Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiç mantıklı değil. kapalı kutu 3450 tlye aldım ben s8 plusı.
  • Arladaşlar son güncellemeden sonra bende hızlı şarj olmuyor wipe yaptığım halde aynı sorun yaşayan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D2K kullanıcısına yanıt
    Az birazdan kastınız nedir? Zaten tamirat ücreti 2500 lira tutacak bir telefonun şu an ederi nedir? Ha onu bir kenarda tutarsınız da gider sıfırdan Note 8 alırsanız zaten yüklü para ödemiş olacaksınız. Tamirat sonucunda neden su geçirmezlik özelliği sona eriyormuş acaba? Samsung'un bu konuda bir açıklaması var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D2K

quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Ve bugün depo sayımında elimden düşerek ekranı kırılan orkide grisi s8 im ile birlikte S8 defteri benim için kapanır.. Kalın sağlıcakla, artık note 8 konusunda görüşmek üzere.

Ekranı yaptırıp kullanın. Ekran kırıldı diye tonla para verip yeni çıkacak Note 8'i almanın mantığı nedir ?

1Ekran ücretleri hakkında bilginiz varmı ? Ekran için 1500 tl arka kapak için 1000 tl istendi Yani 2500 tl ödeyeceğim ve su geçirmezlik özelliği sona ermiş bir telefonum olacak. Bence çok mantıklı değil üzerine az biraz koyup note 8 almak daha makul benim için.

Hangi Samsung servisinden fiyat aldınız bilmiyorum ama orjinal S8 ekranı 1.200, arka kapak ise 400. Su geçirmez olarak yapıyor Samsung. Yaparız ama su geçirmezlik iptal olur demez.

• kenanmorbulut K kullanıcısına yanıt
    bende bu konu için girdim foruma. aynen bende sorun yaşıyorum. gece full parlak kalıyo, güneşin altında kısık kalıyo... shit
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaSHaR1903

S8 e haricen kasko yapılabiliyor mu? Yani aldığım yer harici kasko yaptırmam mümkün mü?

Bu konu hakkında bi fikri olan yok mu arkadaşlar?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ve bugün depo sayımında elimden düşerek ekranı kırılan orkide grisi s8 im ile birlikte S8 defteri benim için kapanır.. Kalın sağlıcakla, artık note 8 konusunda görüşmek üzere.

Ekranı yaptırıp kullanın. Ekran kırıldı diye tonla para verip yeni çıkacak Note 8'i almanın mantığı nedir ?

1Ekran ücretleri hakkında bilginiz varmı ? Ekran için 1500 tl arka kapak için 1000 tl istendi Yani 2500 tl ödeyeceğim ve su geçirmezlik özelliği sona ermiş bir telefonum olacak. Bence çok mantıklı değil üzerine az biraz koyup note 8 almak daha makul benim için.

Hangi Samsung servisinden fiyat aldınız bilmiyorum ama orjinal S8 ekranı 1.200, arka kapak ise 400. Su geçirmez olarak yapıyor Samsung. Yaparız ama su geçirmezlik iptal olur demez.

İptal olur demiyor zaten. Ama su geçirmezlik garantisi vermiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKKnigh[TR]

Az birazdan kastınız nedir? Zaten tamirat ücreti 2500 lira tutacak bir telefonun şu an ederi nedir? Ha onu bir kenarda tutarsınız da gider sıfırdan Note 8 alırsanız zaten yüklü para ödemiş olacaksınız. Tamirat sonucunda neden su geçirmezlik özelliği sona eriyormuş acaba? Samsung'un bu konuda bir açıklaması var mı?

