Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
619
Cevap
5
Favori
28.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üst segment Telefon pazarı eğrisi her yıl düşerek devam edecek.Artık yapacakları bir yenilik kalmadı.Bundan sonra Kamera,İşlemci ve Ram geliştirmeleri yaparak devam ederler
    6GB Ram olsa ne yazar Androide 32gb ram taksan versen 32sinide yer Android,hafıza olayına takmayın kafayı hafıza kartı olan bir telefon alın.Artık fanboylar bile bilinçleniyor.pazar tamamen doyuma ulaştı
    Xiaomi ve Nokia uygun fiyatlarla satış yaparlarsa F/P'sı tercih eden tüketicilerin gönlünü kazanırlar.
  • Allahtan S7 edge'yi 2700tl den vaktinde almışım Gerçekten aşırı pahalı olmuş ve mevcut s7 serisi ile gerçekten arasında uçurum yok.Bir yandan bakıyorum insanlar kupkuru 32gb hafızaya ve boktan bir ekrana sahip ıphone7'ye düşünmeden 3000-3100 tl veriyorlar piyasa karışık
  • Note 7'nin vebalini bu cihaza yuklemis Koreli embesiller. S7 Edge kullaniyorum. Bunu satip, S8 alirim diye dusunuyordum da bu fiyatlar ne ? Satilmasin diye yapmislar resmen. Note 7 ile iPhone satislarina bal kaymak surduler. Bununla da pazar payini kaptirmak istiyorlar heralde.

S7 Edge kullanmaya devam...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah razı olsun ki 4.999 yapmışlar, es kaza 5.000 olsaydı nasıl öderdik!!!
  • Bu fiyata vergiler dahil mi?
  • Vertu zenginlik göstergesiydi, şimdilerde sıradan markaların amiral gemileride bu kervana katıldı..
  • Bilgisayara çevirme mevzunu anlatabilcek biri var mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

Telefona bu kadar para vermem s7'yi 2200e aldım memnunum. Ama o parayı vermek bana koymayacak olsa gider yine s8 alırdım, aklı olan apple alır ne demek şunun zevk ve beklenti meselesi olduğunu hala anlayamıyorsunuz . Elinde apple olunca statü atladığınızı falan mı düşünüyorsunuz bilmiyorum. Android candır.

Telefon ve Araba ile statü atlanmaz !

Benim için önemli olan yazılım desteği,stablite ve güvenlik.

Tercih Apple

senin tercihine de saygımız var... Güle güle kullanın memnun oldugunuz telefonları , saygılar
  • Amiral gemisini bilmem ama üstüne az daha eklense eski küçükte olsa bir tekne alınır :)
  • Aman hocam sen naptın böyle. "MEEE" deyip geçmen lazımdı.
  • Kusura bakmayın ama bu fiyatın dolar kuru ile pek bi alakası yok. Adamlar ABD'de bile 899-999$(s8-s8+) fiyatla satıyorlar. Maksimum 300$ maliyetli bir telefonu 1000 dolardan satacaklar. Samsung yanan Note 7'lerin parasını böyle çıkaracak demekki.

• Beyler doğruya doğru bu telefona 5000TL verilmez.

Ha verecek olan zaten yüksek maaş alan yada şirketi olan kişilerdir ses etmem, ama kalkıpta maaşı telefonun fiyatından az olan kişiler lütfen ekonominizi zorlamayın ayağınızı yorgana göre uzatın zira artık burası Yeni Türkiye, artık herşey lüks..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Padişahımız acilen kore büyük elçisini çağırıp nota vermeli

• Ölücüler anlamaz Samsung akar
  • 800 900 euro diyince 4500 ve 5000 tl olur dedim niye yüksek bulundu anlamadım

• Arabayi satip ailecek hepimize alalim diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

quote:

Orijinalden alıntı: jhonyfth

o fiyata gider oyuncu kasası toplarım veya oyuncu bilgisayarı alırım .Şuanda türkiyede telefon alacaksan 1500 tl den fazla telefona para vermiceksin

Oyuncu bilgisayarını ortamlarda cebinden çıkarıp masanın üstüne koyamazsın.

Gerçi sen dışarı da çıkmıyorsundur şimdi

Çıktığın ortamda masanın üstüne S8 koydun. Afferin büyük adam oldun.
  • Yurtdışı fiyatı 256GB SD Kart + Sanal gerçeklik gözlükleri + joystick + Harman Kardon kulaklıkla birlikte, peşin fiyatına 24 ay taksitle 720$. 2615 TL.
    Türkiyede alırsanız yanında ne 256 SD Kart ne Harman Kardon kulaklık verirler bi de 5000'e 36 ay kontratla satarlar. Yemeği yok yemeğe insanlar da gider bu paraya alır.

Bu ülkeye hak.

CARRIERS
    VERIZON
    Preorders start March 30th at 12:01AM ET. Available in stores April 21st.
    Preorder customers receive free Gear VR with Controller and Oculus content pack, or can instead choose $99 “Experience Box” with Gear VR and Controller, Harman Kardon headphones, and 256GB microSD card.

Galaxy S8: $720 full retail
    Monthly installments: $30 / mo for 24 months

Galaxy S8 Plus: $840 full retail
    Monthly installments: $35 / mo for 24 months

Kaynak:http://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/3/29/15097430/samsung-galaxy-s8-price-announced-verizon-att-sprint-tmobile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SailorTurkey -- 30 Mart 2017; 21:16:54 >

• Dolar almış başını gitmiş ; (((%25)ÖTV %7)TRT %18) vergi çemberi de cabası tabi. Sırf vergiler toplamı 1578 falan yapıyor telefonun. Elektronik ürünlere para vermeyi kestim artık. Gerçekten ihtiyacım yoksa kesinlikle almıyorum.
  • Bulgaristan fiyati: S8+
    1,759 leva = 3,503 turk lirasi

S8
    1,559 leva = 3,104 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 30 Mart 2017; 21:23:13 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.