DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
★★ SAMSUNG GALAXY S8 (SM-G950F) / GALAXY S8+ (SM-G955F) [ANA KONU] ★★ [GÜNCELLEME GELDİ]
8.746
Cevap
160
Favori
367.400
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ SAMSUNG GALAXY S8 (SM-G950F) / GALAXY S8+ (SM-G955F) [ANA KONU] ★★ [GÜNCELLEME GELDİ]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1065 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: tcreis

Evet Almanyadan getirdim.

Almanyadan hangi ürün kodlu getirdiniz? G950f mi G950U mu?

Belki almanyada u yojtur amerikaya özgüde olabilir. Unlock getirince sorunsuz kullanılır di mi hocam? Siz orda telefonu alan kişiye herhangi bir sorun var mı diye açıp kontrol ettirdiniz mi?

Tşk ler
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yüzbaşı
      500 Mesaj
      tlf nu kapatmak için bile tuş kilidi isityor unuttum yardım edin lütfen şuan hiç birşey yapamıyorum

-----KÖPEKBALIĞI-----
    • Yüzbaşı
      863 Mesaj
      Arkadaşlar ekranı korumak için bir haftada 3 ekran jelatini degistirdim. Enson akşam dördüncüsü takıldı oda üstlerden atıyor. Bu işi nasıl çözdünüz? Sırf bu yüzden telden soğumak üzereyim. Sıvı nano uygulamaları gördüm ama 3 yıl önce falan. Bunlar ise yarar mı?
      |
      |

• Teğmen
      161 Mesaj

Almanya (veya Avrupa) F serisi SM-G955F model numaralı cihazım. Sim kilitsiz tercih ettim ayrıca Alman hattı takıp kullandım. Sorunsuz kullanıyorum ve memnunum. Yurtdışı telefon alacaksanız mutlaka açıp kontrol edilmesini ve o ülkenin hattı ile aktif edilmesini tavsiye ederim.
      |
      |
      thelordof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      161 Mesaj

Kablolu hızlı şarj ile yaklaşık 1 saat 15 dakika normal şarj ile tam ölçmedim fakat hızlı şarjdan daha uzun süre olduğu kesin. Aynı sürede dolması ilginç.
      |
      |
      Okan9455 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      437 Mesaj
      Arkadaşlar telefon şarj olurken %82de takılıyor saatlerce bıraksam bile şarj olmuylr bu daha önce de başıma geldi donanımsal bi sorun mu yoksa yazılımsal bi batarya koruması falan mı ? Daha önce başına gelen var mı?

|
      |

Hevesinizi Baltalayan Adam
    • Binbaşı
      1732 Mesaj

tuş kilidinimi unuttum bende sarhoş kafayla değiştirmiştim sonra format atmak zorunda kaldım
      |
      |
      sadrainman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.