Az birazdan kastım işimin getirdiği avantaj. Son kullanıcı fiyatı ile almıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oLgan

quote:

Orijinalden alıntı: byhtk

Vodafone ve s8 bendede var hatta volte ve vowifi arasında öncelik tercihi bile yapabiliyorum

müşteri hizmetleri bana s8 desteklemiyor dedi ve bende o ayar yok

Senin telefonun sürümü ney ?
    Tam emin değilim ama galiba şu son güncellemede geldi o ayar menüye ama yanlışta hatırlıyo olabilirim. Vodafone forumlarına bi baksana varmı orda böyle bi başlık
    Belki mesaj atman falan gerekiyordur bir yerlere
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byhtk -- 18 Ağustos 2017; 14:59:31 >
  • Peacefakervans kullanıcısına yanıt
    Sahibindende satılıyor hocam ordan almayı düşünüyorum 2350 lira s8

• Galaxy Apps'te Bixby Home ve iki alt programı için güncelleme geldi. Sistem uygulamaları içerisinde Bixby Global Action görünmekte. Sanırım ingilizce Bixby'nin tüm kullanıcılara açılma zamanı yaklaştı.
  • beyazadam kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de aynı güncelleme gözüktü umarım bir an önce açarlar da biz de faydalanırız bu özellikten. İngilizce konuşmaya razıyım cihazla ya yeter ki hands free komutlar verebileyim cihaza

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• beyazadam kullanıcısına yanıt
    Güzel haber. Türkçesinden umudu kestim zaten de şu ingilizcesini bari kullanmaya başlayalım bir an önce.

• furkana. F kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bi tane satıcıya sordum da pasaport kaydı için ekstra 250 tl istiyor sizin alcağınız satıcıda durum nedir ? kayıtlı fiyatı mı 2350 yoksa kayıtsız mı ?
  • ey özgürlük kullanıcısına yanıt
    Hocam resmen İngilizcemiz var ve rezillik çekiyoruz yine bile kullanamıyoruz. Ama İngilizcesini eğer şimdi yayınlarlarsa kullanıma sunarlarsa eminim ki Türkçesini de kısa zaman içinde yayınlarlar. Sonuçta bu Samsung'un sözü gibi bir şey oldu yani vazgeçemez bu yola çıktı bir kere. Ayrıca Bixby bence hızı dışında Siriden tamamen daha kullanışlı ve komple Hands Free kullanılabiliyor. Tuş kilidini sesinle açabildiğin ve istediğin gibi yönlendirebildiğin bir hale geliyor telefon, bence mükemmel.

• Bixby ile su anda bu dediklerinizi yapabiliyor muyuz.. Tuş kilidi filan açma

• Samsung'un s8'deki en büyük hatası bixby'yi yetiştirememesi oldu ne yazık ki. Tanıtımlarda en çok ön plana çıkardıkları özelliklerden biriydi fakat telefon çıkışından aylar geçmesine rağmen hala daha ingilizce global versiyonu çıkaramadılar ki biz bunlardan başka dilleri bekliyoruz. Bence Türkçe dil desteğinin olup olmayacağı kesin bile değil, resmi bir açıklama yok. Türkçe dışında öncelik verecekleri en az 5-6 dil olacaktır, bunlar ne zamana yetişir de sıra Türkçe'ye gelir bilemiyorum.

Gerçekten siriden üstün özellikler getiriyor, hız konusu da halledilirse çok kullanışlı olacak. Kullanmayı 4 gözle bekliyorum ben şahsen.

• Siyah s8 plus la aranıza katıdım :)

• şu an telekomda kampanya var.. eğer telekom faturalı hattınız varsa..
    1000 tl nakit verirseniz aylık faturanıza 124 TL 24 ay.. toplamda 3880 TL gibi bi fiyata geliyor S8..
    ki teknosada falan peşin fiyatı 4000 TL.
    eğer 1500 tl nakit verirseniz aylık faturanıza 93 TL 24 ay.. toplamda 3700 gibi bi fiyata geliyor..
    haa bence nakit paranız varsa hepsiburada da 3200 samsung türkiye garantili almak daha mantıklı gibi..

bi de bu bixby i iptal edebiliyo muyuz.. tuşa basınca açılıyo kendi otomatik..
    istemiyorum ben bixby falan..
    kapatamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umaykut -- 18 Ağustos 2017; 18:11:14 >
  • 
Sayfa: önceki 505506507508509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.