon güzel, fiyatı pahalı. Dolar 3.5 ile 4 arası git gel yaparken bu fiyatlar çokta anormal değil. Vergilerde eklenince fiyat doğal olarak uçmuş. Parası olan alır paşa paşa kullanır, bende iphone var her sene satıp üzerine ekleyip yenisini alıyorum. Gidip 5000 TL verecek olsam vermezdim. Son çıkanı almak zorunda da değilsiniz. Bende 6s var sırf kulaklık girişi kaldırıldı diye 7 almadım gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 29 Mart 2017; 21:22:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet.

128GB iPhone 7 Plus 4949TL

Söyleyeceklerim bu kadar.

iPhone 8 5000 üstü gelicek kesin

• patlamayacağı ne mağlum

• Merak etmeyin yine satin alacaklar.

• Fiyatı ülkemiz de normal vergisi vs dolar ne kadar zaten kaçıncı dünya ülkesiyiz belli değil

• quote:

Orijinalden alıntı: dj.caner

Parası olan alır yapcak birşey yok alanlar güle güle kullansın bu telefon 2 bin TL olsaydı alırdım gücümüz bukadar olan samsunga oldu bakalım Türkiye de kaç tane satacak

Ilk aylar maks 10.000 paralel falan isin icine girer fiyat 3500 lere cekilir+kupon+banka puani 3300 lere alinir satmaya baslar :)

• Bir zamanlar 2000 tl ydi üst seviye telefonlar, alıştıra alıştıra 3-4-5 diye götürüyorlar. Yine de satılacaktır bu fiyatlara.10000 tl ye doğru gidiyoruz.

• İlk alacaklar aylık geliri asgari ücretin altında olanlar olur. Zenginlere bakıyorum zaten iphone dışında telefon almıyor. Bence telefon alımlarını inceleseler o toplumun röntgenini çelmiş olurlar.Bizim orda bir amca var geçen ağlamaklı oturuyor hayırdır dedim ya bizim oğlan sakat aylığını biriktirmiş yeni elektrikli sandalye alacaktı 4000 tl ye telefon almış ayponmu ne öle birşey dedi zavallı. Varın siz düşünün.

• quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: jhonyfth

o fiyata gider oyuncu kasası toplarım veya oyuncu bilgisayarı alırım .Şuanda türkiyede telefon alacaksan 1500 tl den fazla telefona para vermiceksin

Saçma sapan karşılaştırma yapmayı bırakın. Bu telefonun rakibi direk iphone 7 onunla karşılaştıracaksınız, oyuncu bilgisayarı ne alaka lan? Ben bu telefonu alacağıma eve koltuk takımı alırım! Oyuncu bilgisayarı fiyatlarındanda haberin yok galiba gtx 1080 zaten bu telefon fiyatında.

Adamlar ilginc ya gelmis hobisini telefon ile karsilastiriyor.Bende bir pc ye 2000 ustu vermem mesela :)

S8 TR fiyati pahali kimse ucuz falan demesin alacak varsa beklesin bu fiyata sakin almasin.Paralel'ler isin icine girsin kupon+banka puani ile alin.Ben yurtdisindan alacagim kayit vs 3000'e denk gelicek hemen hemen.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.