Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (1203. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://shop.samsung.com/tr/akil-celen-samsung-indirimleri

20:00’ı bekleyin !
    Samsung Galaxy S8 64GBSamsung Galaxy S8 64GB

Belki iyi bir şey gelir bekleyeni varsa.
  • aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Senin hafiza kartini kargoya verdiler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam s7 edge kullanıyorum android sistem webview kapalı ama android sistem açık kullanıyorum zaten kapatılmaz sistemde sorun yaratabilir

• Evet bugün itibariyle aranıza ben de katıldım. Biraz araştırdım, yanlardan atmayan ekran koruyucu bulamadım. Tavsiyede bulunursanız çok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Hocam s7 edge kullanıyorum android sistem webview kapalı ama android sistem açık kullanıyorum zaten kapatılmaz sistemde sorun yaratabilir
    Teşekkürler. Ben de öyle düşünmüştüm

• quote:

Orijinalden alıntı: derbeder1903

Evet bugün itibariyle aranıza ben de katıldım. Biraz araştırdım, yanlardan atmayan ekran koruyucu bulamadım. Tavsiyede bulunursanız çok memnun olurum.
    Ekran koruyucu ile hiç ugrasmayin. Wrapsol ile kaplatin arkaya ucuz bir kapak takin. Uzun zamandır öyle kullanıyorum hiç bir sorun yok

• Teşekkür ederim hocam internetten sipariş veriyorum şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: derbeder1903

Teşekkür ederim hocam internetten sipariş veriyorum şimdi.
    Yalnız üstad wrapsol u siz uygulayamazsiniz bilen birine uygulatin

• derbeder1903 D kullanıcısına yanıt
    Teknosanın ekran koruyucusu süper
  • quote:

Orijinalden alıntı: ataman67

Arkadaşlar ekran koruyucu problemini rafa kaldırdım sanırım artık bu linkteki koruyucuyu almıştım uv likitli cam koruyucuda almıştım ayrıyetten.Demin linkteki ürün elime ulaştı ön ve arka koruyucu olarak almıştım telefona birebir uydu spigen kılıfla kullanıyorum üstelik kılıf kenarlardan koruyucuyu kaldırmadı.Parmak izi az kalıyor üstelik daha yeni ama ilerleyen zamanlarda görücez denemediğim ekran koruyucu kalmamıştı sanırım aradığımı buldum.UV likitli cam koruyucuda gelecek sanırım onu uygulamam şuan üstünde takılı olan yıprandıktan sonra denemeyi düşünüyorum ya da hiç uygulamam çünkü ekrana döktüğümüz likit beni korkuttu açıkcası sonrada çıkarmak istediğimde ekrandan çıkmazsa ya da çıkarırken camı iyice çizerim diye çekiniyorum o yüzden likitliyi uygulamakta kararsızım.

Vrurc Ekran Koruyucu Için Samsung Galaxy S8 S9 S8 S9 Artı 3D Tam Kapak Ön ve Arka Telefon koruyucu film (2 adet/paket)

https://s.click.aliexpress.com/e/cfLbFs8g
    Size kac gunde geldi? Benim bir aydir edindigim kilif tecrubem sunlar oldu..

Samsungun kendi orjinal silicon kilif cok iyi guzel ama uzun bir kullanimdan sonra elden kaymaya basliyor, alcantara ise gercekten guzel ama gel gor kir cabuk tutuyor ve bir sure sonra suet kaplama da dokulmeler oluyor. Kapakli ise rezalet cok cabuk ciziliyor ve boya dokulmesi var, led wallet kilifi ne akla hizmet samsung getirmedi en iyisi bu ama pahali ayrica tr de satan yok. Ben ringke kullaniyorum cok saglam kaliteli, sizin dediginiz ekran koruyucu cok iyi ama ona benzer piyasa da koruyucu bulamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: Necoti

bazı yerlerde amoled yanığı gibi sorunlar okudum bu bir kronik sorunmu almaya değermi?
    Parlak kullanırsanız yanmayan amoled yok.
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Verdiler hocam dün muhtemelen cumartesi gelir yada pazartesi...samsung turkiyeden aldim ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Hocam markası nedir ?
  • Turkcell bayine götürsem takabilirler diye tahmin ediyorum.
  • aymina_55 kullanıcısına yanıt
    Ben bugun siparis verdim ama daha kargoya vermediler. Gecen hafta cumartesi 5 tane cam, bir tanede siyah silikon ve iki tane j7 prime kilif siparisi verdim iki gun once tedarik edilemiyor diye iptal edildi, cunku orjinal cam fiyati 19.90 di simdi kartin fiyatini dusurup sonradan tedarik edilmedi diye iptal ederlerse sorun cikartacam

• derbeder1903 D kullanıcısına yanıt
    Teknosanin kendi urunu.90 lira olmasi lazim.Cidden guzel

• Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bulursam onu da alabilirim, ilginize teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Size kac gunde geldi? Benim bir aydir edindigim kilif tecrubem sunlar oldu..

Samsungun kendi orjinal silicon kilif cok iyi guzel ama uzun bir kullanimdan sonra elden kaymaya basliyor, alcantara ise gercekten guzel ama gel gor kir cabuk tutuyor ve bir sure sonra suet kaplama da dokulmeler oluyor. Kapakli ise rezalet cok cabuk ciziliyor ve boya dokulmesi var, led wallet kilifi ne akla hizmet samsung getirmedi en iyisi bu ama pahali ayrica tr de satan yok. Ben ringke kullaniyorum cok saglam kaliteli, sizin dediginiz ekran koruyucu cok iyi ama ona benzer piyasa da koruyucu bulamadim

Alıntıları Göster
    Tam olarak 9 günde geldi bende spigen kılıf kullanıyorum trendyoldan orjinal silikon kılıfını aldım 20 tlye düşünce ara sıra onu kullanırım değişiklik olsun diye.Kargo takipli alabilirsiniz eğer daha da erken ulaşsın derseniz ben şuan çok memnunum ekran koruyucudan hiç parmak izi tutmuyor nerdeyse

Az öncede bu kılıfı aldım mavi rengini ışığa göre renk değiştiriyor

Lazer Temperli cam Samsung kılıfı galaxy S8 S9 Artı Aurora Degrade Renkli Kapak Samsung Not 8 Için 9 Darbeye Dayanıklı Fundas
    https://s.click.aliexpress.com/e/k9amwda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman67 -- 23 Kasım 2018; 23:53:40 >

• ataman67 A kullanıcısına yanıt
    Çok benzerini aldım. Rengi bir süre sonra atıyor. İnşallah sizin kap öyle olmaz.

• Arkadaşlar good lock indirdim fakat açılmıyor . Nasıl açabilir im uygulamayı kullanan varmı.?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12011202120312041205
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.