Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 ve S8+ modellerinin Türkiye fiyatları belli oldu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
620
Cevap
5
Favori
28.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Marrusia

General mobile 2000 lira birde boyle bakmak lazim olaya

4400 ne saka gibi iphone falanada verilmez 4 yil guncellemeymis falan bos isler 2 maks 3 sene sonra zaten sikiliyorsun degistiriyorsun samsungta 3 sene guncel kaliyor apple 4 sene nerden tutsan elinde kaliyor yarin iphone 8 5500 den piyaasaya girer

Benzin 5 lira

Evler 1+0 400 binden basliyor

Ekmek hala 1 lira ben ona sasiriyorum

Markete giriyorsun 3-4 sey aliyorum 16 17 lira aldim seyde peynir yogurt domates falan sonuc ekonomi galiba bitmis

Hamdolsun dövlet bize bahiyy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu fiyatlardan biraz zor alıcı bulur samsung ,yani birkaç + özellik için kimse o paraları bu telefona vermez ,tamam iphonedan hızlı olabilir ama türk mantığı bu ,bu paraya iphone alırım daha iyi der ,satış rakamları açıklanırsa görürüz zaten...

• ulan 5000 TL yaziyor orada iyice sacmaladi sektor, alt tarafi telefon yahu ne ozellik verebilir 5000 TL yi karsilayacak sekilde ne olabilir yani. Ama sorun yok bizim insanimiz gosteris seviyor yakinda telefon kredileri baslar kicina don alamayanlar 78 taksitle telefon kredisine girerler. Gerci keyif onlarin ya kendileri odeyecek saygi duyariz :)
  • quote:

4400 ne saka gibi iphone falanada verilmez 4 yil guncellemeymis falan bos isler 2 maks 3 sene sonra zaten sikiliyorsun degistiriyorsun samsungta 3 sene guncel kaliyor apple 4 sene nerden tutsan elinde kaliyor yarin iphone 8 5500 den piyaasaya girer

Benzin 5 lira

Markete giriyorsun 3-4 sey aliyorum 16 17 lira aldim seyde peynir yogurt domates falan sonuc ekonomi galiba bitmis

Türkiye nin başkenti Ankara da ortalam bir ilçe olan Keçiörende 3+1 katta kombili yapılı evi 147 bin tl ye aldık hocam.

• S7 nin fiyatı ne olur bu durumda. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih617

quote:

Orijinalden alıntı: jhonyfth

o fiyata gider oyuncu kasası toplarım veya oyuncu bilgisayarı alırım .Şuanda türkiyede telefon alacaksan 1500 tl den fazla telefona para vermiceksin

Oyuncu bilgisayarını ortamlarda cebinden çıkarıp masanın üstüne koyamazsın.

Gerçi sen dışarı da çıkmıyorsundur şimdi

zaten onun yüzünden telefon alıyorsunuz.ezikliginizi bi nebze kapatsın diye cebimdeki telefon 500 lira ama aylık gelirimiz +15 bin.bu arada 405 lbs bench 600 deadlift yapıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robin- -- 29 Mart 2017; 23:36:16 >

• Bence hemen alın zira referandum sonrası dolar 5.5'e oturunca 7000tl fln olur. Kaçırmayın.

• https://www.mediamarkt.at/de/search.html?searchProfile=onlineshop&searchParams=&channel=mmatde&storeId=10255&langId=-15&query=Galaxy+s8&search-submit=Los

Avrupada 21'inde cikiyordur insallah sammobile kafami karistirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıradaki premium iphone 6000e yaklaşacak. Abartma demeyin bakın görün. Gerekirse bu mesajı bulur editlerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: memo84

Bu fiyatlardan biraz zor alıcı bulur samsung ,yani birkaç + özellik için kimse o paraları bu telefona vermez ,tamam iphonedan hızlı olabilir ama türk mantığı bu ,bu paraya iphone alırım daha iyi der ,satış rakamları açıklanırsa görürüz zaten...

boşversene hocam, kimsede para yok ama yarın herkesin elinde s8 olur. Yurdum insanı lüxe alışmış, halimiz köpeklerden beter Keyfimiz beylerde yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendaryTURK

quote:

Benzin 5 lira

Türkiye nin başkenti Ankara da ortalam bir ilçe olan Keçiörende 3+1 katta kombili yapılı evi 147 bin tl ye aldık hocam.

