Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ultrailker

Arkadaslar yurtdisi kayitli 2700tl ye var avrupa modeliymis sizce alinir mi? Guncelleme falan aliyormu bunlar?

Yada ne gibi sikintilari olur?

Kullanan arkadaşlar cevap verebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    İzmirde isen 2 günlük s8+ siyah 64 gb var turkcellden alınma

• quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Bu imkansız.

Çok basitmiş.

https://safetricks.org/hide-whatsapp-images-videos-from-gallery/

• Bu telefonda iPhone 6s ve 7 de ki gibi 3D Touch var mi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vay ki Haline

İzmirde isen 2 günlük s8+ siyah 64 gb var turkcellden alınma

2. el mi hocam? Jelatini acildimi yani?

• majesthion kullanıcısına yanıt
    HTC M7 ile spotify üzerinden bangır bangır dinliyordum.

Bu cihazın bir ayarı olmalı bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 Haziran'da Avrupatr den bana gelen bilgilendirme epostasın da bu kampanya anlatılıyor.

Saygılarımla....

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Arkadaşlar pasaport kayıtlı alırsak eğer pasaport kaydini yapan kişi daha sonra sildirebiliyor mu? Ve telefon kapanıyor mu? Bu konuda bilgisi olan?

• Arkadaşlar ekranın altıyla üstü arasında renk farkı var diyen arkadaşlar vardı.Ne yaptınız servise gösterdiniz mi ?

• Poweramp ile fenasal kaliteli geliyor müzik. Spotify ne hikmetse az ses veriyor.
  • Clear wiev kılıflar nasıl kullanan var mı yada başka bir şey onerebilecek var mı?

• ultrailker kullanıcısına yanıt
    Selam Arkadaşım,

Ben bu cuma günü operatörüm olan TürkTelekom' un kampanyasından yararlandım.

Cihaza 2,000 TL peşin verdim. Kalan için 24 ay boyunca ayda 66.5 TL ödeyeceğim. Böylece 3,596 TL olarak toplam maliyet çıktı. Şayet max. 2,448 TL (Türk Telekom aşağıdaki linkde ve teklifler bölümünde ancak bu kadarına izin veriyor) peşin öderseniz kalanı 24 ay boyunca 42.23 TL ödeyerek toplamda ise 3,461.52 TL' ye cihaza sahip olabilirsiniz. Hemde Samsung Türkiye garantili cihaz...
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/Sayfalar/mobil/samsung-galaxy-s8.aspx

Bunun dışında cihaz çok şık ve ben siyah olanı aldım. Harika bir rengi var. Göz tarama olayı çok hızlı ve cakalı. Daha evvel kullandığım LG G2 32 GB artık can çekişiyordu onu da takasa verdim. Ekranda sararma vardı falan ama sağolsun bayi alırken bayağı jest yaptı. Üstüne 360 kılıf hediye vs.

Sanırım şu an için bundan daha cazip fırsat olamaz. Benim için iyi bir alışveriş oldu. Şayet Babalar günü kampanyasında haberim olup alsaydım 500 TL hediye çekim olacaktı ve toplamda 3,000 küsür TL gibi bir rakama cihaz gelecekti!...

Tabi artık eskisi kadar cihaza fazla vakit harcamıyorum ancak gerçekten kaliteli ve başarılı bir cihaz. Şu an piyasada rakibinin olduğunu sanmıyorum. Tabi iphone gibi 2. el değeri olmayabilir o yüzden kısa sürede alım satım yapmak zarar getirebilir. Şayet benim gibi uzun dönemli kullanıcıysanız ilk intibam kaçırmayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWMAN2007 -- 25 Haziran 2017; 1:15:48 >

• Evet hocam açık 2 gündür kullanıyorum fakat telefon aşırı büyük o yüzden satacağım. Farklı bir telefon düşünüyorum.
  • bu kırılmaz cam olayını nasıl yapcaz arkadaşlar yarın izmirdeyim bide ordan bakayım
  • tylan kullanıcısına yanıt
    ios ve android isletim sistemleri disinda karsilastirmaniz gerekirse izlenimleriniz arti veya eksi nelerdir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcreis -- 25 Haziran 2017; 1:10:22 >
  • tcreis kullanıcısına yanıt
    İos bu telefon da olmuş olsa farklı konuşurdum.

Kamera olarak daha iyi özellikle karanlık ortam çekimleri tatmin ediyor.

Pil olarak yine iyi olduğunu düşünüyorum. Yoğun oyuna rağmen şebekenin iyi çekmemesine rağmen 1 günü çıkarıyorum.

Tasarım olarak zaten çok çok çok daha iyi. Samsung un note 5 den sonra elime aldığım da ilk kez bu denli kalite hisse uyandıran tek telefonu.

Ekran olarak yine çok iyi. Özellikle güneş altında parlaklık seviyesi karşılaştırmaya bile gerek yok.

Ses olarak kullandığın kulaklığa göre değişir. Kendi kulaklığı çok verimli değil fakat bende Sony kulaklık ile müthiş kaliteli ses alıyorum.

Benin problem ettiğim tek şey s serisi her zaman problemli bir seridir benim içim. O nedenle hep note serisi kullanmisimdir. Bunun dışında bu cihazın rakibi olduğunu sanmıyorum.

• Samsungwa hediye cekiyle ne alalım arkadaşlar öneriniz var mi

• Telefonu kılıfsız kullanan var mı? Yere düşürdünüz mü hiç?

• Arkadaşlar kilit ekranındaki saatin şeklini nereden değiştiriyoruz? Şu an saat ve dakika haneleri alt alta ve bunu yan yana yapmak istiyorum. Mimkün müdür?

• Arkadaşlar kamera lensi videolarda çizilmez gibi lanse edildi herhangi bir çizilme yaşayan varmı?

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.