Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DarkBlue23

Hocam yoğun kullanımdan kastım uzun süreli oyun ve video durumları. Full HD ekran cozunurlugunde kullandım hep. Geri kalan hicbir ayarda oynama yapmadım cihaz nasıl gelmisse öyle kullanmaya dvm ettim.

Note 8i beklemeye devam edin bu arada. Yanlıs anlasilmasin cihazımdan cok memnunum, sadece görünen o ki farklı bir cihaz olacak Note. Ekstrem ozellikler gelirse geciş yapabilirim

ne demek istedin açık yaz ona göre sana bi cevap vereyim saman altı konuşma...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARNT

Arkadaslar s8 dede on ve arka kamerada samsung farkli sensorler mi kullandi? Ciktiginda s8 almistim dunde bir tane daha aldik s8 ve ozellikle selfie kamerasi benim kullandigim s8 den cok daha net ve guzel fotograf cekiyor. Hangi sensor kullanilmis nereden bakiyoruz arkadaslar telefonda.

ilk postun sıkça sorulan sorular bölümünde görebilirsiniz hocam
  • Reason kullanıcısına yanıt
    Cebap icin tesekkurler. Bu aksam denicem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S8 samsung garantili 3400e kadar düştü sanırım fiyat için en facia cihaz bu oldu
  • Selam

Bende hem orjinal samsung kilif hem de spigen ultra hybrid s jet black var. Samsung klifi taktigim zaman, telefonda hic kilif yok gibi. Sadece ufak cizilmeleri onlesin diyorsaniz, dusunmeden samsung derim ben.

• arkadaşlar normal kullanımda yani telefon görüşmesi+whatsapp+instagram gibi uygulamaları kullanarak ne kadar ekran süresi alabiliyorsunuz? wifi veya şebeke faretmez
  • Eyvallah hocam. Aida 64 ile kontrol ettim ayni sensor kullanilmis samsung sensor ikiside ama ilginctir y3ni aldigimiz telefon bariz daha keskin ve daha guzel fotolar cekiyor selfie kamerasinda.

• Merhaba,

Gelen bildirimlerde ekranın uyanması için Screen Notifications uygulamasını yükledim. Uygulama iyi çalışıyor ancak ekranı uyandırdıktan sonra parmak izi, iris yada yüz tanıma kiliti kullanılamıyor ve güvenlik nedeni ile sadece şifre ile kilit açılabiliyor. Gelen bildirimlerde ekranın uyanması için güvenliğe takılmayan bir uygulama tavsiyeniz var mıdır ?
  • @CompostO hocam geribildiriminiz için teşekkürler. spigenin liquid crystal clear kılıfından sipariş verdim. eğer beğenmezsem iade edip samsungunkini alacağım.

@ARNT hocam çok aşırı bir fark varsa ve yeni aldıysanız, sizi de çok rahatsız edecekse zaman geçmeden bir servise gidin isterseniz. değişim talebinde bulunun. fark o kadar rahatsız edecek düzeyde mi?
  • Okan9455 kullanıcısına yanıt
    Cepte çantada kapanması masada kısık durması lazım bir ayar yapmadim

• beyler hepsiburadadan aldığım telefonu beğenmedim diye iade etmek için göndermiştim ürün kullanıldığı için onaylamamışlar gelince bu sefer ürün arızalı diye filan göndersem iade alırlarmı batarya az gidiyodu ekrandada kırmızılık vardı
  • parlaklık sonra mobil veri sürekli açık 4.5 saat ekran süresi alıyodum normal mi
  • caneryendi C kullanıcısına yanıt
    Samsung mağazaları ve teknoloji marketleri dışındaki indirimler samsung un elinde olan bir şey degil

• bahadirbirgun B kullanıcısına yanıt
    Diyecekseniz cızırtı diyin kırmızılık diye bir sorun yok çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Samsung mağazaları ve teknoloji marketleri dışındaki indirimler samsung un elinde olan bir şey degil

Nasil Samsung'un elinde değil? Bu telefonları Turkiyeye LG mi dagitiyor? Firmalar indirim yapmak istediklerinde rekabet geregi Samsung'a yazip su fiyata satacagiz bize su fiyattan verin diyorlar. Samsung kabul etmezse o fiyattan hayatta satamaz. Samsung stand aç gorevli yolla reklam yap tarzi giderlerini biz musterilerden cikariyor diger firma depodan yolladigi icin o masraflata girmesine gefek kalmiyor. Aral Oyun Faciasi'ndaki belgeleri hic okumadiniz mi?

• Okan9455 kullanıcısına yanıt
    Bende kısık duruyor ama bir ışık veya aydınlık bir an olunca parlaklığı artıyor. Otomatik parlaklık gibi ayarlamışlar aod parlaklığını galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

Merhaba arkadaşlar,

S8 için BUFF marka ekran koruyucu deneyen var mı? Nasıldır, o fiyata almaya değer mi?

BUFF Samsung Galaxy S8 Darbe Emici Ekran Koruyucu Film

Bende merak ediyordum bunu yeni stoga girmiş kullanan var mı hiç bilen duyan birisi

• zaferfb kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda erişebilirlik servislerde uygulamayı kapalı yapıp deneyin. Bende de başka bir uygulama öyle yapıyordu

• An itibari ile s8. Degisim onaylamdi hoarlor cizirtisi icin ve olu piksel icin vermistim yarin servise rapor geoir yenisi alirim

• mibandtr M kullanıcısına yanıt
    Kendinizde diyorsunuz internetten satan firmalar reklam gideri olmadığı için ucuz

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.