Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ordaki profilim ayarlı hatta galaxy adına yazıyordu durum gibi saçma bir şey yapılmış oraya da durumu silmiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 23 Haziran 2017; 0:54:25 >
  • bende aranıza katıldım beyler bu desk hediye verdiler içinden kablo çıkmadı normal şarj aletiyle şarj ediyoruz galiba onu hiçbirşey anlamadım bu aletten
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliss

bende aranıza katıldım beyler bu desk hediye verdiler içinden kablo çıkmadı normal şarj aletiyle şarj ediyoruz galiba onu hiçbirşey anlamadım bu aletten

Samsung Dex aparatı ile Galaxy S8 bilgisayar gibi oluyor.

• İlteriş Kutluk Kağan kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - veri kullanımı - buradaki tüm ayarları medya yok olarak ayarlamanız yeterli.
  • yalnız kamera cidden sağlanmış arkadaşıma iphone7 var baya bi önde kamerası
  • quote:

Orijinalden alıntı: cseyfe

selamlar
    surekli s serisi kullanan biriyim
    s2, s3 ,s4. su anda da s6 edge kullaniyorum

ekim gibi amerikaya gidecegim. sizce s8 almali miyim?

dar ve uzun olmasi sorun yaratiyor mu?
    bu yuzden alip pisman olan var mi?
    biraz degisik yapmislar bu sefer. sadece kullanim kolayligini ogrenmek istiyorum

tesekkurler

s8 sahiplerinden bir cevap rica ediyorum
  • Beyler cihazı alalı 5 6 gün olmuştur. Hediye çeki için gerekli işlemleri yaptım fakat hâlâ ses yok. Siz de bu hediye çekini ne kadar sürede kullandınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

selamlar
    surekli s serisi kullanan biriyim
    s2, s3 ,s4. su anda da s6 edge kullaniyorum

ekim gibi amerikaya gidecegim. sizce s8 almali miyim?

dar ve uzun olmasi sorun yaratiyor mu?
    bu yuzden alip pisman olan var mi?
    biraz degisik yapmislar bu sefer. sadece kullanim kolayligini ogrenmek istiyorum

tesekkurler

s8 sahiplerinden bir cevap rica ediyorum

Hocam ben de s8 kullanıyorum. Telefonun dar ve uzun olması kesinlikle sorun değil. Bana telefon 5.2 inç gibi geliyor. Ve cebime de çok rahat sığıyor. Ama plus modeline alışmak zor olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Howheentered H kullanıcısına yanıt
    Bende aynı niyetle gittim. P10 plus düşünüyordum. Özellikle bokeh efekti vs dolayısıyla. Sonra güncel bir donanım olmayışı kirin 960 dolayısı ile s8 aldım. Tek elle kullanımı mümkün. Büyük ekran kullanarak baya eziyet çekiyormuşum onu hissettim. Androidin kendi saçmalıkları dışında ram yönetimi vs saymazsak cihaz çok güzel. Özellikle tasarım harika gerçekten. Yere düşürmemek lazım tabi ki korumak lazım. Ekran koruyucu bulamama sorunu mevcut oturmuyor doğru dürüst. Ses kalitesi kamera vs onlar konusunda da çok iyi. Sadece ben sanal tus olayına alışık değilim ondan dolayı sıkıntı çekiyorum. Bir de hâlâ hediye çekimi tanimlamadilar sınır olmuş vaziyetteyim. P10 denedim gittiğim de özellikle ekran çerçeve oranı yetersiz geldi. Ekranın kenarında bir de siyah ekran var öyle olunca s8 ı aldım. Bu zamana kadar hep note tercih etmiştim. S8 inde endiselendigim tek konu pil durumunun ilerleyen zamandaki seyri.

• hızlı şarjda telefon az ısınıodu kapattım onu birde ağır çekimde görüntü kalitesi baya bozuluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

quote:

Orijinalden alıntı: Asceticc

Bir arkadaş ekran değişimi için 1400 TL ücret istendiğini yazmıştı.

Telefonu düşürüp de kırılmayan arkadaşlara sormak istiyorum, dayanıklılığını nasıl buldunuz?

Hala allaha emanet gidiyor kılıfla kullanıyorum ama ekran koruyucu yok denediklerim olmuyor tek care 100 tl verip kaplama yaptırmak geliyor alacagımız ekran koruyucuda 40 50 tl ediyor zaten en azından cihaz kendini belli eder..

invisible defender deneyin derim kılıfla kullanıyorsanız. aliexpress te gördüm geçen 12usd

• ertandu E kullanıcısına yanıt
    Bence almayın. Vr gozluklerde en iyileri htc oculus ve ps vr ki ben ps vr kullanıyorum onda bile daha bu teknoloji çok yeni. Telefonlar için olanları ise bence çok yetersiz bir iki kullanıp köşeye atarsınız. Ps vr da oyun desteği ve hissiyat çok iyi olduğu için yani resmen oyunun icine giriyorsunuz kullanması eğlenceli tabi baş dönmesi ve mide bulantısı sorunu yoksa. Gear vr ya da diğer telefon için olanlar çöp.

• Telefonun ön tarafını kapatmayan (kapaklı istemiyorum yani) güzel, mümkunse yumuşak slikon (şart değil) kılıf almak istiyorum. Beğenerek kullandığınız kılıflar için aliexpres, gg, hb, n11 vs link verebilirseniz çok sevinirim.

• Arkadaşlar merhaba. Bu güncellemeyi. Yüklediğiniz mı? Şu an telefon çok iyi sarz,stabilligi vs. Bozmak istemiyorum

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Hava durumu uygulamasının ciddi sorunları var, beni deli etti zaten, konum ile buluyorum ama onu ekleyemiyorum, aynı ismi girdiğimde çıkıyor ama başka bir ilçenin hava durumunu gösteriyor ,note 4de mahalleye kadar ayırıyordu, the weather channel işe yaramaz

• Selamlar beyler samsung türkiye garantili gear s3 frontier gelicek bugün ya da yarın kutusunu hiç açmadan 1000 liraya verebilirim isteyen mesaj atsin

• quote:

Orijinalden alıntı: munans

Telefonun ön tarafını kapatmayan (kapaklı istemiyorum yani) güzel, mümkunse yumuşak slikon (şart değil) kılıf almak istiyorum. Beğenerek kullandığınız kılıflar için aliexpres, gg, hb, n11 vs link verebilirseniz çok sevinirim.

iki üst mesajımda satıyorum, ikisi de gayet kaliteli kılıflar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Ayarlar - veri kullanımı - buradaki tüm ayarları medya yok olarak ayarlamanız yeterli.

Whatsapp 'ın ayarlar menüsünde yok öyle birşey?

• İlteriş Kutluk Kağan kullanıcısına yanıt
    İyi bakın. Şimdi tekrar kontrol ettim.
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.