Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osuleyman32

O konuda haklısınız aslında. Touchwiz ve exynos, snapdragon ve lg ux veya htc senseye göre daha çok zorluyor telefonu. Ama Lg gibi sony gibi markalar varken 8 gb ram var diye zenfone almam. İlerisini düşünüyorsanız zaten bence samsunga pek bulaşmayın. Belki yeni telefonları daha uzun ömürlüdür. Ben s3 ten beri samsungdan uzak durduğum için çok kesin konuşmam doğru olmaz.

Yeni touchwizi kullandiniz mi ?

Arayuz olayi artik bitti hepsi stabil eskisi gibi degil 2 sene android guncellemesi son 2 yilda guvenlik guncellemesi veriyorlar yani toplamda 4 yil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Kullanmak denemez ama deneyimledim. S6 edge plus ve s7 yi deneyimledim 1 hafta kadar. Arayüz çirkin değil bir şey demiyorum ama O kadar değişime rağmen hala s3 kullanıyor gibi hissettim. Oysa g4 ten g5 e geçince bile ux 5.0+ ın farkı hissediliyor. Ayrıca lg g5 in bellek kullanımı ortalama 2.3 gb iken s7 edgenin 3.5 gb. Bunun exynos ve touchwizden kaynaklandığını düşünüyorum. Note 7 de 3 gb ye indirmişler. S8 de de umarım iyice indirmişlerdir. Ve evet artık şu arayüzü iyice değiştirseler iyi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 4 Mart 2017; 23:24:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osuleyman32 O kullanıcısına yanıt
    Hocam S7 kullanıp arayüzü hala S3 gibi diyorsanız ya telefonda bir sıkıntı var ya da sizin muhakemeniz pek adil değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: osuleyman32

Kullanmak denemez ama deneyimledim. S6 edge plus ve s7 yi deneyimledim 1 hafta kadar. Arayüz çirkin değil bir şey demiyorum ama O kadar değişime rağmen hala s3 kullanıyor gibi hissettim. Oysa g4 ten g5 e geçince bile ux 5.0+ ın farkı hissediliyor. Ayrıca lg g5 in bellek kullanımı ortalama 2.3 gb iken s7 edgenin 3.5 gb. Bunun exynos ve touchwizden kaynaklandığını düşünüyorum. Note 7 de 3 gb ye indirmişler. S8 de de umarım iyice indirmişlerdir. Ve evet artık şu arayüzü iyice değiştirseler iyi olacak.

Inanir misiniz su rame hic bakmiyorum umrumda olmuyor :D

Eger arka planda uygulama kapatmiyor 4Gb ram olsun 5 ini kullansin isterse,android in calisma mantigi bu arka planla devamli oynarsaniz gozunuz orda olursa telefon stabil calismaz.Uzun yillar bunu tecrube ettim en sonunda herseyi kendi haline biraktim sadece task tusuyla isi biten uygulamalari yana cekip kapatirim.

Arayuz gayet guzel begenmiyorsaniz zaten tema destegi var binlerce secenek var

Exynos Qualcommdan 2 gomlek daha iyi cok bos bir islemci qualcoom 835 te hala 4K 30 fps cekiyorlar 8895 4K 120 FPs isin kotusu 835 yuzunden 8895 de 4K 120 fps destegi gelmeyecek yillardir Samsung su qualcomm u birakmadi anlasmalar yuzunden sanirsam tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Mart 2017; 9:19:4 >

• Yeni video sizmis parmak izi arkada siyahi guzel duruyor.Arkada Galaxy yaziyor on tarafta samsung logosu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Yeni video sizmis parmak izi arkada siyahi guzel duruyor.Arkada Galaxy yaziyor on tarafta samsung logosu yok

Belki arkada olmasına ilk bakışta yadırgasakda belki de çok beğeneceğimiz bir cihaz olacak...

Bakalım az kaldı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Yeni video sizmis parmak izi arkada siyahi guzel duruyor.Arkada Galaxy yaziyor on tarafta samsung logosu yok

Belki arkada olmasına ilk bakışta yadırgasakda belki de çok beğeneceğimiz bir cihaz olacak...

