Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (992. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emresteely

Irgalamadınız demeyin lütfen ben daha önce uzun uzun size bu durumu anlattım. Telefonda Stereo ses kaydı mevcuttur! İnternette de bu konu hakkında bir sürü video, makale bulabilirsiniz. Lütfen insanları yanlış yönlendirmeyin Eğer sizin telefonunuz mono ses kaydediyorsa sizin telefonunuzda bir problem vardır, teknik servis ile görüşün. Bunu size daha önce söyledim
    Dostum,söylediklerinizi yaptım yine aynı yine aynı..Hayır zaten Ayarlarda böyle spesifik bir menüde yok şunu yap ve ya dual kayıt kapalıysa aç diye,varsa bileyim..en sonunda servise götürücem artık,yardımlarınız için teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani bazen şu hoparlör sorunsalını sadece benmi yaşadım diye düşünmüyorda değilim hala bana oreo gelmedi geldikten sonra düzelme ihtimali varmıdır servise götürmeden evvel..?

• kontaka123 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam banada gelmedi ,benimkide USA orijin olduğunu cihazda radyo olduğunda öğrendim..manuel güncellemedede görmüyor oreo'yu..Bir daha asla yurtdışı cihazı almam,özellikle şu mono ve kısık ses kayıt sıkıntısından sonra,hayatt en sevmediğim şey sıfır aldığın herhangi bir şeyin haftası dolmadan servise gitmesidir.

• arkadaşlar s8 kullanıyorum. telefonu aldığımdan beri MacBook Pro ya bağlıyamadım. smart ı yüklüyorum bağlıyorum. cihaz bağlanamadı cihazdan kabloyu çekin yeniden bağlayın veya cihaz yeni başladıysa lütfen biraz bekleyin yazıyor.

sürücüleri güncelledim. programı sildim baştan başlattım. telefon bir türlü bağlanamıyor ?

bu konuda yardımcı olacak var mı.

fotoğraflarımı içinden alabilsem yeter ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöpeklereFısıldayanAdam

Bugün bir media markt te kendi s8 imle teşhir ürününü karşılaştırdım teşhir ürününün ekranı bembeyaz dururken son parlaklıkta benimki soluk sarı duruyordu ön kameralarına bakayım dedim gene aynı şekilde teşhir ürünün ön kamerası ayna gibi net ve parlak çekerken benimki onun yanında bulanık ve soluk duruyordu. Sizce telefonumda nasıl bir sorun olmuş olabilir. Telefonu garantiye vermeli miyim?
    Bir fikri olan yok mu arkadaşlar?

• KöpeklereFısıldayanAdam kullanıcısına yanıt
    Buna cevap geçmiş sayfalarda verildi.

Teşhir ürünlerinin ekran panelleri ticari sebeplerle daha dayanıklı ve daha beyaz üretiliyor teorisi var.

Daima açık oldukları için mantıklı olan da bu.

Ayarlarda da beyaz dengesini ayarlamak için ekran modu var.

Biliyor olmanız muhtemel ama kırmızı mavi yeşil çizgileri istediğiniz beyaz olana kadar deneyin farklı oranlarda.

• Bende de macbook pro var hocam..bi deneyeyim size yazarım..hafıza kartını direk makineye takarak aktaramıyor musunuz?

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Teşhir ürünlerindeki ayarlar bu şekilde.

Şuan benim telefonum daha beyaz ve net.

Bu ayarları yaptıktan sonra teşhir ürünleri ile kıyaslayabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Ben toucbar macbook pro kullanıyorum.

Sadece type c girşi var.

Usb c dönüştürücü ile bağladım olmadı. Macbook pro nün kendi kablosu ile bağladım 2 ucu type c. Yinede olmadı. Ne yaptıysam bağlıyamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz , bu son sürüm oreo mu iyi yoksa iki ay önceki son nougat mı iyi
  • Arkadaşlar ben de SM-9550 model s8+ var. (Hong kong cihazı) bu cihaza daha 8.0 oreo gelmedi.

Ben buna SM-955F modelinin Türkiye 8.0 oreo sürümünü odinle kursam ne olur ? bir sıkıntı olur mu ?

csc kodunu vs. değiştirmicem sadece romu kurcam. sizce herhangi bir problemle karşılaşır mıyım ?
    Olmaz kardeşim cihazı bozarsın sadece aynı model numaralı yazılımları yükleyebilirsin oreo ile cihaza ahım şahım bir şey gelmiyor acele etme.

Odin hata verir kurulmaz -- sm-9550 modeli yazılımını sammobileden indirip kurabilirsin
  • Arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz , bu son sürüm oreo mu iyi yoksa iki ay önceki son nougat mı iyi

cevap yok mu?
    Arkadaşım kendi telefonunda istediğin ayarı yap, teşhir ürünündeki ekran beyaz dengesini yakalayamazsın. O cihazların hepsi Samsung Retail modu diye özel bir modda açılıyor. Bildirim panelini indirdiğin an görürsün. Özel yazılımla son kullanıcıya verilmeyen veya verilemeyen beyaz dengesi ayarlanıyor. Daha cancanlı göz alıcı geliyor doğal olarak herkese. Hatta ayarlara gir değiştirmeye çalış eğer değişmedi ise şifresi 5444 tür hepsinin standart. Oradan doğal beyaz ayarına getirebilirsin. Farkı görürsün.
    Eğer kendi telefonunda ayarı yapıp teşhir ürünündeki beyazı geçebilirsen anlaki o cihazlar sürekli açık kaldığı için beyazı artık sarıya kaymaya başlamıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferit.61 -- 7 Nisan 2018; 16:43:0 >
  • Sultan Yavuzz kullanıcısına yanıt
    Merhaba ustam.

Son durum Oreo da yok hiç bir sıkıntı dert tasa. Bir çok arkadaşta da yok sanırım. Neye göre neyin iyi olduğunu soruyorsun bilemem tabi. Genel olarak sorarsan son sürüme güncelleyebilirsin.

• Yav sizde benim gibi ara sıra kavisli ekran tel aldığınız için pişman oluyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turbetfurzey -- 7 Nisan 2018; 20:15:25 >
  • şahsen hayır. bilakis ip6+ dan sonra bu cihazdan çok memnunum. bazen gözüm mate10 pro ya kayıyor ama cihaz fazla geniş. büyük telefon istemiyorum artık. o yüzden keyfim yerinde. xiaomi mi 7 ile güzel bir cihaz getirirse o zaman canım sıkılabilir biraz :)
  • Daha önce sorunsuz baglaniyordu. Son guncellemeler sonrasi ne android file transfer ne de samsung programlari ile baglaniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Samsung un edge ekranlı telefonlarından sonra bundaki kavis hiçbir şey kalıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.