Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 serisi 5 milyon sattı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: 10ff

quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

inceleme yapmaya niyetleri yok mesut söyledi telefon gelene kadar sürekli samsung u bombaladilar geldikden sonra aldi cebe atti kullaniyor incelemeye gerek yok dedi belki biara hakkında sohbet ederiz dedi inceleme internette doluymuş merak eden okusun diyor mesut efendi eger o telefonu samsung onlara yollamisssa inceleme yapmayacaklarsa ben samsung olsam o telefonu hemem geri isterdim

Haklılar böyle bir dandik telefonu incelemeye gerek yok aceleye getirdiler

ha bu dandik ama iphone tamam oyle mi ? seni tutmayalim o zaman, samsung gibi markalar olmasa iphone tekeli kirilmazdi bunu unutma. su an sovdugun android teller sayesinde nispeten daha ucuza aliyorsun. ucuz dedigimizde 4.500 - 5000tl. tekel olsalar 6000 den girdiriyorlardi.

En amaçsız yorum ne demek istediğin de belli değil android de en dandik s8 oldu ne dersen de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

AYPON mu ZAMZORT mu?

Ölüye dokunma ya osurur ya sıçar derler ya zaten samdung baştan ölüydü s serisini hatırladınız s3 donma rezaletleri şarj rezaleti android sürüm rezaleti

• Çok pahalı TR de dolar geçen seneki seviyede olsa LG G5 denen rezil telefondan geçiş yapardım ama bu fiyatı hakettiğini düşünmüyorum (dolar kuru yüzünden)

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Aslında elde tutuş hissi güzel ama o sanal butonlar ve gereksiz yere pahalı oluşu cihazdan soğutuyor ayrıca kamerası da dxOmark'tan s7 gibi 88 puan almış.

Kamerası 7plus ı dahi tokatlar. Heleki akşam çekimlerinde %200 fark atar diğer rakiplerine. İnanmayan gelsin deneyelim.
  • Satis fiyati 4000 deniliyor. 3000 civarina heryerde dolu

Plus modeli 4500 deniliyor. 3400 civarina heryerde dolu

Satmasi normal. Satilain diye el altindan 3 e 5 e veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.