Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muzurali061 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam nasıl değişim.aldiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Godlessfrog kullanıcısına yanıt
    Öncelikle maşallah. Allah analı babalı büyütsün :)

Kamera ayarlarında cilt tonu efekti açık olabilir mi ? Sanki bana öyle geldi de.
    Açık ise yani 0 dan büyük bir değer de ise onu 0 a getirip dener misiniz bir de.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 30 Mayıs 2017; 18:56:23 >
  • onuruno99 kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Sorularınıza ben de madde madde yanıt vereyim müsadenizle.

1- Uzun vadede etkileri olduğu bazı kaynaklarda dile getirilmekte. En basit gözlem ile hızlı şarj ile % 100 yaptığınız ve kullandığınız telefonu bir de normal şarj ile % 100 yaptıktan sonra kullanıp arada
    aynı kullanım senaryosunda olması kaydı ile kullanım saati farkı var mı diye gözlemleyebilirsiniz ki acil durumlarda hızlı şarja ihtiyaç duyduğunuz da kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

2- Negatif bir durum sadece kablolu şarja göre biraz daha uzun sürede şarj etmesi. Artısı ise şarj soketi yuvası kablosuz şarj yaptığınız için hiç bir zaman eskimez, çizilmez :)

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRoN -- 30 Mayıs 2017; 4:21:12 >
  • Ne kadar korur telefonu bilmiyorum ama bence en guzel kilif bu. Telefonda kilif yok gibi. Telefon guzelliginden hic birsey kaybetmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: CompostO

Ne kadar korur telefonu bilmiyorum ama bence en guzel kilif bu. Telefonda kilif yok gibi. Telefon guzelliginden hic birsey kaybetmiyor

Hocam çok korumasına gerek yok, yani en azından masaya yada biryere koyarken, ufak sürttürtlemeler de kılcal çizikler oluşmaması için kılıf kullanmak istiyorum.

Geçen bir arkadaşın söylemesiyle şunu aldım;http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s8-plus-kilif-liquid-crystal-crystal-clear-571cs21664-p-HBV000004OBN2 indirim vardı.

bakalım nasıl çıkacak.. bugün yarın gelir umarım.

• erol_ E kullanıcısına yanıt
    Hocam yoğun kullanımdan kastım uzun süreli oyun ve video durumları. Full HD ekran cozunurlugunde kullandım hep. Geri kalan hicbir ayarda oynama yapmadım cihaz nasıl gelmisse öyle kullanmaya dvm ettim.

Note 8i beklemeye devam edin bu arada. Yanlıs anlasilmasin cihazımdan cok memnunum, sadece görünen o ki farklı bir cihaz olacak Note. Ekstrem ozellikler gelirse geciş yapabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: |ZorbeY|

quote:

Orijinalden alıntı: CompostO

Ne kadar korur telefonu bilmiyorum ama bence en guzel kilif bu. Telefonda kilif yok gibi. Telefon guzelliginden hic birsey kaybetmiyor

Hocam çok korumasına gerek yok, yani en azından masaya yada biryere koyarken, ufak sürttürtlemeler de kılcal çizikler oluşmaması için kılıf kullanmak istiyorum.

Geçen bir arkadaşın söylemesiyle şunu aldım;http://www.hepsiburada.com/spigen-samsung-galaxy-s8-plus-kilif-liquid-crystal-crystal-clear-571cs21664-p-HBV000004OBN2 indirim vardı.

bakalım nasıl çıkacak.. bugün yarın gelir umarım.

Spigen'in kılıflarını her zaman kendi sitesinden alın derim. Daha ucuza almış olurdunuz.
    http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S8-Plus-Kilif-Spigen-Liquid-Crystal,PR-2532.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazadam -- 30 Mayıs 2017; 8:14:1 >

• DarkBlue23 kullanıcısına yanıt
    O zaman gerçekten iyi şarj süresi. Note5 ten iphone7 ye geçme sebebim sarj konusuydu çünkü. Çok teşekkür ederim cevapladığınız için

• arkadaşlar şimdi yurt dışından telefon gelicek ,bunu pasaporta kayıt ettirmeden açtırma şansım varmı,boş yere 150 tl vermek istemem

mesela şu veledin anlattığı olay doğrumuhttps://www.youtube.com/watch?v=XyreWfEFN_Y
  • huawei p10 paralel ithalatlar girdi 700 lira daha uygun s8 paraleller girince 2800 e gelir

bilen var mı ne zamana gelir?

• Mousasow76 kullanıcısına yanıt
    Eksik yanı yok aldıktan sonra SM-G950F TURKEY firmware atman gerekiyor. Simkartını da bir Iphone'a takip VoLTE aktivasyonunu yaptıktan sonra telefonuna simkartı taktığında VoLTE'nin de çalıştığını göreceksin (Turkcell için yazdım bunları AVEA'daki ismi farklı)

• quote:

Orijinalden alıntı: garcibaba

arkadaşlar şimdi yurt dışından telefon gelicek ,bunu pasaporta kayıt ettirmeden açtırma şansım varmı,boş yere 150 tl vermek istemem

mesela şu veledin anlattığı olay doğrumuhttps://www.youtube.com/watch?v=XyreWfEFN_Y

Hayır yok.Bir ay süren var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SULZER

quote:

Orijinalden alıntı: garcibaba

arkadaşlar şimdi yurt dışından telefon gelicek ,bunu pasaporta kayıt ettirmeden açtırma şansım varmı,boş yere 150 tl vermek istemem

Hayır yok.Bir ay süren var.

120 gün süresi var cihaz yurtiçine girdikten sonra.

• arkadaşlar yurtdışı cihazımın hangi ülkeden satıldığını nasıl anlayabilirim birde yurtdışı cihazların garanti durumu ile ilgili bilginiz tecrübeniz varmı
  • Arkadaşlar always on display açıkken ekran sürekli parlak duruyor.Normalde sönük durması gerekmiyor mu bunun ayarının yapıldığı bir yer var mı
  • Merhaba arkadaşlar,

S8 için BUFF marka ekran koruyucu deneyen var mı? Nasıldır, o fiyata almaya değer mi?

BUFF Samsung Galaxy S8 Darbe Emici Ekran Koruyucu Film

• Arkadaslar s8 dede on ve arka kamerada samsung farkli sensorler mi kullandi? Ciktiginda s8 almistim dunde bir tane daha aldik s8 ve ozellikle selfie kamerasi benim kullandigim s8 den cok daha net ve guzel fotograf cekiyor. Hangi sensor kullanilmis nereden bakiyoruz arkadaslar telefonda.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkBlue23

Hocam yoğun kullanımdan kastım uzun süreli oyun ve video durumları. Full HD ekran cozunurlugunde kullandım hep. Geri kalan hicbir ayarda oynama yapmadım cihaz nasıl gelmisse öyle kullanmaya dvm ettim.

Note 8i beklemeye devam edin bu arada. Yanlıs anlasilmasin cihazımdan cok memnunum, sadece görünen o ki farklı bir cihaz olacak Note. Ekstrem ozellikler gelirse geciş yapabilirim

ne demek istedin açık yaz ona göre sana bi cevap vereyim saman altı konuşma...
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.