Istanbulda kaldi mi hocam 147 bin 🤔

Iyi eski semtlerinden bahsediyorum gaziosmanpasa falan degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kaan2142 K kullanıcısına yanıt
    2k ekran diyorsun oyunları hangi çözünürlükte açıyor söylemiyorsun? Kutudan çıktığında 1080p ayarlı geliyor onuda söyle bakalım.
  • Yakinda komunist ulkeler gibi yurtdisi ile alakamiz kesilecek bu fiyatlar sayesinde

• iPhone çok pahalı tantanası da artık tamamiyle biter umarım. Tek bahaneleri bunlardı, bu da gitti. Şu saatten sonra da Samsung deli düşüşe geçecek. Zaten düşüşte. Daha da düşecek. 2 yılda yüzde 50 pay kaybetti. Bu düşüşü sürdürmeye kararlı. Bu fiyata kimse gidip iPhone dururken Samsung almaz. Alanın da kendi zevki, kendi bilir, ama mantıksız. Neyse iPhone pahalı ya bahanesi resmen sona erdi artık. Zaten 1-2 yıldır fiyatlar çok yakındı da şimdi Samsung, Apple'ı geçerek Apple'ın ekmeğine yağ bal kaymak ne varsa sürmüş oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 29 Mart 2017; 23:45:26 >

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Destek vermişte ne yapmış apple etrafımda 5si olanlar can çekişiyor.Babamın 6sı takılıp duruyor. %20 şarjda telefon kapanıyor store'a götürünce bişeyi yok deyip postaladılar.Biz göremedik o desteği.
  • Maalesef yükselen Dolar ve Euro nedeniyle pahalı geliyor.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    nüfus olmuş 15m bırakında pahalansın o kadar pahalı olmasa Türkiye nin yarısı İstanbul dan ibaret olucak :)

• Çok pahalı. Uzun yıllar sonra ilk kez yeni çıkan Samsung telefonu çıktığı gibi almayacağım. Almam mümkün değil zaten. İkinci elde korkunç bir makas olacak gibi.

Operatörler telefonu taksitle sattığı zaman fiyatta yaklaşık %50 gibi bir farkla sattığını düşünürsek 7 bin - 8 bin TL'lik sözleşmelere imza atacaklar olacaktır. Çılgın bir rakam.

Ama telefon efsane olmuş. O tasarım insanı cezbediyor.

• Fiyatlara patlayan şeker dahilmi sorsun biri bu şirkete?

Note 7 zararını bu şekilde çıkaracaklar heralde?

Kimse Kusura bakmasın 2 tane s7 edge pert etmiş biri olarak asla bir daha samsung almam. Şuanda 1800liralık mis gibi Huawei p9 kullanıyorum alet ne kasma ne donma mükemmel çalışıyor.

Eğer 4000tl verecek olsaydım telefona hepsiburada da iphone 7 Plus 128 gb 4250 lira.

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendaryTURK

quote:

Orijinalden alıntı: memo84

Bu fiyatlardan biraz zor alıcı bulur samsung ,yani birkaç + özellik için kimse o paraları bu telefona vermez ,tamam iphonedan hızlı olabilir ama türk mantığı bu ,bu paraya iphone alırım daha iyi der ,satış rakamları açıklanırsa görürüz zaten...

boşversene hocam, kimsede para yok ama yarın herkesin elinde s8 olur. Yurdum insanı lüxe alışmış, halimiz köpeklerden beter Keyfimiz beylerde yok.

Haklısında ,artık milletin elinde eskisi kadar samsungun amiral gemilerinden görünmüyor ben onu demek istedim ,yoksa en iyisi en lüksü benim olsun mantığı bizim insanımızda mevcut tabiki,tamam en iyisini alıyorsunda bari hakkını verde ömrü dolana kadar kullan...

benim ise telefon değiştirme sebebim şöyle olur : bakıyorum o yıl en hızlısı hangisiyse onu alıyorum ve ne zaman bozulursa yada artık oyun vs. çalıştırmaz olursa değiştiriyorum.

Şuanki telefonum galaxy s5 alalı 3 yıl oldu daha bataryası değişmedi,daha öncekide htc desire hd idi,şimdilik bir problemim yok telefonda ama anca 1-2 yıl daha götürür diye düşünüyorum ,o yüzden iphone 8 yada 8s çıkarsa değiştirrim dedim kendi kendime(not:daha önce hiç iphone kullanmadım)

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.