Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsi buradadan alınan cihazlarda şu an 500 lira hediye çeki kampanyası devam ediyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando_S

Arkadaşlar kilit ekranındaki saatin şeklini nereden değiştiriyoruz? Şu an saat ve dakika haneleri alt alta ve bunu yan yana yapmak istiyorum. Mimkün müdür?

Aynen, bi seferinde yapmıştım ama nasıl olduğunu bulamadım. Bende cevap bekliyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fernando_S kullanıcısına yanıt
    06ysf06 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Kilit Ekranı ve Güvenlik - Always On Display girin oradan istediğinizi yapabilirsiniz.
  • Adam akıllı bir ekran koruyucu bulamadığım için telefonu satışa koyacam sanırım

• Dostum bu link te ki ürünü incelemeni tavsiye ederim 3 gündür kullanıyorum ve bugüne kadar ki en iyi koruyucu diyebilirim.Telefonu satma bence pişman olursun :)

https://tr.aliexpress.com/item/Ringke-Full-Coverage-Screen-Protector-for-Samsung-Galaxy-S8-S8-Plus-Invisible-Defender-Super-Thin-HD/32815147779.html
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    Sipariş verdim

• reminder denen bir uygulama geldi(hatırlatıcı) kendi kendine telefonuma...gayet güzel uygulama, aod ekranınada sabitleniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese iyi bayramlar.

• SoundAssistant diye bir uygulama indirdim marketten. Sesi biraz olsun değiştirdi.

Buda olmazsa root yolu görünüyor.

• regasoft kullanıcısına yanıt
    Hocam kenarlardan kalkma veya dokunmatikte sikinti oluyormu? Mesela ahizenin alt kismina bastirmakmi getekiyor dokununcada algiliyor mu

• 55525534 5 kullanıcısına yanıt
    Bende aldım bu üründen size ulaştımı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğunBelKası

Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak sizlere.
    -Bu telefonun kronik bir sorunu falan var mıdır ? Sarı ekran pembe kamera vs vs. Ya da başka bişey. 4 bine yakın para vericez sonuçta kusursuz olsun istiyor insan :)
    -Pili ne kadar dayanıyor. Bir günü yoğun kullanımla rahatlıkla çıkarıyor mu?
    -Sıfır S8 plus için (samsung garantili) en uygun fiyatlı olarak nerden alabilirim?
    - Son olarak kamerası s7den kötü diyenlere var. Bu doğru mudur ?

Yok mu cevap verecek acaba beyler ?

• quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba bir kaç sorum olacak sizlere.
    -Bu telefonun kronik bir sorunu falan var mıdır ? Sarı ekran pembe kamera vs vs. Ya da başka bişey. 4 bine yakın para vericez sonuçta kusursuz olsun istiyor insan :)
    -Pili ne kadar dayanıyor. Bir günü yoğun kullanımla rahatlıkla çıkarıyor mu?
    -Sıfır S8 plus için (samsung garantili) en uygun fiyatlı olarak nerden alabilirim?
    - Son olarak kamerası s7den kötü diyenlere var. Bu doğru mudur ?

Yok mu cevap verecek acaba beyler ?

Flood yapacağınıza konuyu geriyedönük okursanız, flood yapmanıza ve beklemenize gerek kalmayacak.

• Solnishko kullanıcısına yanıt
    Bak şimdi sen boş yapıyorsun
    Beni uyarana kadar 2 kez alıntıladım toplamda mesajımı, yazaydın yardım edeydin. Baktım ettim ses az geliyor diyen var, çabuk çiziliyor diyen var. Süper amoled'den dolayı kırmızı demişsin ilk sayfada ama insanlar bu kadar salak olamaz yani, bi hata olmasa bu kadar yazılmaz diye düşündüm, sen insanlara salak demişsin asıl orda
    Akıllıyım canım kardeşim salak olsak elektronik mühendisi olamazdık. Neyse. Sorunları gördüm okudum ama yine de bi daha sormak istedim bunda ne sorun var
    Herkes bilmem kaç sayfayı okumak zorunda mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 25 Haziran 2017; 17:04:29 >
  • quote:

