Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (656. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.133
Cevap
188
Favori
1.586.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thelordof

iris tarayıcı mı yüz tanıma özelliği mi karanlık veya loş ışıkta iyi çalışıyor?

İris tarayıcı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.spigen.com.tr/urun/ekran-koruyucu-spigen-glas-tr-nano-liquid

şu Seramik korumayı deneyen oldu mu arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Parlaklık otomatikte bluetooth mecbur s3 var. Tek tesellim şarja ulaşırsa süper hızlı dolması.

oto parlaklık daha fazla şarj tüketiyor bende. Sizde durum tam tersi sanırım. garip.

Bluetooth'u sürekli açık bırakmak ve S3 ile sürekli bağlı kalmasını sağlamak biraz gereksiz gibi. Hem telefonun, hem saatin şarj tüketimini arttırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

Arkadaşlar bu S8’in ön kamera performansı nasıl? Led flaş var mı ya da çekerken iPhone gibi ekranda beyaz ışık patlaması oluyor mu?

Ön kamerada dahili flaş yok ama snapchat deki gibi çekmeden hemen önce beyaz olup flaş efekti yapıyor.

Güzelliğe gelince göreceki ben z2den geçtim bana göre mükemmelin ötesinde çekiyor ön kamera

• https://www.chip.com.tr/haber/galaxy-s8-ve-galaxy-s8tan-onemli-basari_72274.html

Bizim cihazlar en iyisiymiş. Bencede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 19 Ekim 2017; 8:0:19 >
  • DarkBlue23 kullanıcısına yanıt
    Bunu bende cok merak ediyorum

• Ben siparis verdim ama hala tedarik asamasinda 2 hafta oldu gelmedi henüz

• Arkadaşlar telefon alma arifesindeyim p10,p10+,one plus5,iphone 7 plus ve s8 telefonlarından biri olacak. s8 kullananlar memnun musunuz?kronik sorunu vs bir şey var mıdır?şarjı nasıl gidiyor? dünyanın en sorunlu telefonu olan g4 den geçeceğim için bunlar benim için önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

Arkadaşlar telefon alma arifesindeyim p10,p10+,one plus5,iphone 7 plus ve s8 telefonlarından biri olacak. s8 kullananlar memnun musunuz?kronik sorunu vs bir şey var mıdır?şarjı nasıl gidiyor? dünyanın en sorunlu telefonu olan g4 den geçeceğim için bunlar benim için önemli

Merhaba minimum 4 saat max 8.30 dk ekran süresi aldım şarjından memnunum sorunun yokmu dersek var bazı oyunlarda takılmalar yaşıyor nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz35

Arkadaşlar telefon alma arifesindeyim p10,p10+,one plus5,iphone 7 plus ve s8 telefonlarından biri olacak. s8 kullananlar memnun musunuz?kronik sorunu vs bir şey var mıdır?şarjı nasıl gidiyor? dünyanın en sorunlu telefonu olan g4 den geçeceğim için bunlar benim için önemli

Donma,kasma, ısınma sıfır. Şarj da iyi. Titreşimi biraz zayıf geldi bana. Çok memnum kalırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

https://www.chip.com.tr/haber/galaxy-s8-ve-galaxy-s8tan-onemli-basari_72274.html

Bizim cihazlar en iyisiymiş. Bencede

Hocam zaten soyle birsey var S8 2900-3000 bandinda tek kaldi.

Fiyat bandina bakarsak rakibi yok gibi birsey 2300-2400 G6 var kim alir onu bilmem cinlileri saymiyorum teknik donanim vardir eyvallahta tasarim 2017 degil kesinlikle.

Bu fiyat bandinda tek secenek tasarim olarak teknik donanim olarak S8 kaliyor zaten.

Eksik yok mu cok :D

Bende biraz donanim fetisihi var eskisi kadar olmasada hala donanimin en ust seviyede olmasini istiyorum adam yazilimim super desede tatmin olmuyorum :D

6 GB ram ve cift kamera olsaydi efsane olurdu.Note8'ede bu ozellikler icin 1K fazla verilmez :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu standart bildirim sesini nasıl değişiyor? Whatsapp mesajlar gibi uygulama seslerini değişebiliyorum, ama diğer uygulamanın sesleri değişmiyor. Standart ayarlarda sadece mesaj sesi değişebiliyor. Bilgisi olan varmı?

• SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Liquid olarak şu iki ürünü öneriyorlar izlediğim yabancı videolarda:

https://www.amazon.com/dp/B01MT7D69R/
    https://www.amazon.com/Gadget-Guard-Liquid-Screen-Protector/dp/B071DCK574

Çok merak ediyorum gerçekten bende "Liquid" korumasını. Samsung Emaar da S8+ a yaptırdığım ön korumayı kullanıyorum, çok memnunum fakat parmak izi ve yağı beni benden alıyor. Kaba kaplarda asla takamıyorum. Sonucda bir ton para verip incecik telefon alıyoruz sonrada Nokia 3310 gibi kalınlaşıyor. Benim fikrime epey ters. Baseus un ip ince arka kılıfını kullanıyorum sırf yanlarını korusun diye ve inanılmaz ince, resmen yokmuş gibi kılıf. Önü için ise dediğim gibi parmak izi ve yağı bırakmayan birşey arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabba -- 19 Ekim 2017; 13:16:57 >

• oyankaya O kullanıcısına yanıt
    Bugun baktigimda on siparisten cikmis diye gorunuyo umarim elinize bir an once gecerde deneyiminizi paylasirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machine Wizard -- 19 Ekim 2017; 12:27:6 >
  • Jabba kullanıcısına yanıt
    Emaar da ne kadara yaptirdiniz?

• 60 tl diye hatırlıyorum hocam. Yalan olmasın belki 10 fazladır belki 5.
  • https://www.donanimhaber.com/mobil-uygulamalar/haberleri/Samsung-Bixby-20-geliyor.htm

Ve SDK'si gelecekmiş. Bir geliştirici olarak aşırı sevindim. Aklımda deli fikirler vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar78 -- 19 Ekim 2017; 14:16:13 >
  • Arkadaşlar suya tuttum cihaz şimdi şarja takınca nem tespit edildi diyor.Bir saat falan oldu kuruladım ama yine aynı ne yapmaklazım acaba.
  • 
Sayfa: önceki 654655656657658
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.