Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12041205120612071208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran yanması sorununu garanti den çözen var mi beyaz ekranda başka sitelerin gölgesi can sıkıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Can

Ekran yanması sorununu garanti den çözen var mi beyaz ekranda başka sitelerin gölgesi can sıkıyor..
    Hocam ekran ışığını kaç da kullaniyordunuz da ekran yanığı oluştu biraz bilgi verebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Chosen312

Hocam 4G yazıyor türk telekom hat kullanıyorum Csc de VD2 yazıyor.
    O zaman turkiye rom yuklenmesi lazim, sayfanin en basinda var com basittir

• Root yapmadan volte+ yapma şansımız yokmu cihazda? Ha birde şu bixby tuşuna işlev yapan güzel sade bir uygulama varmı mesela screen shot almak için kullansak o tuşu güzel olmazmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ataman67

Pil seviyesi düşünce son konumu gönderme ayarı gibi bi ayar olması lazım o yüzden gpsi açıyor olablir tam adını bilmiyorum ama böyle bi durum vardı o özellik için.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam, siz söyleyince hatırladım ben de. Sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burhan -- 26 Kasım 2018; 23:46:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burhan

Teşekkür ederim hocam, siz söyleyince hatırladım ben de. Sağolun.

Alıntıları Göster
    Rica ederim hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: no_Antijen

Root yapmadan volte+ yapma şansımız yokmu cihazda? Ha birde şu bixby tuşuna işlev yapan güzel sade bir uygulama varmı mesela screen shot almak için kullansak o tuşu güzel olmazmı?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.bxactions&hl=en_AU
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.bxactions&hl=en_AU

Alıntıları Göster
    Hocam bunu yükledim ama çalışmadı anlamadım. Gerekli izinleride verdim ama tepki vermedi tuş.

• Mobil deki youtube uygulamasında reklamları engelleyebilen varmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tigrisco

Mobil deki youtube uygulamasında reklamları engelleyebilen varmı?
    Etme hocam android kullanıyoruz zilyon tane uygulama ve yöntem var . Örneğin disconnect programı örneğin adguard programı.

• Bahsettiğim şey google üzerinden değil durwk youtube uygulaması üzerinden engelleme hangi uygulamayı önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tigrisco

Bahsettiğim şey google üzerinden değil durwk youtube uygulaması üzerinden engelleme hangi uygulamayı önerirsiniz?
    Youtube vanced
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turbetfurzey

Hocam ekran ışığını kaç da kullaniyordunuz da ekran yanığı oluştu biraz bilgi verebilir misiniz

Alıntıları Göster
    Ekran oto parlakta yazın açık alanda maximumda

Renk ton soruyorsan 6 da

Sizinde beyaz ekranda gölgeler mi var uzun süre sabit kalan siteler kanal logosu gibi beyaz ekranda beliriyor ..

Merak ettiğim garanti servis tutumu nedir ekran yanması için

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Can

Ekran oto parlakta yazın açık alanda maximumda

Renk ton soruyorsan 6 da

Sizinde beyaz ekranda gölgeler mi var uzun süre sabit kalan siteler kanal logosu gibi beyaz ekranda beliriyor ..

Merak ettiğim garanti servis tutumu nedir ekran yanması için

Alıntıları Göster
    Bende ekran yanması yok hocam bilgi almak için sordum . Garanti durumuna gelince forumda çoğu arkadaş garantiden faydalanamadi diye biliyorum . Keşke otomatik ayarda değilde manuelde 25 lerde kullansaydiniz . Ama bir şansınızı deneyin yine de serviste

• App freeze kullanan var mı?

Her guncellemede sonra format mi atmak gerekiyor? Güncellemeyi yaptim app freeze çalışmamaya basladi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saasc

App freeze kullanan var mı?

Her guncellemede sonra format mi atmak gerekiyor? Güncellemeyi yaptim app freeze çalışmamaya basladi
    Hocam bu programa gerek var mı ? Yani biz bunu zaten bir şey kurmadan sistemden yapabiliyoruz diye biliyorum biraz açıklama yapar mısınız

• Bixby vs devre disi birakmaya izin verilmeyen uygulamarı kapatmak için kullaniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bixby vs devre disi birakmaya izin verilmeyen uygulamarı kapatmak için kullaniyorum
    Hocam aynı isimde bir kaç app var tam isim veya link verebilir misiniz

• quote:

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dcom.wakasoftware.appfreezer%26hl%3Den_US%26referrer%3Dutm_source%253Dgoogle%2526utm_medium%253Dorganic%2526utm_term%253Dapp%2Bfreeze%26pcampaignid%3DAPPU_1_NCT9W-rkMdC1sAe475WgAw&ved=2ahUKEwjqztuNtvTeAhXQGuwKHbh3BTQQ8oQBMAR6BAgHEAs&usg=AOvVaw1GtNBq_l1mH_QFoOsX5XxI

Şuan gmail hesabi kurulu olmadığından linki chrome'dan aldim. Linke tıklamak istemezseniz asagida fotoğrafını attim

Teşekkürler package disablerin aynısı

• 
Sayfa: önceki 12041205120612071208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.