Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam s8 için 630€ samsungun almanyada herhangi bir yetkili mağazasındaki fiyat mıdır? yoksa siz başka bir yerden mi baktınız? Yani ben arkadaşıma samsung mağazasına gir bi tane s8 al desem 630€ya mı alacak esas merak ettiğim bu?
  • Çözünürlüğü düşürmenin pil süresine etkisi oldumu sizde ben 2k ve full hd de denedim fark göremedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Howheentered

Selam,

Vodafone tarifeye (70 tl) ek olarak 160x24 diyor.. 3840 tl yapıyor.. Benim zaten tarifem olduğu için, size 3840'a gelecek dediler.. bir oyun yok değil mi hocam orada? Kendi sitesinin bile 4000 TL'ye sattığı telefonu daha ucuza almak, hem de 24 ay taksitle şüphe uyandırdı açıkçası, bilgisi olan var mı?

Bende aynı fiyatı aldım hocam. Arkadaşım da vodafone dan aldı. Valla ben şüphelenmiyorum aksine takdir ediyorum. Tütk telkom ve turkcell avuçlarını yalamaya devam etsinler. Telefon ne kadar 4000tl. Hb da 3500. Adam hem 3800 e satıyo hem bir nevi taksit yapıyo hem sizin gözünüzün önünde cihaz geliyo elinize alıyosunuz falan sonuç olarak beni cezbediyo. 👍👍 hemen birşey ekleyeyim vodafone çalışanı falan değilim 😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkn87 -- 22 Haziran 2017; 18:9:58 >

• Beyler çeklerin son kullanım tarihi ne zaman ben halen kullanmadım karar veremedim son kullanma tarihini de bulamadım

• Tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

Spigen curved crystal hd jelatin aldim bakalım nasıl olacak 38 tl ye 2 adet

Dener denemez sonuçları bekliyoruz

• bu ayarlarda cihaz hakkında olan kısımda telefon numaram diye bir bölüm yer alıyor neden telefon numaram yazmıyor yada oraya yazamıyorum bilinmeyen yazıyor ? bilen var mı
  • fbrkfbrk F kullanıcısına yanıt
    Amazonun kendi satış fiyatı. Amazon satıcı . Paralel İthalatcilarda daha da ucuza var 590€ lar hatta şahısların sattığı ebay de daha da ucuza var diyordu lg g6 forumunda bir arkadaş ama ben ebay e bakmadım.

• Telefonu elektronik marketlerde deniyorum ama nedense menülerde, programlara girişte lag var yani böyle hafif takılıyor gibi. Çok garibime gitti, yağ gibi gelmedi bana açıkçası. Biraz güncellemeye ihtiyacı var sanırım.
  • hkn87 kullanıcısına yanıt
    Nakit fiyatı 4000 tl gözüküyor oradan şüphelendim. Sanırım burada tarifesi olmayanları 24 ay taahhüt altına almak istediklerinden böyle bir yol izlemişler. Tarife yoksa (70 tarife + 160 ek ücret)x24 gibi olduğu için baya yüksek fiyata geliyor, ama hazırda tarifesi olanlara bunu yapmaları baya güzel olmuş. Sipariş verildi bakalım, gidip teknomarketlerde bile henüz görmedim telefonu hiç, somut halini, umarım hayal kırıklığına uğramam 😂😂

Bu arada iPhone 6s Plus kullanıcısıyım, daha önce de 6 Plus kullanmıştım.. Bayadır sıkmıştı iPhone ve uzun süredir telefon arayışındaydım. Aslında uygun fiyatlı bir telefon alayım diyordum ama bakıyorum geçen yıl çıkmış telefonlar bile 2500 ve üstü bandında.

- Sony'de gözüm vardı özelliklerinden dolayı ama tipi 1990'lardan kalma gibi.

- Huawei P10 Plus bekliyordum, kameradan ötürü. Fiyatı 4000 Tl geldi..

Aslında Samsung hiç sevmem ama piyasa şartlarında şu fiyata en mantıklı telefon bu geldi bana. VR Gözlük olursa o da başka bir artı olarak geliyor. Yarın elime geçecek, merakla bekliyorum. Tek korkum batarya..

Bunlar dışında, forumu hiç takip etmedim, o yüzden şunu sormak istiyorum; telefonu aldıktan sonra kontrol etmem gereken herhangi bir şey veya kronik herhangi bir sorun var mıdır?

• Bir arkadaş ekran değişimi için 1400 TL ücret istendiğini yazmıştı.

Telefonu düşürüp de kırılmayan arkadaşlara sormak istiyorum, dayanıklılığını nasıl buldunuz?

• Evet bende çok merak ediyorum. Note 3 u kaç kere dusurdum bilmiyorum. Ayrica ufak bir oğlum var sürekli yere atıyor birşeyleri . İlk düşmede kirilacaksa daha sağlam birsey alayım :)

• Gittigidiyor da ekran koruyucu aldım. Denedikten sonra deneyimlerimi paylaşırım.

• maho2306 kullanıcısına yanıt
    15 veya 18 temmuz olması gerekiyor.

• mob411 kullanıcısına yanıt
    Kişilerde profilinizi ayarladığınız zaman orada numaranız görünüyordu hatırladığım kadarıyla.

• quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Telefonu elektronik marketlerde deniyorum ama nedense menülerde, programlara girişte lag var yani böyle hafif takılıyor gibi. Çok garibime gitti, yağ gibi gelmedi bana açıkçası. Biraz güncellemeye ihtiyacı var sanırım.

Aynen bana da biraz takılıyor gibi geldi

• Arkadaşlar whatsapp dan gelen resimler galeride görünmesin istiyorum. Var mı bi ayarı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Bir arkadaş ekran değişimi için 1400 TL ücret istendiğini yazmıştı.

Telefonu düşürüp de kırılmayan arkadaşlara sormak istiyorum, dayanıklılığını nasıl buldunuz?

Hala allaha emanet gidiyor kılıfla kullanıyorum ama ekran koruyucu yok denediklerim olmuyor tek care 100 tl verip kaplama yaptırmak geliyor alacagımız ekran koruyucuda 40 50 tl ediyor zaten en azından cihaz kendini belli eder..
  • metbey M kullanıcısına yanıt
    Klasik android. Donanım gırla dolu ama optimizasyon yok. Menüde aramaya girince bile klavye yarım saat sonra geliyor. 😏

• S8 için gear vr alınırmı deneyeniniz oldumu hiç nasıl acaba

• 
Sayfa: önceki 355356357358359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.