Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S6 edge plus 'tan bu cihaza geçtim 2 gün önce yani açıkçası pek bir fark yok hız ve akıcılık konusunda tek fark tasarım telefondaki onun haricinde herşey aynı diyebilirim bahsettiğim telefon 2 sene önceki telefon insan bu telefona 6 gb ram en az 4000 mah da batarya olmasi lazimdi kimisi gereksiz gorebilir ama samsung 2 sene onceki cihazina 4 gb verip 2 yil sonraki cihazina da 4 gb vermemeli ki cikis fiyatlari goz onune alindiginda 1.5 kat daha pahali bir telefon batarya konusunda da 2 senede ki teknoloji sadece 500 mah lik bir artismi sagladi bu telefona en az 1000 mah bir farkla 4000 mah lik bir batarya kapasitesi koymalilardi yani bana pek bir artışı olmadı bu telefonun tasarımdan başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre_3579 -- 24 Temmuz 2017; 6:13:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

açıklama formunda da kesinlikle şu ibare vardır cihazda çizikler mevcut bu servislerin alayı aynı nokta çiziksiz sony cihazımı servise vermiştim formunda yazan kasada çizikler mevcut bunuda kendileri çizince hak talep etmemek için yapıyorlar ıphone servis konusunda başarılı ama burda kimse kendini kandırmasın swap sıfır diye veridkleri cihazların hepsi kullanılıp sıfırlanmış tamir edilmiş cihazlar

hocam apple ın verdiği cihazın swap olup olmaması sahsen benim umrumda değil kaldıki diğer insanlar farkında bile değil..çünkü kasası ekranı bataryası sıfır anakartı gerekli teslerden geçmiş ve en önemlisi fabrika ortamında toplanmış bir cihaz benim için sıfırdır.. keşke samsung ta böyle yapsada bizde alkışlasak
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    hocam instagram sorunu telefonla alakalı değil.. son iki üç haftadır çeşitli arkadaşlarda bu sorun var herkesin telefon farklı. başta telekomdan diye düşündüm ama baktım vodafone kullananlarda falanda oluyor. bu aralar biraz daha düzgün çalışıyor ama dediğim gibi telefondan değil o konuda rahat içim
  • benim sormak istediğim lg de mesela bir resim çekip düzenle dediğiniz zaman telefonda yüklü olan uygulamaları gösteriyordu hangisinde istiyorsanız onu seçip düzenlemeye geçiyordunuz samsungta yokmu öle birşey acaba yoksa bir ayarımı var benim bilmediğim varsa fikri olan? düzenle tuşuna basınca direk kendi düzenleme menüsünü açıyor.
  • son olarak iphone 6s plus, Galaxy S7 edge,A7 2017'den sonra şimdi de s8 plus kulanmaya başladım çok beğendim cihazı son kullandıklarım arasında birtek s7 edge'e hayran kalmıştım birde bu cihaz.
  • Günaydın. S8 telefonumda sabahları Telekom 4.5g mobil veriyi açtığımda 4.5g aktif olmasına rağmen youtube açılmıyor ya da internette örneğin hürriyet ya da milliyet in sayfası açılmıyor. Telefonu yeniden başlatınca normal youtube a girebiliyorum internette gezinebiliyorum. Kullandığım diğer telefon lg g4 de ise sabahları mobil veriyi açınca 4.5g logosu aktif bile olmuyor onda da telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Acaba sorun operatörle mi ilgili yoksa başka bir şey mi?

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum hatta telefonu yeniden başlatıp girdim foruma belki aynı sorunu yaşayan vardır diye. Ben türk telekomdan kaynaklandığını düşünüyorum hala ama bilgisi olan arkadaş varsa bilgilendirsin bizleri.

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    bende de evden çıkıp şebeke internetine geçince twitter yüklenmiyor ama sadece twitter. telefonu kapatıp açınca düzeliyor. uygulamayla alakalı dicem ama benzer olayı s6 kullanırken de yaşıyordum o yüzden telefondan mı acaba diye düşünüyorum. geçmiş mesajlarda da bir arkadaş wifi ye bağlanma sorunundan bahsetmiş bağlı ama veri akışı yok diyor bu samsungun kullandığım bütün telefonlarında başıma gelen bir olay s8 de henüz yaşamadım ama düşük modelde olsa yüksek modelde olsa bu oluyor nedense. kimsede nedenini bulmuş değil. 2 tane modem değiştirmişliğim var bu yüzden. ister ip atayarak bağlan ister normal bağlan bişi farketmiyor. en son babamın telefonu için bakarken bir forumda kodla girilen ayarlar bölümünden wifi kapama açma ayarı gibi bişi vardı ordan devamlı açık olarak seçince düzeldi. bulursam paylaşırım bu sorunu yaşayanlar için
  • SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Arkadaşlar iki kablosuz sarj cihazını yeni aldım ilki normalmiş yanlışlıkla aldım ikincisinde fast charge yazıyor onun için aldım ikiside kabloyuda uygun takmama ragmen hızlı sarj yok bilginiz olsun alıcaksanızda buna göre alın....

