Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (982. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benim s8 plusta da gif ekle yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyazadam kullanıcısına yanıt
    Aod menüsünde fotoğraf ekleme bölüme gel..oraya gelince altta gif bölümü çıkıyor hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: rithone

Dostum senin yüklü ram ne kadar gösteriyor? Bende 4gb diyor ama toplam bellek 3363 yazıyor.

Aynı hocam yüklü 4 gb toplam 3358

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Tek mesaj varsa ekranın en altında gözüküyor. S8 uygulamasında en üstte idi. Bunun bir ayarı var mıdır ? Ben bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: mb2007

Tek mesaj varsa ekranın en altında gözüküyor. S8 uygulamasında en üstte idi. Bunun bir ayarı var mıdır ? Ben bulamadım

Fikrim yok bendede oyle alisilir.Yanliz scroll yaparken hafif kasma oluyor farkeden var mi tum mesajlari silsem mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • marto1 kullanıcısına yanıt
    Ikisinide aktif olarak kullaniyorum. Ikisininde birbirine göre avantaj dezavantajlari var fakat tek telefon kullanacak olsam S8 den devam ederdim. Tek sıkıntı satmaya çalıştığında 1 sene sonra iphone 7 den daha az paraya satabilirsin.

• Edge aydınlatmayı ne ara düzeltecekler acaba, bir tek SMS uygulamasında çalışıyor ekran kapalı iken.
  • DoubleJift kullanıcısına yanıt
    Hocam ben telefonu ikinci el aldım. Aldığım adam Akasya Avm nin alt katinda 199 TL ye önlü arkalı yanlarida koruyacak sekilde kaplama yaptırmış. Yiprandiginda da koşulsuz şartsız 15 liraya degistirtebiliyorsun. Güzel yani tavsiye ederim ama biraz tuzluymuş. Temper lar bir süre sonra kalkıyor veya dokunmatikte sorunlar yaşatabiliyor.

• Size güncelleme gelmiş ama bana gelmedi galiba. Yazılım kodu nedir en son güncel tr rolünün?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metinuyar M kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler bilgilendirme icin fakat sizin attığınız apk yi yukledim arkaplan seçeneği yok sanirim bulamadim halbuki bugun gelen mesaj uygulamasi guncellemesinde arkaplan degisikligi ozellestirme secenegi vardi

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Ikisinide aktif olarak kullaniyorum. Ikisininde birbirine göre avantaj dezavantajlari var fakat tek telefon kullanacak olsam S8 den devam ederdim. Tek sıkıntı satmaya çalıştığında 1 sene sonra iphone 7 den daha az paraya satabilirsin.

i7 ile s8 aktif kullanıyorum dediniz peki ikisinin kamerasını ve sarjını teknik anlamda değilde son kullanıcı olarak değerlendirirseniz nasıllar? benim eller biraz ufak s8de sorun oluşturur mu?
  • F01-740d F kullanıcısına yanıt
    Kamera artık 2000 TL ve üstü cihazlarda güzel noktaya geldi ikiside memnun eder ama S8 ip 7 ye göre bir kaç tık daha ilerde. Fakat ön kamera her zaman iphone daha iyi her zaman.

Benim ellerde küçük malesef S8 den öncede S7 vardi o tam oturuyordu elime. S8 yukardan bildirimleri cekerken bazen sıkıntı yaratabiliyor bana. Sizede öyle olacaktır eller küçükse.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Kamera artık 2000 TL ve üstü cihazlarda güzel noktaya geldi ikiside memnun eder ama S8 ip 7 ye göre bir kaç tık daha ilerde. Fakat ön kamera her zaman iphone daha iyi her zaman.

Benim ellerde küçük malesef S8 den öncede S7 vardi o tam oturuyordu elime. S8 yukardan bildirimleri cekerken bazen sıkıntı yaratabiliyor bana. Sizede öyle olacaktır eller küçükse.

arkadaşlar kırmızı ekran sorunu vardı daha sonra güncelleme falan yapıldı bu sorun düzeldi mi? ben tam algılayamıyorum uyarlanabilir ekran ayarlarından tam beyaz dengesini nasıl yakalayabilirim yapan arkadaş varsa uyarlanabilir ekran modunun ekran görüntüsünü atabilir mi?
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    iphone un ön kamerasının s8 den iyi olduğunu ilk sizden duyuyorum,bütün incelemelerde s8 in ön kamerasının açık ara daha iyi olduğu söyleniyor.
    ben tecrübe etmediğim için birşey diyemem tabiki fakat iphone moldellerinin ön kameradaki açı sıkıntısını biliyorum.
  • F01-740d F kullanıcısına yanıt
    Elimde iphone 7 ile s8 var.

S8 kamera,batarya konusunda önde

İphone 7 akıcılık konusunda daha iyi. İos bariz daha iyi. Ne kadar özgür değil deselerde bir akıcılık var. Daha kaliteli menüsü

Fiyat konusunda evet s8 bile şuan 2.500 TL ya ediyor ya etmiyor.

Samsung bayisi ile iphone ları daha yüksek fiyattan alıyor.

İphone 7 mı s8 mi dersen. Uzun süre satmadan kullanacaksan(4-5 yıl) o zaman s8 al. Yok eğer 2 yıl sonra satarım diyorsan iphone al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renk ve gerçeklik

• Selam arkadaşlar.Klavye temasını değiştirebiliyor muyuz? Kullandığım ana temanın klavyesini beğenmiyorum ama tema değiştirmeyle ilgili bi ayar bulamadım.
  • Valla şanslısın benim gibi 3üncü günü cebinden düşürüp camı çizmemişsin :) 30 santimden mermerin kenarına çarpınca çizildi. Arkada kılıf varı arkasına düşse bişey olmayacaktı. Olacağı varsa oluyor işte.

Kapaklı kılıf yine en iyisi aslında.
  • Telefon bugün beni mutlu etti :)

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Hocam tabiki s8ler daha iyi kamera konusunda.

Bir sürü tarafsız sitede de görebilir herkes bu durumu.

Gelip buraya kendi fikrini yazınca doğruyu değiştirdiğini sanan insanlara gülüp geçmek lazım ama insan dayanamıyor.

Dxomark puanlarına göre

S7Edge bile iphone7'den üstün. Sıktı bu kıvırmalar ya.

Cidden forumu bırakasım geliyor.

Adamlar orta segmet samsunglarla en üst seviye cihazlarını kıyaslaya kıyaslaya iyice komik duruma düşüyorlar. Sonra aşağı yukarı her yönden önde olan Amiral Gemisi Samsung cihazlarda da aynı şeyi yapmaya kalkıp farkında olmadan rezil oluyorlar.

• 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.