Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8 serisi 5 milyon sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S8 serisi 5 milyon sattı

Nisan ayının sonlarına doğru Samsung’un kademeli olarak satışa sunduğu Galaxy S8 amiral gemi serisinden merakla beklenen ilk satış rakamları geldi. Rakamlar analiz tahminleri ile hemen hemen aynı.

Samsung hedefine doğru yürüyor

Samsung’un 29 Mart tarihinde resmiyet kazandırdığı yeni amiral gemi serisi hatırlanacağı üzere 21 Nisan tarihinde Güney Kore, ABD ve Kanada’da piyasaya çıkmıştı. 28 Nisan tarihinde ise ülkemiz dahil pek çok pazarda satışa sunulmuştu.

Yani yeni serinin yaklaşık 20 gündür pazarda olduğunu söyleyebiliriz. Gelen bilgilere göre bu hafta başı itibariyle serinin toplam satış rakamı 5 milyon adet oldu. Geçtiğimiz hafta bazı ülkelerde yapılan indirimleri de hesaba katarsak 1 aylık süreç içerisinde 7-8 milyon adet cihaz satılacağını tahmin edebiliriz. Haziran ayında ise Çin başta olmak üzere yeni pazarlarda da satışa çıkacak. Bu bakımdan aylık seviye uzun bir süre korunabilir.

Ayrıca Bkz.Samsung’un Cortex-A73 çekirdekli yeni yonga seti ortaya çıktı

Samsung’un Galaxy S8 serisi için koyduğu hedef 60 milyon seviyesindeydi. Başlangıçtaki ivmeyi koruyabilirse yıl sonunda veya gelecek yıl başında 60 milyon hedefine ulaşılabilir. Elbette Galaxy Note 7R ve Galaxy Note 8 modelleri de önümüzdeki aylarda piyasaya çıkacak. Bunların satışları kırıcı etkisi olacaktır.

Şu görünen bir gerçek ki Samsung geçen yıl yaşadığı büyük hayal kırıklığını çabuk bir şekilde atlattı. Yılın ilk çeyreğinde rekor faaliyet karına ulaşan firma bunu Galaxy S8 serisi olmadan başarmıştı. Yeni seri dahil olunca firmanın faaliyet karı yeni bir rekora imza atabilir. Ülkemizde de yeni seriyi 3999TL-4399TL şeklinde raflarda görüyoruz. 

• Ve bu site daha incelemesini yayınlayamadı.!
  • traş zamzung telefoncular bile almıyor. dirisi para etmiyor ki ölüsü para etsin.

• Gereksiz pahalı param olsa almam
  • Aslında elde tutuş hissi güzel ama o sanal butonlar ve gereksiz yere pahalı oluşu cihazdan soğutuyor ayrıca kamerası da dxOmark'tan s7 gibi 88 puan almış.
  • S8 serisini ben pek beğenmedim. Gereksiz yere uzun olmuş. En ideal ölçüt S7 edge idi. Şimdilik telefon ihtiyacım yok (inşallah da olmaz). Ben telefonu bozuluncaya kadar kullananlardanım. Ama olsaydı bu şartlarda ve fiyatlarda iphone 7 plus olurdu veya yeni çıkacak Note 8 veya yeni iphone'u beklerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Ve bu site daha incelemesini yayınlayamadı.!

beğenmemişler S8'i.

iphone 8 çıksın onunla birlikte çıkarıp gömecekler cihazı herhalde
  • Gereksiz pahalı ve yetersiz bir telefon bana göre. Öpüp başına koysunlar bu rakamları. İnsanlar yine popüler kültüre takılıp alıyorlar bu telefonları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon şu anda 10 milyon bile satardı ama satamama nedeni Samsung'un uygulamış olduğu aptalca fiyat politikası yüzünden.

Geçen kuzene telefon almaya gittik baktım iPhone 6s alacak dedim aklını peynir ekmeklemi yedin sen hat üzerinden taksitle aldığın zaman dünyanın faizini ödüyorsun ben öyle bir hata yaptım Note 3 alarak öde öde bitmedi giren faizde çabası.

Ya insanlar resmen soyuluyor onun için hiçbir zaman iPhone almadım çünkü kapitalist hırsız bir marka Apple telefonda bi bok yok özellik yok dünyanın parası neymiş yazılımmış stabilmiş ayfonmuş ya yerim senin yalanını.

