Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12871288128912901291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    almayacak

şu soruları gördükçe artık gözüm kanıyo
  • Arkadaslar portre modu icin en srabili hangisi hangisini kurmaliyim 8.2 8.3 sorunlu diger sürümlerde inmiyor konu basligindaki link teki versiyon eski degilmi
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 55525534 -- 21 Şubat 2019; 1:52:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android pie germany dbt için geldi.
    SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Arkadaşlar birşey sormak istiyorum s8 de 4gb ram var ama 2 uygulama kullanırken diğerine geçtiğimde reload yapıyor ki adobe reader da yapıyor bunu internet bağlantısı olmayan bir programda. Eski telefonda 2gb ram de bu kadar sorun olmuyordu. Bunun nedenini bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

Android pie germany dbt için geldi.
    Almanya romunda volte çalışıyor mu ki hocam

• TheContact kullanıcısına yanıt
    Dün gelmişti sanırım almanya için biz hala bekleyelim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Çalışmıyor
    Düzeltme: Oreoda çalışmıyor, pieden emin değilim :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesutismail -- 21 Şubat 2019; 12:1:0 >
  • xhakan23 X kullanıcısına yanıt
    Hep çalışıyordu pieda da çalışıyor bir sıkıntı yok

• expensee kullanıcısına yanıt
    Rami kullanan bir uygulama var muhtemelen. Onu bulun silin. Olmazsa pie'yi bekleyin pie'ye geçince format atın recoveryden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

xs ile arasında aman aman fark yok bazı onularda çok çok daha iyi. Farka bak. Samsung Türkiye'de daha az kar etmeyi göze koymuş.
    Aslında fiyatı normal dostum dolar 5.2 ve 1000 dolardan hesaplayınca hemen hemen yakın fiyatlar.Mate 20 Pro da bin dolardan çıktı şuan 8 bin lira.Apple kârından kâr yapıyor ütopik fiyatlardan satıyor.

• s8 için en stabil ve pil kullanımı en kararlı sürüm hangisi acaba
  • Aralık güncellemesi vardı bende onda şarjım iyidi ocak güncellemesi ile android sistem kullanımı çok şarj yiyor bilgisi olan var mı neden acaba?

• saasc S kullanıcısına yanıt
    Hocam bu uygulamayı nasıl bulabilirim bir program var mı bunun için veya telefonun içinde bir yer? ram kullanan uygualamaları durduruyorum sonra geri açılıyorlar sanırım.
  • expensee kullanıcısına yanıt
    Geliştirici seçenekleri > Çalışan hizmetler kısmında çok ram kullanan uygulamayı bulun.
    Ihtiyaciniz yoksa silin. Sığınmıyorsa devre dışı bırakın. Devre dışı birakilmiyorsa package disabled pro apk'si indirip devre dışı bırakın.
    Package disabled apk'si indirirseniz kendi listemi paylaşabilirim. Oradan seçip kaldirirsiniz

• saasc S kullanıcısına yanıt
    Bu bilgi iyi oldu hocam çok teşekkür ederim. Bunu bir deniyeyim.
  • Pie de Mesajlar uygulamasında ifadeleri engelle seçeneği yokmu, benmi bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: expensee

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum s8 de 4gb ram var ama 2 uygulama kullanırken diğerine geçtiğimde reload yapıyor ki adobe reader da yapıyor bunu internet bağlantısı olmayan bir programda. Eski telefonda 2gb ram de bu kadar sorun olmuyordu. Bunun nedenini bilen var mı?
    bendede aynı şekil ram'ı kullanamıyor telefon 4 gb yetmiyor arayüze :/

• betaları sildim anasayfadan stabil geldiği için.Betadan stabile veri kayıpsız geçilmiyor dün geçtim tel formatlandı

• S10 da iris tarayıcı yok. Yüz tanıma 2d ve ekrandan parmak izi okuyucu. Ekran hdr 10 plus destekli. Sizce s8 den s10 a geçmeye değer mi? Sanırım s10 lar ince bir ekran koruyucu takılı halde gelecek.

• S10 fiyatları aynı note 9 gibi yazın 5000-5500 seviyelerine iner diye düşünüyorum. Açıklanan fiyatlardan almak mantıklı gibi durmuyor.

• 
Sayfa: önceki 12871288128912901291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.