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_3579

Gmail var ama eposta yok mesela diğer samsunlarda birçok o posta uygulamaları vardı bunda yok

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

E posta var ve kullanıyorum.
    6 farklı mail adresimi yapılandırarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Terms

Sn.Solnishko
    Konu başlığındaki Gücelleme eldi yazısını ya kaldırın ya da yanına güncelleme tarihini de yazın!
    Ara ara Güncelleme yazısını görüp araştırıyorum sonrada söyleniyorum :(

★★ SAMSUNG GALAXY S8 (SM-G950F) / GALAXY S8+ (SM-G955F) [ANA KONU] ★★ [GÜNCELLEME GELDİ]

Bunu unutmayınız sn.Solnishko
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Zamanında bana da aynısı oldu ne yazık ki, o kadar cevap verirsin bir tane yanlış mesaj olur ki yanlış değil aslında farklı bir muhabbet konusu olur biri gelir böyle laf eder, insan üzüldüğü ile kalır kaç zamandır foruma girmezdim girsem arada Note 8 ile ilgili haberler okumak için araştırma yapardım kimseye cevap vermezdim arkadaşımızın gözüne battık maalesef arkadaşımıza bizim mesajların olduğu bölümü geçerken biraz hızlı kaydırmak zor geldi ki bize patladı. Saat gecenin 2 buçuğu uyku tutmamış foruma girip biraz yorum okuyalım dedim varsa bilgimiz yardımcı olacak bişey hem ona da cevap vermiş oluruz dedim ekstradan 1 2 mesajı gördüler de konumuz arasında geçen AOD mevzusu görülmedi.

Arkadaşın değerli vaktini foruma mesaj atarak çalmış olduk sonuçta kusura bakmasın dedik bizde hocam.

Sizinde sabrınız bol olsun inşallah...

Arkadaş dediğiniz kişi benim herhalde!
    Benim sözüm ne direk size ne de yoğunbelkası nicli arkadaşa

Konudaki kılıf cam kaplama ekran süresi muhabbetlerinden sıkıldım ve nezdinizde bu paylaşımları yapan herkese idi mesajım.
    Aylardır bilgi paylaşımları bu muhabbetler arasında kayboluyordu ve patlama size denk geldi.
    Yoksa yanlış hatırlamıyorsam ben sizi Nokia N8 den de hatırlar gibiyim.

• Cumartesi günü siyah s8 ile aranıza katıldım.İlk izlenimim cihaz hakikaten efsane
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutlay1

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Arkadaşlar iki kablosuz sarj cihazını yeni aldım ilki normalmiş yanlışlıkla aldım ikincisinde fast charge yazıyor onun için aldım ikiside kabloyuda uygun takmama ragmen hızlı sarj yok bilginiz olsun alıcaksanızda buna göre alın....

Kablosuz şarj da yazılımsal bir sıkıntı olduğu ve düzeltileceği söyleniyor. Bendede var şarj cihazı telefonu koyunca şarj başlıyor ama saniye geçmeden duraklatıldı yazıyor.

• Eğer alacak olan olacaksa bilsinler benim gibi olmasınlar diye bilgilendirme yaptım ama yazılımsal derken bende kasıtlı olduğunu düşünüyorum eski sarjlar uygun fiyatlı malumunuz...
  • hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Samsung adam olmaz. İlk ve son Samsung cihazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Günaydın. S8 telefonumda sabahları Telekom 4.5g mobil veriyi açtığımda 4.5g aktif olmasına rağmen youtube açılmıyor ya da internette örneğin hürriyet ya da milliyet in sayfası açılmıyor. Telefonu yeniden başlatınca normal youtube a girebiliyorum internette gezinebiliyorum. Kullandığım diğer telefon lg g4 de ise sabahları mobil veriyi açınca 4.5g logosu aktif bile olmuyor onda da telefonu yeniden başlatınca düzeliyor. Acaba sorun operatörle mi ilgili yoksa başka bir şey mi?

Buna benzeri sıkıntı bende de oluyor. Mobildeyken bazen twitter, facebook, pinterest gibi uygulamalar bağlanmıyor. Telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. Yalnız o durumdayken samsung internet ile nete girebiliyorum. Operatörüm türk telekeom..
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Lafı bize değilmiş (!) Öyle demiş ama orda hasret kelimesi direkt bize yöneltilmişti apaçık. Neyse sıkıntı yok. Önemli olan bilgi paylaşımı bunlar gelip geçen şeyler
    Siz de buralarda olun hocam. Engin bilgilerinize her zaman muhtaç olabiliriz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

Evet Almanyadan getirdim.

unlock model mi aldınız bir sıkıntı oldu mu?Alırken nelere dikkat ettiniz?
  • Bugün s8 almaya karar verdim. Gördüğüm en ucuz n11 ankaracep adlı mağaza tavsiye edermisiniz yada başka nereden alabilirim? orkide grisi mi siyah mi tavsiye edersiniz ?

• 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.