Arkada cok kullanisli olmaz bence soyle birsey var ben sadece sitelerde sifre girerken parmak izi kullaniyorum.Gear ile esli oldunda kaydirarak telefonu aciyorum birde iris tarayici var oda iyi calisirsa parmak izini cok aratmaz bence bakalim cok az kaldi 20 gun kaldi neredeyse tek benim canimi sikan 4 GB ile gelmesi keske 6 olsaydi :/

Cinde satilan 6 olcak deniyor ama ondada 835 olucak degmez keske 8895 li 6 GB li olsa avrupa ulkelerinde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Arkada cok kullanisli olmaz bence soyle birsey var ben sadece sitelerde sifre girerken parmak izi kullaniyorum.Gear ile esli oldunda kaydirarak telefonu aciyorum birde iris tarayici var oda iyi calisirsa parmak izini cok aratmaz bence bakalim cok az kaldi 20 gun kaldi neredeyse tek benim canimi sikan 4 GB ile gelmesi keske 6 olsaydi :/

Cinde satilan 6 olcak deniyor ama ondada 835 olucak degmez keske 8895 li 6 GB li olsa avrupa ulkelerinde

Bugüne kadar arkada tuşu olan tek cihaz malum bu değil :)

Yıllardır LG, Huawei gibi markalar parmak izini arkaya konumlandırılmış şekilde çıkarıyorlar.

Ayrıca dediğiniz gibi RAM konusunda da umarım sıkıntı yaşamayız.

• Fiyatlar ve üzerine birşeyler koyamama gibi durum söz konusu olunca samsung s7 ömrü tamamlandığı vakit farklı markalara yönelmeyi düşünüyorum,beğendiğimi söyleyemem.
  • Free Time kullanıcısına yanıt
    En iyisi bir daha Samsunga bulaşmamak. Özellikle Türkiye'de en son bakılması gereken bir marka. Servisi hizmetleri iğrenç tiksindirici dalga geçici.

Xiaomi alsam bu kadar dert yanmam.

S8'in daha bataryası bile baksanıza yetecek mi sizce? 2K ekran ve 5.7 ekrandan söz ediyoruz. S6 ile aynı ömrü verir aşağı yukarı. 7-8 saate çıktı demeyin de. Her şeyi kapatmak zorunda kalıyoruz akıllı telefon mu cep telefonu mu oluyor belli değil
  • Müşteri hizmetleri/teknik servis konusunda eline düşülmemesi gereken ender markalardan biridir samsung benim için.Bu nedenle artık cep telefonu konusunda bundan sonrası için titiz davranmaya dikkat edeceğim.Ekonominin gidişatı nedeniyle artan fiyatları bir kenara koyalım.Marka olarak yapılan bölgesel yatırımlarda iyide satışı bulunan yeri hiç umursamaması ve markanın imajını düzeltecek teknik/kurumsal adımlar atılmaması,genel itibarıyla kendimce gözle görülür pek fazla yeniliğe gidilmemesi nedeniyle de tercihim diğer markalardan yana olacaktır.

Birde sizinde bahsettiğiniz gibi bu sıralar birçok markanın cep telefonu piyasasında yerlerini yeniden alması nedeniyle artık farklı markalara yönelme vakti geldi rahatlıkla diyebiliyorum.

• 600 euro ile alınırsa(tax free vs) yurtdışından iş yapar ertelenmesi benim açımdan çok kötü oldu 21-25 nisanda prag ve vienna ya gidicektim :/

• quote:

Orijinalden alıntı: expressimo

Note 8 i de düşünün derim.

Hocam konuyu sizintilarla guncellersen daha iyi olur topluca anasayfada guzel olur isteyen oradan bakar

• Arkadaşlar yurtdışı sitelerinde s8 in fiyatına 800 euro falan demişler, bizde satış ne kadar olur ?

3200 - 3500 arası olur mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: weapon_ps3

Arkadaşlar yurtdışı sitelerinde s8 in fiyatına 800 euro falan demişler, bizde satış ne kadar olur ?

3200 - 3500 arası olur mu ?

2999-3099 arası olur muhtemelen biraz üretici firmada kar marjini düşük tutacaktır benim tahminim.Şöylede birşey var S7 hala 2.899 lira

• weapon_ps3 kullanıcısına yanıt
    Maalesef. 4000 seviyelerinde düşünüyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osuleyman32 -- 10 Mart 2017; 17:31:50 >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Hocam 800 euro diyorlar alet için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Hocam 800 euro diyorlar alet için?

aynen bende okudum çok hocam verilmez 800 euro falan..

Şuan S7 ler 500 euro olduğunu düşünrüsek ki tax free dahil değil kasım gibi falan 700 hatta 650 ye düşeceğini tahmin ediyorum o zaman belki alınır.

• Herşey iyi hoşta şu sensör deliklerinin çok olması iğrenç gözüküyor. Şu harika tasarımı dandik telefonmuş gibi gösteriyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.