DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★ SAMSUNG GALAXY S8 (SM-G950F) / GALAXY S8+ (SM-G955F) [ANA KONU] ★★ [GÜNCELLEME GELDİ]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GoldPunch Daha Az
1 Kayıtlı Üye
13.177
Cevap
215
Favori
563.674
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S8 (SM-G950F) / GALAXY S8+ (SM-G955F) [ANA KONU] ★★ [GÜNCELLEME GELDİ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      Bixby'nin her zaman "Hi Bixby" komutunun dinlemesi (telefon kilitliyken dahi) sizce çok batarya harcıyor mu?

• Yüzbaşı
      866 Mesaj
      17 Ekim 2017 20:17:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Beyler s8 ve HTC u11 arasında kaldım siz kullanıcıların yorumları bu konuda çok değerli htc tarafında Pilin çok iyi olduğu söyleniyor s8 in de ekran oranı mükemmel karar vermek çok zor..

hiç düşünme S8 al derim.
      |
      |

• Teğmen
      216 Mesaj
      17 Ekim 2017 20:18:04
      quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Alıntıları Göster

Emin olun sizden belkide daha fazla bu tip islerle ugrasmisimdir ama artik androidin customudur vs midem bulandi.Cyanogendir vsdir kesinlikle stabil degil siz stabil zannediyorsunuz yeri geldiginde cokda guzel patliyor catliyor.Androidin komple ici bos saf android diyorlar icinde hicbirsey yok anca arama yaparsin o arayuzle.

Apple sevsem hic ugrasmam iphone alir gecerim ama abd mali sevmiyorum soyle ama tezatlik oluyor nandroidde abd....

Ayrica yeni galaxylerde secure folder gibi degerli uygulamalar root atinca calismiyor.

S8 den memnunum ama bu elestirmeyecegim anlamina gelmez.Benim kavgam android komple telefonda degil hala app stoped hatalari aliyoruz eskisi kadar allahtan fazla degil.Google play denilen markette o kadar cop app var ki google yil 2017 de farkettide duzeltiriyor gelistiricilere

Eleştirileriniz'de haksız sayılmazsınız. Andriod çok platformlu bir işletim sistemi o kadar farklı donanım üzerinde çalışıyor'ki bu tür sorunlar muhtemelen her zaman olacak. Ama 50 dolarlık cihazda 950 dolarlık cihaz gibi andriod'i çalıştırabiliyorsa bu bence büyük başarıdır. 1000$ lik telefonu gösterip IOS kusursuz çalışıyor sıfır hata olmasa bile öyle demek kolay. Andriod bir nevi telefonların windows'u. Exynos, snapdragon, Intel, 32bit 64bit her telefonda çalışıyor. İPhone larin çeşitlenmeye başlamasıyla bile IOS'de ki artan sorunların herkes farkında eski stabillik orada'da yok artık. Andriod dünyası gibi bir çeşitlilik olsa IOS muhtemelen 10 dakikada bir çöker.

Tizen v.b bence boş işler. Windows Phone bile tutunamadi. Pazara erken giren yine her zaman'ki gibi kazandı IOS ve Andriod bugün lider. her firma kendi işletim sistemini kullanırsa o zaman bunda Spotify yok bunda chrome var bunda Shazam yok diye telefon seçmeye başlarız. Geliştiricilerin işi gücü yok her ayrı platforma uygulama'mi yazacak, ki WP' nin de sonunu getiren bu oldu. Yoksa müthiş stabil bir sistemdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
      1489 Mesaj
      17 Ekim 2017 20:24:42

Sağolun hocam Sony xz den sonra bu iki cihazı merak ediyorum htc nin artısı pili sanırım görsellik olarak s8 rakipsiz hâlâ yorum için teşekkürler

|
      |
      okvnoe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 17 Ekim 2017 21:10:07
      quote:

Orijinalden alıntı: PehliOne-

Alıntıları Göster

Eleştirileriniz'de haksız sayılmazsınız. Andriod çok platformlu bir işletim sistemi o kadar farklı donanım üzerinde çalışıyor'ki bu tür sorunlar muhtemelen her zaman olacak. Ama 50 dolarlık cihazda 950 dolarlık cihaz gibi andriod'i çalıştırabiliyorsa bu bence büyük başarıdır. 1000$ lik telefonu gösterip IOS kusursuz çalışıyor sıfır hata olmasa bile öyle demek kolay. Andriod bir nevi telefonların windows'u. Exynos, snapdragon, Intel, 32bit 64bit her telefonda çalışıyor. İPhone larin çeşitlenmeye başlamasıyla bile IOS'de ki artan sorunların herkes farkında eski stabillik orada'da yok artık. Andriod dünyası gibi bir çeşitlilik olsa IOS muhtemelen 10 dakikada bir çöker.

Tizen v.b bence boş işler. Windows Phone bile tutunamadi. Pazara erken giren yine her zaman'ki gibi kazandı IOS ve Andriod bugün lider. her firma kendi işletim sistemini kullanırsa o zaman bunda Spotify yok bunda chrome var bunda Shazam yok diye telefon seçmeye başlarız. Geliştiricilerin işi gücü yok her ayrı platforma uygulama'mi yazacak, ki WP' nin de sonunu getiren bu oldu. Yoksa müthiş stabil bir sistemdi.

Evet hocam bende size katiliyorum :)

Ama arada degisiklik istiyoruz iste haklisiniz 50 dolarda android calistiriyor 1000 dolarda ios konusundada katiliyorum cesit fazlalastikca stabilite eskisi kadar iyi olmuyor.

