Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o ezan programından olabilir.Tahmin ettigim programsa alarm modunu kapatın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖmerMuhtar1 Ö kullanıcısına yanıt
    Ayarlar~Uygulamalar~Saat~Kayıt Yeri~Veriyi Sil işlemlerini yapıp saat uygulamasını sıfırlamayı denediniz mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan-39

quote:

Orijinalden alıntı: esatgelmedi

quote:

Orijinalden alıntı: armutyus

Arkadaşlar ilk mesajda curved crystal önerilmiş ama spigenin şu iki ürününden hangisi daha iyidir, bilgisi olan var mı? Sanki alttaki daha iyi gibi geldi bana.

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Ekran-Koruyucu-Spigen-Curved-Crystal-HD-Kavisli-Tam-Kaplayan-2-Adet,PR-2869.html

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Cam-Ekran-Koruyucu-Spigen-Full-Cover-Glass,PR-2945.html

Camı sakın almayın. Bende aynısı var kılıf takmamama rağmen 2. Gün kenardan açıldı. Şimdi kenarda duruyor. Curved crystal öneririm ama o da kılıf takınca illa bi kenardan açılıyor. Çok çok iyi hizalamak lazım.

curved crystali 2 ay önce taktım paketten 2 tane çıkıyor ilkini rugged armıorda taktım uyumsuzmş kalktı 2.sini 10 tl lik kılıfla taktım kalma vs yok kılıf ile takmalısnız bu arada asla jelatin çeken biri değildim telefonccular takmadığı için kendim denedim :)

ben de curved crystal i spigen crystal clear kılıf ile kullandım. ses ve kilit düğmelerinin olduğu yerden düğmelere basınca açıldı. şimdi curved crystal ile kılıfsız kullanıyorum. kırılmaz cam ise kılıf takmadan darbe gelmeden kendiliğinden açıldı. kıvrımlı ekrana ne kaplasan olmuyor. hepsi para tuzağı. bu da çıkarsa başka kullanmayacağım. kılıf yeter bana.
  • Arkadaşlar uzun süredir bu forumdayım. Birçok şey paylaştık ve DonanımHaber forumu olarak büyük bir aile olduk. Beni tanıyanınız vardır belki ama kendi sosyal medya hesaplarımı vermek istiyorum.

Bugünden sonra gerek Twitter’dan gerekse Instagram üzerinden telefonlar hakkında görüşlerimi, teknolojik haberlerle ilgili düşüncelerimi ve kullandığım telefonlarla çektiğim fotoları aktaracağım. DM üzerinden yine elimizden geliyorsa sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

https://t.co/IJEOlmpgHN Instagram

https://mobile.twitter.com/aykuttuztas Twitter

Saygılar..

• Rehberi açınca konum Açılsın mı diye sorup duruyor anlamadım. Nereden kapatacağız bunu?
  • Wifi yi açınca otomatik bağlanmıyor ayarlardan wifi ye girip bağlantıya tıklamam gerekiyor son güncellemeden sonra böyle oldu ne yapabilirim sebebini bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: iamnightrider

Rehberi açınca konum Açılsın mı diye sorup duruyor anlamadım. Nereden kapatacağız bunu?

telefon-üç nokta-ayarlar-yakındaki yerleri kapayı kapat düzelir.
  • Son güncellemeden sonra , fast cahrge standını sorunsuz kullanabiliyorsunuz . Bilen bilir . Tam şarj yapmama sorunu vardı..

• wifi kopma sorunu yaşayan sadece benmiyim??

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    Ben bluetoohtla hoparlöre bağlandığımda özellikle youtube da Hd izlerken oluyor

• esatgelmedi kullanıcısına yanıt
    Sadece çiziklere karşı bir koruma arıyorsanız spigen nano likit öneririm 1 aydır kullanıyorum bir sıkıntı yok koruyucuya para vermekten bıkmıştım rahat ettirdi :)
  • n11 güvenilir orjinal ürün satıcı önereceğiniz var mı benim bildiklerim:

Mobimpo,Pdateknoloji,SamsungWa bunların dışında ne önerirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

wifi kopma sorunu yaşayan sadece benmiyim??

Bende de var sorun çıldırtıyor adamı çözümü yok mu acaba formattan başka

• Beyler AOD bildirimleri göstermiyor, ayrıca ekran kapalıyken mesaj gelince ekran açılıyor ne yapabilrim??

• quote:

Orijinalden alıntı: oknmrcn

quote:

Bende de var , acayip çok kopuyor . Whatsapta görüntülü konuşma yapamıyorum o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fukasaku

quote:

quote:

Bende de var , acayip çok kopuyor . Whatsapta görüntülü konuşma yapamıyorum o yüzden.

Sorun nodemdeymiş boşu boşuna telefona sövdüm baya. Modem ayarlarından kanal ayarını otomatikten 1e alın çözülüyor eğer modeminiz benimki gibi huawei ise

• oknmrcn O kullanıcısına yanıt
    Çözümü bir önceki mesajımda yazdım

• gyradel kullanıcısına yanıt
    Hocam vergi iadesi ne kadar acaba bilginiz var mi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sorun nodemdeymiş boşu boşuna telefona sövdüm baya. Modem ayarlarından kanal ayarını otomatikten 1e alın çözülüyor eğer modeminiz benimki gibi huawei ise

Ben de Huawei marka modemle çok sıkıntı yaşadım değiştirdim modemi rahat ettim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yine oldu wifi sorunu çözülmemiş nasıl yapıcaz bunu ya güncellemeyle çözülürmüki

• 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.