Bak şimdi sen boş yapıyorsun
    Beni uyarana kadar 2 kez alıntıladım toplamda mesajımı, yazaydın yardım edeydin. Baktım ettim ses az geliyor diyen var, çabuk çiziliyor diyen var. Süper amoled'den dolayı kırmızı demişsin ilk sayfada ama insanlar bu kadar salak olamaz yani, bi hata olmasa bu kadar yazılmaz diye düşündüm, sen insanlara salak demişsin asıl orda
    Akıllıyım canım kardeşim salak olsak elektronik mühendisi olamazdık. Neyse. Sorunları gördüm okudum ama yine de bi daha sormak istedim bunda ne sorun var
    Herkes bilmem kaç sayfayı okumak zorunda mı

1000 kere söylenmiş şeyleri tekrar söylesem ne olacak, 1000 kere de anlamayan 1001'de mi anlayacak ? Super Amoled'den kırmızı demedim, Super Amoled'in renk yelpazesinin geniş ve ayalarlanabilir olduğunu savundum. Kimse salak değil, kimseye de öyle bir imada bulunmadım. Ha sen birşeyden gocunduysan orası senin bileceğin iş. Elektronik mühendisi okumuş adamsın, forum kullanmayı da öğrenebilseydin iyi olurdu.

• Solnishko kullanıcısına yanıt
    Samoled ekranın özelliklerinden dolayı dediğini biliyorum. Ama insanlar da biliyor bunu. Çok şikayet vardı bu anormal dedim sadece.
    Foruma 2010 dan beri üyeyiz ikimiz de. Öğrenemicek kapasite de değiliz bence 7 yılda :)
    Vaktim yoktu çok fazla
    Şimdi bayram vaktim bol
    Yardım istedik suçlu olduk resmen flood yapma dedin. Ben şu ana kadar kaç tane anakonu sahibiyle arkadaş oldum ama sen bi anda ters çıkıştın. Gereksiz yere, çünkü yardım etsen olmazdı bunlar
    1000 kere yazılan sorunları gördüm. Belki extra eklemek isteyen olacak ? Fiyat olarak 3780'e buldum en uygun belki daha uygun öneren olcak ? 2 gündür bi allahın kulu yazmıyor. Suç onların mı yoksa tekrar hatırlattığım için benim mi
    Gerçekten anakonu sahibi olarak daha ilgili daha sevecen cana yakın olman gerekir bu şekilde güzel olmuyor

• YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Cevap kişiden kişiye değişir diye düşünüyorum. Kendime göre cevap vereyim S8 kullanıcısı olarak;

- hiçbir kronik sorun ile karşılaşmadım.

- kırmızı pembe vs. Ekran sorunu gibi birşey hiç yaşamdım. Tersine ekranı bu kadar kaliteli ve renk kalitesi sunan başka telefon kullanmadım.

- yoğun kullanım nasıl olur bilemem. Ben 1 günü rahat çıkarıyorum. Ortalama 2,3 telefon konuşması. 2 saate yakın oyun. facebook, instagram,twitter, whatsapp, internet saatte 3-4 defa gözatma.

- Ben Almanyadan aldım. Ortalama fiyatları 600-800 euro arası. Burada samsung garantili, bildiğim kadarıyla Türkiye de garanti geçerli değil.

Şuana kadar kullandigim en iyi telefon diyebilirim. Ancak Türkiye şartlarında 3-4 bin lira, insanların ortalama aylık maaşı. Normal gelire sahip insanlar için lüks bir harcama olacaktır. Klasik olucak ama burada 3bin euro ya araba alınıyor 😀.

• 06ysf06 kullanıcısına yanıt
    Orası öyle evet, burda da şahin falan alabilirim 4bine
    Öncelikle çok teşekkür ediyorum cevabınız için.
    Sanırım alıcam bugün yarın bu telefonu :)
    Tek sıkıntı şu konu içerisinde önerilen 1-2 ekran koruyucu var onlardan birini temin etmek inşallah güzel olur
    İyi bayramlar bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

Orijinalden alıntı: kenanmorbulut

Betler bir ikitane beyaz ışık altında kıkcal çizik buldum telde bu normal mi 😀👍

Ne bekliyordunuz telefonun çizilmemesini mi ? Kul yapısı sonuçta.

Ben biraz espiriyle yaklaşim dedim siz direk ne bekliyordunuz diye girdiniz beklentim böyle güzel bir cihazın nokta çizilmemesi ama doğru söylediniz buda kul yapısı

cihazın çizildiği felan yok, aldığımdan beri ekran koruyucusuz kullanıyorum. kılcal çizik bile yok daha. siz nasıl kullanıyorsunuz cihazınızı, dağa taşa sürterek mi ?

• 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.