Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10161017101810191020
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

geliştirilmiş kararlılık, bluetouth kamera wifi
    cihaz güvenliği iyileştirildi diyor.

yükleyen var mı ? herhangi bir sorun yaşayan ?

yükleyeyim mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 24 Nisan 2018; 23:42:25 >
  • deren05 D kullanıcısına yanıt
    Yukledim çift hatli snapdragon islemcili s8e bi sikinti olmadi bende gayet akici ve stabil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl yaptın hocam biraz anlatabilir mısın?

• mob411 kullanıcısına yanıt
    Gelen sürüm nedir?

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Videoya girdikten sonra sag ustteki 3 noktadan duvar kagidi olarak secine basin.Videoda sececeginiz 15 sn lik bolumu kilit ekranina koyabilirsiniz

• Çok teşekkürler hocam buldum şimdi..bu arada youtube dan video indirme işinin nasıl yapıldığını biliyor musunuz ?

• Arkadaşlar sizde de whatsapp iconu böylemi ? Hiçbir türlü değişmiyor.

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Bunu kullanan var mı? Cam ekran koruyucu arıyorum. Hangisini şiddetle tavsiye edersiniz? Telefonum s8 PLUS

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unutulan6767 -- 25 Nisan 2018; 1:0:21 >
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Indirmek icin bir cok program var ben videoder kullanuyorum.Markette yok apk olarak indirebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: stserkan

Gelen sürüm nedir?
    g955fxxu1crd7 / g955foxm1crd5 / g955fxxu1crd1

yeniliklerde wifi kamera bluetouth diyor

güncellediniz mi ?
  • mob411 kullanıcısına yanıt
    Rootlu olduğu için OTA üzerinden direkt güncelleyemiyorum. Bu nedenle yorumlarda kullanımda fark ettiği yönünde bilgiler gelirse güncellemeyi düşünüyorum.
  • quote:

Rootlu olduğu için OTA üzerinden direkt güncelleyemiyorum. Bu nedenle yorumlarda kullanımda fark ettiği yönünde bilgiler gelirse güncellemeyi düşünüyorum.
    bende direk indi güncelleme ama yükledim şuan beklemede.

Yorumlara göre yükleyeceğim ama kimse yüklemedi sanırım bi kaç sayfaya baktım göremedim

whatsapp grubundan da çıkmıştım acaba orda da yükleyen oldu mu ki
  • Güncellemeyi dün yükledim bir sıkıntı yok niye çekiniyorsunuz anlamadım gitti .

• quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Güncellemeyi dün yükledim bir sıkıntı yok niye çekiniyorsunuz anlamadım gitti .
    8.0 a geçtiğimden beri sıkıntı yaşıyorum.

halen telefon kapanmıyor , arama bittiğinde kapatmaya basıyorum kapanmıyor.

şarjı çabuk bitiyordu 2. nisan daki güncelleme de düzeldi şarjı

neyse yüklüyorum şimdi belki kapanmama sorunu çözülür
  • Benim güncellemem biraz vakit alıyor. Siz kullanımda ne tür farklar hissettiniz?

• quote:

Benim güncellemem biraz vakit alıyor. Siz kullanımda ne tür farklar hissettiniz?
    Her şey güzel şu anda bir sıkıntı yok bende. Ilk oreo updatesindede sıkıntı yoktu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: unutulan6767

Bunu kullanan var mı? Cam ekran koruyucu arıyorum. Hangisini şiddetle tavsiye edersiniz? Telefonum s8 PLUS

Markanın ürünleri iyidir ama asla bu parayı etmez. Şimdiye kadar kullandığım tüm telefonlarım da Nillkin temperli cam ekran koruyucuyu tercih ettim. S8 de ben de kararsız kaldım. Ekran yapısından dolayı genel sıkıntılar var her marka cam ekran koruyucusunda.

Yine de Buff ın ürünü o parayı hak etmiyor. Emin değilim ama muhtemelen film (clear type) koruyucu bu ürün. Cam yani temperli dediğimiz ürünlerden değil. Öyle bile olsa aliexpress te satılan Nillkin in 55 liralık fiyatı ile mukayese edince (ki Nillkin aliecpress ten alabileceğiniz en pahalı koruyucu) çok yüksek.

Bugün nihai kararımı verip yüksek ihtimalle Nllkin alacağım. Baseus ta aklımda..
  • Kullanımda bir fark hissettiniz mi peki?
  • Ya bu whatsapp da bildirim ışığı rengini değişiyorum uygulama da yeşil gözüküyor ama ısrarla beyaz yanıyor bildirim ışığı. Nasıl değişecek bu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nilkin ekran koruyucu tam olarak yapışırmı. kime uygulatacağız. deneyen varmı. deneyimlerini paylaşabilirmi. s8+ var ne yapıştıracağımı şaşırdım ekrana.

Samsung Galaxy S8+ S-View Flip Cover aldım . ekstra koruyucu istiyorum
  • 
Sayfa: önceki 10161017101810191020
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.