Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (259. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TraVeLL

Arkadaşlar s8 5.8 inç olmasına rağmen neden 5 1 inç le aynı duruyo yan yana koysanız uzun ama basık nasıl hesaplanmış 5.8 inç gerçekten mümkün değil ekran tuşlarını çıkarsan bile 5.5 inç fakat 5.5 ler çok daha büyük

Kasa boyutu olarak öyle olabilir ama ekran olarak hesaplanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

Arkadaşlar.. Eşime s8.gif Plus aldım ama yarım saatte felaket ısındı.. Sizde de ilk alındığında böylemiydi... Şaşırdım doğrusu.. Ekrana film çektirdim.. Onla ilgisi olabilirmi..?

Hayırlı olsun. Umarım eşiniz memnun kalır.

İlk açılış ve kurulum esnasında, arka planda da yapılan güncellemelerin ve senkronizasyonlar nedeniyle bir nebze ısınmış olabilir. Ama felaket denilecek kadar da bir ısınma yaşanmaması lazımdı.

Bir daha sorun yaşamazsınız umarım, eğer ısınma probleminiz olursa önce bir yazılımsal olarak ne yapabileceğimize bakarız.
  • Yok hocam ya çocuğun yüzü de net değil ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: |ZorbeY|

quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

Arkadaşlar.. Eşime s8.gif Plus aldım ama yarım saatte felaket ısındı.. Sizde de ilk alındığında böylemiydi... Şaşırdım doğrusu.. Ekrana film çektirdim.. Onla ilgisi olabilirmi..?

Hayırlı olsun. Umarım eşiniz memnun kalır.

İlk açılış ve kurulum esnasında, arka planda da yapılan güncellemelerin ve senkronizasyonlar nedeniyle bir nebze ısınmış olabilir. Ama felaket denilecek kadar da bir ısınma yaşanmaması lazımdı.

Bir daha sorun yaşamazsınız umarım, eğer ısınma probleminiz olursa önce bir yazılımsal olarak ne yapabileceğimize bakarız.

Yinede ısınma fazla geldi dostum.. Bakalım.... Ailece note serisi kullanıyoruz.. Telefonları sıfırlayıp yeniden kurulum yapınca hiçbirinde bu kadar ısınmamıştı.. Eşim note 5 den geçti.. Bekleyelim.. Tesekkurler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• RhinoShield deneyen var mı varsa memnunmusunuz acaba? Çok fazla video dolaşıyor youtubede, cihazın çizilme sorunu malesef S7 Edge'ye göre daha fazla durumda, nasıl korumak gerekir acaba
  • Arkadaşlar beni hatırlayan olur belki. Telefonu aldığımın 2.günü arkadaşım arka camını kırmıştı. Perşembe parayı alıp garantiye vereceğim. Sonunda
  • Hocam ekran genişliği g2 ile aynı. Üst ve alttan uzun. Bu şekilde 5.8 inç oluyor. Yani aslında ekranın misal oyunda tam ekran yapınca 5.8 inç oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkBlue23

Hocam yuksek performans kullandığımda 5 saat ekran suresi veriyor. Guc tasarrufu vs devreye sokunca 10 saat 46 dk sure verdi.

Peki ekran çözünürlüğü senkron gps ve 3g 4.5g ayarlarınız nasıldı hocam. Birde 5 saat yoğun kullanımdan kastınız nedir? Ben youtube da bataryanın gerçekten iyi olduğuna fair çok video izledim ama iphone ile kıyaslıyorum. Şu an kullandığım iphone 7 de gps açık 4g full açık internet açıksadece mailler manuel geliyo. S8 ile karşılaştırma yapmam lazım çünkü note8 hazırlığı yapıyorum 😂 Cevaplarsanız çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg alacaktım ama vazgeçtim fiyat ufak ufak aşagı düşüyor beklemedeyim pusuya yattım sizce çok beklermiyim :)
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Bende ilk aldiğimda kırmızılık giz yoracak şekildeydi kırmızıyı 0 a getirince tamamen duzeliyor

• Bu arada experience ara yüzü çok akıcı olmuş. Bayağı farklı bir deneyim.. Güzel olmuş.. Telefon 6.2 olmasına rağmen kasa note 5 ile aynı büyüklükte..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haha arkadaşlar s8 telefon değişimim kabul edildi sıfır kapalı kutu Samsung Türkiye garantisiyle yollarda Samsung adam olmaya başladı telin ilk taksidini bugün ödedim ama tel yok elimde bu da ayrı bir gariplik:)))

• pirieren kullanıcısına yanıt
    Evet dexe bagladigim klavye turkce karakterleri yazmiyor

• Muzurali061 M kullanıcısına yanıt
    Kaçırmışım cihazın sorunu neydi

• debload yapan oldumu cihaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarac

debload yapan oldumu cihaza

sağlıklı bi debloat anca root edildikten sonra yapılır hocam da root pek işimize gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muzurali061

Haha arkadaşlar s8 telefon değişimim kabul edildi sıfır kapalı kutu Samsung Türkiye garantisiyle yollarda Samsung adam olmaya başladı telin ilk taksidini bugün ödedim ama tel yok elimde bu da ayrı bir gariplik:)))

Telefonum nerden aldiniz ben medim!arlttan aldim bana rapor vericekler ben o raporla alocam yenisini bende degisim istedim

• quote:

Orijinalden alıntı: CompostO

Evet dexe bagladigim klavye turkce karakterleri yazmiyor

Ben de harici klavyeye ilk bağlayınca yazmadı. Daha sonra klavye ayarlarına girip Türkçe Q tekrar seçince sorun kalmadı. Tekrar tekrar yapmak da gerekmiyor. Bir kere yapınca düzeliyor.

• Su ekran koruyucuya bakan olmus muydu ?http://mobil.mobilcadde.com/dafoni-samsung-galaxy-s8-curve-tempered-glass-premium-seffaf-full-cam-ekran-koruyucu-76459

• quote:

Orijinalden alıntı: battalgazi137

Su ekran koruyucuya bakan olmus muydu ?http://mobil.mobilcadde.com/dafoni-samsung-galaxy-s8-curve-tempered-glass-premium-seffaf-full-cam-ekran-koruyucu-76459

deneyen bir arkadaş vardı konunun ortalarında. zamanla baloncuk baloncuk olduğunu söylemişti.
  • 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.