Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 ve S8+ diğer amiral gemilerine kıyasla ne kadar büyük olacak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tasarım gerçekten böyle olacaksa (ki olmasa bile buna yakın bir şey olacağı belli) Samsung'u tebrik ederim. S6 serisinden beri bu markaya saygım arttı. Adamlar yok jak kaldırdım çok eskidi yok bağlantı tipi ne olsun boş işlerle uğraşmadan kendilerini geliştirerek piyasadaki en yenilikçi ve şahsi düşünceme göre de güzel, kaliteli ürünleri ortaya koyuyorlar. İnşallah ülkemizde ve dünyada bu zihniyetteki firmalar artar.

Not : Note5 kullanıcısıyım ve çok memnunum. Telefon bozulmadığı sürece gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkant1 -- 10 Mart 2017; 3:43:15 >
  • Samsung Galaxy S8 ve S8+ diğer amiral gemilerine kıyasla ne kadar büyük olacak?

S8+ Temsili
  • Samsung home ve kapasitif butonlari kaldirmakla hata etti. Androidde menu tuslari olayi kalkana kadar guncel tasarim ile devam etmesi gerekirdi. Cihazin forum konusunu simdiden kestirebiliyorum;

Harika ve şık telefon - 1.yariyil

Güzel telefon (2.el piyasası düşmesin diye)

Eh işte alttaki navigasyon butonlarindaki amoled yanigi disinda guzel telefon

Telefon tamire gitti ekran degisti artik su gecirmez ozelligi yok - 2.yariyil

Lanet samsung cihazin amoledi yine yandi

5 kurus etmez zaten guncellemede yavas geliyor

Arkadaslar bu teli kactan okuturum

Ve yeni S9 simdi home butonuyla birlikte :D

• S8 Plus'ın ekranının büyümesini anlıyorum. hatta daha büyük olsun sonuna kadar desteklerim. ancak S8 sanal tuşlarla birlikte 5.2 inç olmalıydı en fazla. tasarımda aynı olunca düşünsenize çok daha kısa boylu bir üst model ortaya çıkardı. Note-5'i özellik olarak çok sevmeme rağmen boyutu sıkıyor artık. kocaman. A3 2017 alacağım neredeyse ama o da üst model değil.
  • +,- lerini düşünüyorum... ekran kasa oranı iyi başka aklıma gelen artısı bulunmuyor. Note 7 'den sonra piyasayı sallayacak telefon diye lanse edildi. S6 edge sonrası öyle çok büyük bir değişime şahit olmadım. Fiyatı da ayrı sorun. Alacak olanlar güle güle kullansın.
  • Peki bu telefon yine bize Exynos işlemciyle mi gelecek snapdragon yerine. Yine iki ayrı işlemci olacağı yazılmış bölgesine göre.
  • 5.8' olan telefonun 4.7' telefondan az bir şey büyük olması,

6.2' telefonun 5.5' telefonla aynı boyutta olmadı absürd komedi gibi

• Su telefonlari gereksiz buyuk yapmaya basladilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok büyük değilmiş 7 Plus ile aynı boymuş.
  • Boyutlar hakikaten cok iddiali umarim 5.2" 139 x 66 mm. boyutunda bir modelde cikarmayi dusunurler.

• bu uzunluklar hatlı aha size formul s8 149 mm demişlerya 5,8 inch 147 mm eder a2+b2=c2 den uzun kenar 131,5 kısa kenar 65,5 mm +- eder. uzun ust çerçeve 5 mm desek alt çerçeve 5 mm desek etti sana 141,5 hadi sana 142 mm olur.?

• bu bilgiler hatalı 9 mm buyuk yazılmıs s8 140 mm. s8+ 149 mm. olamsı lazım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.