Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla konu sahibi olarak güzel üslubunuz var :D
    Bu çizilme mevzusunu çok yerden duydum ben de. İki günlük araştırmamla en az 10 tane denk geldim siz düşünün. Ben de o yüzden yazdım zaten konuya. Çok sıkıntı değil anladığım kadarıyla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Valla konu sahibi olarak güzel üslubunuz var :D
    Bu çizilme mevzusunu çok yerden duydum ben de. İki günlük araştırmamla en az 10 tane denk geldim siz düşünün. Ben de o yüzden yazdım zaten konuya. Çok sıkıntı değil anladığım kadarıyla

yok hocam, dağa taşa sürtmezseniz çizilmiyor.
  • Ekleme yapayım, ekran için bahsediyorum. Arka tarafta kılıf var. Gerçi iki tarafta gorilla glass 5 koruma kaplamalı ama bilemeyeceğim. Ekran kısmı için sıkıntı yok.
  • Solnishko kullanıcısına yanıt

Peki sana bir şey sorucam, ekran koruyucu kılıf falan almayı düşündüğünüz bir model var mı. Yoksa hep bu şekilde mi kullanıcaksınız
    Kılıfı yeni gördüm. Marka modeli nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 25 Haziran 2017; 18:04:22 >
  • quote:

Peki sana bir şey sorucam, ekran koruyucu kılıf falan almayı düşündüğünüz bir model var mı. Yoksa hep bu şekilde mi kullanıcaksınız

Ya ben abartısız farklı markaların 5-6 ekran korucusunu camını denedim. 200 lirayı geçkin param da hibe oldu. Ya oturmuyor, ya kalkıyor, ya dokunmatiği bozuyor. Artık %100 sorunsuz birşey çıkana kadar takmamaya karar verdim.

Çünkü ekran çizilmiyor, ciddi anlamda bir buçuk aydır kılcal çizik bile oluşmadı. Mühim olan sürtmemek yada düşürmemek onun dışında parmak veya tırnakla çizilecek gibi değil.

Kullandığınız ve olmayan (sorunlu) jelatinlerin linkini ya da ismini ilk mesaja ekleyebilir misiniz ? Hem herkes bu ürünlerin mimlendiğini bilir hem de başkası da para dökmemiş olur bu sorunlu ürünlere.
    Şimdiden sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 25 Haziran 2017; 18:12:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solnishko

quote:

Ya ben abartısız farklı markaların 5-6 ekran korucusunu camını denedim. 200 lirayı geçkin param da hibe oldu. Ya oturmuyor, ya kalkıyor, ya dokunmatiği bozuyor. Artık %100 sorunsuz birşey çıkana kadar takmamaya karar verdim.

Çünkü ekran çizilmiyor, ciddi anlamda bir buçuk aydır kılcal çizik bile oluşmadı. Mühim olan sürtmemek yada düşürmemek onun dışında parmak veya tırnakla çizilecek gibi değil.

2 senedir sony z3 kullanıyorum jelatinsiz cebe sallıyorum rasgele hiç önemde vermıyorum hiç çizik yok kılcal bile yok

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Bende de z3 var hocam. Niyetlendim s8'e bakalım hayırlısı :)

• quote:

Ustad 3700 falan buldum demissinde hb de bile 3400 e var oralardan almayi dusunmuyormusun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrailker kullanıcısına yanıt
    Plus olan modeli için dedim ben

• quote:

benim z3 bozuldu 4. kez garantiye gönderdim hala yapamadılar bende para iadesi bekliyorum para iadesi oldugu gibi alacagım s8 i :D çok güzel telefon z3 le kıyaslanamaz :D z3 2 yıldır çektigim bir azaptı kamera konusunda şuan düşündügüm tek şey kılıf ne almam gerekiyor

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Sony z serisinde hep bol bol hatalar oldu. Kamerası da harbiden berbat yani :D ben de bıktım o yüzden s8 için geri sayıma başladım.
    Şimdiden hayırlı olsun hocam

Allah aşkına terbiye sınırlarını zorlama benim kadar hassas kullanmadığına da eminim ve yok dediğin cihaza baksam çizik bulacağımada ben belirttim zaten beyaz ışıkta bakınca görünen kılcal çizikler normalde ekrana bakınca olmaz çizik tabi.Dağa taşa sürtmek nedemek ya formun kalitesi düştükçe düştü .çizilmeyen cam mı olur ki bu cihazı kötülesin ? Ben sordum sadece

• quote:

Plus olan modeli için dedim ben

Tamam o zaman hocam ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Allah aşkına terbiye sınırlarını zorlama benim kadar hassas kullanmadığına da eminim ve yok dediğin cihaza baksam çizik bulacağımada ben belirttim zaten beyaz ışıkta bakınca görünen kılcal çizikler normalde ekrana bakınca olmaz çizik tabi.Dağa taşa sürtmek nedemek ya formun kalitesi düştükçe düştü .çizilmeyen cam mı olur ki bu cihazı kötülesin ? Ben sordum sadece

Normal kullanıyorum morbulut, öyle tırnağım değmesin çizilmesin mantığıyla değil. Düşürmüyorum veya biryerlere sürtmüyorum sadece. İster güneş ışığında ister florasan ışığında bak bir kılcal çizik yok. Sen farkında olmadan dağa taşa sürtüyorsun belliki, eğer cizikler varsa.
  • Hiçbir şekilde kalkma falan yok 3 gündür kullanıyorum kılıfsız ve kılıfla da kullandım.Ayrıce kesinlikle dokunmatiğe hiçbir etkisi yok ki zaten taktıktan sonra farkına bile varmıyorsunuz koruyucunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regasoft -- 25 Haziran 2017; 20:42:49 >
  • quote:

Kullandığınız ve olmayan (sorunlu) jelatinlerin linkini ya da ismini ilk mesaja ekleyebilir misiniz ? Hem herkes bu ürünlerin mimlendiğini bilir hem de başkası da para dökmemiş olur bu sorunlu ürünlere.
    Şimdiden sağolun

Link olarak değil de (çoğunu eminönü/tahtakale toptancılarında denedim) Baseus, Spigen, C ile başlayan bir marka(turuncu kap) aklıma gelenler.

Hepsinin bir eksiği oldu. Ya yanlardan açıldı ya oturdu ama dokunmatiği bozdu. Görüntü kalitesini düşürdü. Burda bakmayın birkaç troll arkadaşa sorun yok. Eğer sürtülme yada düşürme olmazsa sorun olacak gibi de durmuyor. Çünkü yeri geliyor tırnağım değiyor, yeri geliyor ufak sürtmeler oluyor daha kılcaz çizik yok. Artık içim ekran konusunda rahat, arka taraf için birşey diyemiyorum.

Anladım sağolun. İki üç mesaj yukardaki arkadaşın aliexpressden verdiği link var ondan alıcam sanırım ben de.
    Kılıf olarak ne kullanıyordunuz siz ?

• quote:

Anladım sağolun. İki üç mesaj yukardaki arkadaşın aliexpressden verdiği link var ondan alıcam sanırım ben de.
    Kılıf olarak ne kullanıyordunuz siz ?

Kılıf olarak spigenin crystal liquid clear kılıfı. Muazzam ve kesinlikle önerebilirim.

O zaman ben de onu tercih edebilirim. Sağolun

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.