Malesef Samsung da bu yolda ilerlemeye devam ediyor evet ürün rakipsiz bir ürün ama telefonlar bu kadar pahalı olmalalı aksine daha uygun fiyata bile birçok apple kullanıcısını kendine çekecek telefon.
  • İncelemesini istiyoruz Dh...
  • S7 edge e göre ön ve arka kamerada yeterli gelişme olmadı bence. Yoksa tasarımını çok beğenmiştim. Yıl 2017 ve ön kamera önemi arka kamerayı yakaladı. Şuan bence uzun süreli kullanıma uygun kameraya sahip telefonlar hala çıkmadı. Ben bir sonraki nesli bekliyorum. Bence bu sene S8, g6, u11 alınmaz. İPhone şuana kadar hep kötü bakalım 8 nasıl olacak. Acele etmeyin derim ben. Marka bağımlısı olmayın.
  • strathmorea kullanıcısına yanıt
    inceleme yapmaya niyetleri yok mesut söyledi telefon gelene kadar sürekli samsung u bombaladilar geldikden sonra aldi cebe atti kullaniyor incelemeye gerek yok dedi belki biara hakkında sohbet ederiz dedi inceleme internette doluymuş merak eden okusun diyor mesut efendi eger o telefonu samsung onlara yollamisssa inceleme yapmayacaklarsa ben samsung olsam o telefonu hemem geri isterdim

• quote:

Orijinalden alıntı: tctstcts

inceleme yapmaya niyetleri yok mesut söyledi telefon gelene kadar sürekli samsung u bombaladilar geldikden sonra aldi cebe atti kullaniyor incelemeye gerek yok dedi belki biara hakkında sohbet ederiz dedi inceleme internette doluymuş merak eden okusun diyor mesut efendi eger o telefonu samsung onlara yollamisssa inceleme yapmayacaklarsa ben samsung olsam o telefonu hemem geri isterdim

Haklılar böyle bir dandik telefonu incelemeye gerek yok aceleye getirdiler

• ahhh şu one plus5 ile meizu pro 7 bir çıksa bilenler için süper olacak fahiş fiyata satılan s8 tarzı telefonların yarı fiyatına daha hızlı ve performanslı telefon alınabilecek ama çıkmıyor yasa samsung tarafından çıkışı erteleniyor adamlar note 7 lerin zararını böyle karşılamaya çalışıyorlar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

Dandik telefon görüşü kişiden kişiye göre değişiyor dondroid mesele benim için en en dandik telefon iphone durrr

• Millet alıp kullanmaya başladı siz hala incelemediniz cihazı.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan_kolay

Bu telefon şu anda 10 milyon bile satardı ama satamama nedeni Samsung'un uygulamış olduğu aptalca fiyat politikası yüzünden.

Geçen kuzene telefon almaya gittik baktım iPhone 6s alacak dedim aklını peynir ekmeklemi yedin sen hat üzerinden taksitle aldığın zaman dünyanın faizini ödüyorsun ben öyle bir hata yaptım Note 3 alarak öde öde bitmedi giren faizde çabası.

Ya insanlar resmen soyuluyor onun için hiçbir zaman iPhone almadım çünkü kapitalist hırsız bir marka Apple telefonda bi bok yok özellik yok dünyanın parası neymiş yazılımmış stabilmiş ayfonmuş ya yerim senin yalanını.

Malesef Samsung da bu yolda ilerlemeye devam ediyor evet ürün rakipsiz bir ürün ama telefonlar bu kadar pahalı olmalalı aksine daha uygun fiyata bile birçok apple kullanıcısını kendine çekecek telefon.

Apple kapitalistmis

Kapitalist olmayan 1 tane sirket soyle

• AYPON mu ZAMZORT mu?

• ghost recon advanced kullanıcısına yanıt
    Aslında alakası yok pek. Pek çok cühaz kullanmış biri olarak şunu söyleyeyim. Genelde yazılım sıkıntısı oluyor. Güncellemeden bahsetmiyorum. Cihaz işlevsel çalışamıyor. Mi5 teki video da sürekli odaklama sorunu gibi şeyler.

Yani tamam donanım özellikleri iyi oluyor ama olay paket olarak uygun bir çözüm sunmada. Mesela bakın Galaxy S8 de ön ve arka kamerada değişken odak özelliği var. Yine daha küçük bir grubu ilgilendiren sanal çekim özelliği var. Bu gibi şeyler cihaza bir artı sağlıyor.

Yoksa ben 1500TL ye aldığım V10 ile de performans sorunu yaşamıyordum.

Bunun yanında S8 in pahallıya çıktığını ben de söyledim. Fiyat 4399TL iken çok rahat yüksek bir kar ile 4000TL ye satılabileceğini söyledim. İnanmadı bazı kişiler. Ne oldu 3999TL ye indi. Ama daha dur daha gideri var bir 300TL falan daha düşer dedim. Ne oldu? Şu an N11 de falan 3649TL gibi fiyatlara alınabiliyor.

LG G6 ise yaya kaldı bu ani fiyat inidirimi ile. Ahhhh ahhh anlamıyorum bu fiyat indirimlerine şaşırıyor millet. NVidia fiyat indirimine de şok gibi baktı bazıları oysa şaşılmaması gereken gayet bariz bir şeydi yakın zamanda ciddi bir fiyat indirimi gelmesi. Hatta arasam belki vardır kart almayın fiyatlar düşecek dediğim konu falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: adroid

quote:

ha bu dandik ama iphone tamam oyle mi ? seni tutmayalim o zaman, samsung gibi markalar olmasa iphone tekeli kirilmazdi bunu unutma. su an sovdugun android teller sayesinde nispeten daha ucuza aliyorsun. ucuz dedigimizde 4.500 - 5000tl. tekel olsalar 6000 den girdiriyorlardi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.