Belkide tizeni denemek icin hindistana falan gidip Z serisi alip denemek lazim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Live Your Dream-Tour De France-Andre Greipel

Galaxy S8,Gear S2 ve DeX Station Kullanıcısı <3 SAMSUNG GALAXY <3
    • 17 Ekim 2017 21:12:14
      quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Bixby'nin her zaman "Hi Bixby" komutunun dinlemesi (telefon kilitliyken dahi) sizce çok batarya harcıyor mu?

Bunu bende merak ediyorum exynos 8895 uzerinde ayri bixby icin komut seti var mi yoksa islemci minimum frekansta calisiyor mu ?

Arastirdim ama bir bilgi bulamadim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Live Your Dream-Tour De France-Andre Greipel

Galaxy S8,Gear S2 ve DeX Station Kullanıcısı <3 SAMSUNG GALAXY <3
    • 17 Ekim 2017 21:21:06

Insan s8 e bakmaya doyamiyor bu bile almak icin gecerli bir sebep bence htc ise batmamak icin cirpinan bir firma

|
      |
      Midnightmrt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• 17 Ekim 2017 21:30:25
      Surekli kablosuz sarji kullanmanin bi zarari olur mu?

|
      |

• Çavuş
      78 Mesaj
      17 Ekim 2017 21:36:29
      quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Evet 360 kaplama kullanıyorum çok da memnunum hiç kalkma olmadı ve kılıfsız kullanıyorum.

Hocam 3d kaplamayı nerden aldınız internetten mi

• Yüzbaşı
      660 Mesaj
      17 Ekim 2017 21:50:07
      quote:

Orijinalden alıntı: caglayan13

Alıntıları Göster

Hocam 3d kaplamayı nerden aldınız internetten mi

Hayır turkcell şengüller bayisinde yaptırdım. 70 yada 80 tl idi diğer turkcell bayileri 120 140 civarı bilginiz olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      216 Mesaj
      17 Ekim 2017 22:25:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Alıntıları Göster

Evet hocam bende size katiliyorum :)

Ama arada degisiklik istiyoruz iste haklisiniz 50 dolarda android calistiriyor 1000 dolarda ios konusundada katiliyorum cesit fazlalastikca stabilite eskisi kadar iyi olmuyor.

Belkide tizeni denemek icin hindistana falan gidip Z serisi alip denemek lazim :)

Aslında üreticiler andriod'in yanında kendi işletim sistemlerini'de sunabilirler. Andriod yüklü gelir ama istersen senin benim gibi meraklısı kendi sistemini'de Galaxy Apps'den indirip kurabilir, hatta dual boot bile çalışabilir. Şuanda bunu kısmen yapıyorlar aslında cihazlarda çok az bloatware var müzik çalar bile yüklü gelmiyor istersen kendin yüklüyorsun.

Zamanında Htc HD2'de Wm, Andriod, Wp neler neler kullandık. Onun gibi bir telefon gelmedi başka

|
      |

• Binbaşı
      1259 Mesaj
      17 Ekim 2017 22:50:18
      Arkadaşlar s8 s8+ icin iki kez ekran değişimi ucretsiz diye bişey okudum dogrumudur?

• Yüzbaşı
      483 Mesaj
      17 Ekim 2017 22:55:46
      S8.e arka plam bokeh efekti ni yazilim ile vericiklermis ne düşünüyorsunuz. Is görürmü ?

|
      |

• Yüzbaşı
      266 Mesaj
      17 Ekim 2017 22:57:51
      quote:

Orijinalden alıntı: saydam330

Evet 360 kaplama kullanıyorum çok da memnunum hiç kalkma olmadı ve kılıfsız kullanıyorum.

urunu online alabilir miyiz ? linki var mi ?

• Yüzbaşı
      277 Mesaj
      |
      |
      CinliUV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• quote:

Orijinalden alıntı: IdontKnoWw

Arkadaşlar s8 s8+ icin iki kez ekran değişimi ucretsiz diye bişey okudum dogrumudur?

yok öyle bir şey.
      |
      |

Benim hakkımda ne düşünüyorsan Allah sana 2 katını versin.
      Beri bak beri ! Az yaklaş ekrana...
    • quote:

Orijinalden alıntı: the-punisher

Arkadaşlar merhaba, pdp engine ''error 102'' diye bir hata veriyor çalışmıyor. Bu yüzden de package disabler pro'yu kullanamamaya başladım. İkisini de silip baştan kurmayı denedim ama olmadı, yine aynı sorun devam ediyor. Bu sorunu yaşayıp çözenler varsa yardımcı olursanız sevinirim.

korsan apk kullanıyorsanız ondandır
      |
      |

Benim hakkımda ne düşünüyorsan Allah sana 2 katını versin.
      Beri bak beri ! Az yaklaş ekrana...
    • Teğmen
      216 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

hocam dediğiniz ürün bu mu acaba? eğer buysa bende merak ediyorum.

https://www.spigen.com.tr/urun/ekran-koruyucu-spigen-glas-tr-nano-liquid

Bunu bende merak ediyorum. Seramik kaplama arabalarda çok popüler ve yaygın yapılan bir işlem ve parlaklığı inanılmaz arttırıyor(gerçi daha ne kadar arttırabilir). Deneyenlerden duymak lazım. Bence çok hafif bi koruma sağlayacaktır seramik yerine arabasını komple şeffaf filmle kapatan çok insan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PehliOne- -- 18 Ekim 2017; 1:51:35 >
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
modasor
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.