Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (939. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    U11 bataryası S8 kamerası ile önde, U11 kardeşimde S8 ben de var. Tasarımsal olarakta S8 çok önde sanki U11 10 yıl öncesinin telefonu gibi duruyor S8 yanında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz bakımı 4×1 widget de bug var optimize te bastinmi dönüp duruyor hiç durmuyor daha.

• Arkadaşlar S7 de bazı telefonlarda Samsung bazı telefonlarda Sony kamera kullanıyor .
    S8 de de böylemi yoksa sadece Samsung kamerasımı var ?

İlk defa duyup merak edenler için Aida 64 programını yükleyip görebilirsiniz. Cihazlar menüsüne girip kamera seçeneğine tıklarsanız görürsünüz SLSI yazıyorsa Samsung dur. Sony ise direk Sony yazar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şimdi baktım SLSI yazıyor kamerada. Ön ve arka kamera aynı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • G950FXXU1CRC1

Haftaya persembe gunu gelicek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemesi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikzll

Güvenlik güncellemesi mi?

Evet baska birsey beklemeyin zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

quote:

Orijinalden alıntı: canbazoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

ölü piksel mi yoksa yanık kalmış piksel mi? google play de bazı appler var düzeltebiliyor takılı kalmış pikselleri.

Net siyah hocam . Fotoğraf makinemde de var bana ölü gibi geldi . O programlar ekranı zorluyor olabilir zarar verip temelli bozmakta istemiyorum

Servise verin cihazınız 1 ayı dolmadıysa aldığınız günden itibaren direk cihaz değişimi yapıyo servis ama geçtiyse bir ayı ekran değişimi yaparlar ben yolladım ordan biliyorum direk cihazı değiştiler bende

Çok oldu alalı. Son çare öyle yapacağız.

iyi bir servise yollamam lazım. Siz nereye yolladınız

• Oneplus 5 te Trueblack isimli bir apk vardı. 15-20 mb boyutunda, XDA'dan bir geliştirici hazırlamıştı sanırım. Ekran da pikselleri HD+ kalitesinde siyah kullanabiliyorduk. İçinde özelleştirmeler de vardı. Buna benzer bir şey Samsung için de var mı acaba? AMOLED ekrana sahibiz, en azından nimetlerinden faydalanalım. Pil ömrüne katkısı oluyor.

Örneğin şöyle bir uygulama var markette;

Swift Black

Substratum tema motoru üzerinden çalışıyor. Sosyal medya hesabım yok ama (facebook, twitter, instagram vs bilimum) kullananlar için önerebilirim. Örneğin Instagram için çeşitli düzenlemeler yapabiliyorsunuz. En kötü satın alıp denersiniz, beğenmezseniz 2 saat içinde uygulamayı kaldırıp geri ödeme alabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hitman

Satılık Zizo turuncu S8 kapak var elimde, fazlalık isteyene aynı fiyata verebilirim.

https://www.amazon.com/Samsung-Zizo-Protector-Kickstand-Military/dp/B06XXM99VD?th=1

Hocam böyle bir kılıf ile bu telefonu kullanmak rahatsız etmiyor mu?

Outdoor sporları ile ilgilenenler için yada kamp aktivitelerin de belki iş görür ama günlük kullanım da..

• Kılıf önerilerim;

Ön yüzü transparan kapaklı;

Rock Flip Case

Alt ve üst çerçeve dayanımı artırılmış kılıf;

Baseus Marka Silikon

Bumper ile güçlendirilmiş şeritli kılıf;

Rock Sert Silikon

Aşağıda önerdiğim kılıfın arkasının düz olanını farklı bir telefon da kullanmış ve memnun kalmıştım. Delikli olan bu model ısıyı dışarı attığını iddia ediyor ancak o delikler zaman içinde toz tutuyor. Bu da yine başka cihaz da edindiğim tecrübe. Kılıfı çıkardığınız da deliklerin olduğu yerler nokta nokta toz oluyor. Kılıf kadifemsi sert bir ürün. Düşmeye bağlı darbeler de koruma yönü iyi.

Delikli Sert Plastik

Kaliteli, şık, ince ve arka dayaması olan kılıf isteyenler için;

Arka dayamalı yumuşak kılıf

• Günaydın..kılıfların hepsi birbirinden güzel.. ilk önerdiğiniz kılıfı kullanma imkaniniz oldu mu acaba? Kapak kapali iken kullanılabiliyor mu? Ben telefonu yeni aldiğimda kenarları kıvrım li olan koruyucu bir cam gibi bir şey takmıştım..hiç hoşuma gitmemişti..3 kere bir yere basıyorsam 1 kere anca algılıyor..sonra çıkardım mecburen..şimdi on camda herhangi bir şey kullanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Günaydın..kılıfların hepsi birbirinden güzel.. ilk önerdiğiniz kılıfı kullanma imkaniniz oldu mu acaba? Kapak kapali iken kullanılabiliyor mu? Ben telefonu yeni aldiğimda kenarları kıvrım li olan koruyucu bir cam gibi bir şey takmıştım..hiç hoşuma gitmemişti..3 kere bir yere basıyorsam 1 kere anca algılıyor..sonra çıkardım mecburen..şimdi on camda herhangi bir şey kullanmıyorum

maalesef aliexpress ve geartbestten gelen kılıfları genellikle malzeme kalitesi kötü oluyor... Bir müddet sonra elinizle teması bile rahatsız ediyor... Ama denenebilir... Biraz malzeme iyi olsa bizi spigen mahkum etmeseler iyi olur ama...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

ölü piksel mi yoksa yanık kalmış piksel mi? google play de bazı appler var düzeltebiliyor takılı kalmış pikselleri.

Net siyah hocam . Fotoğraf makinemde de var bana ölü gibi geldi . O programlar ekranı zorluyor olabilir zarar verip temelli bozmakta istemiyorum

Servise verin cihazınız 1 ayı dolmadıysa aldığınız günden itibaren direk cihaz değişimi yapıyo servis ama geçtiyse bir ayı ekran değişimi yaparlar ben yolladım ordan biliyorum direk cihazı değiştiler bende

Çok oldu alalı. Son çare öyle yapacağız.

iyi bir servise yollamam lazım. Siz nereye yolladınız

Ben destech bilişime yollamıştım benim cihaz tamir görmediğinden servisin işçiliği konusunda bişey diyemicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

Günaydın..kılıfların hepsi birbirinden güzel.. ilk önerdiğiniz kılıfı kullanma imkaniniz oldu mu acaba? Kapak kapali iken kullanılabiliyor mu? Ben telefonu yeni aldiğimda kenarları kıvrım li olan koruyucu bir cam gibi bir şey takmıştım..hiç hoşuma gitmemişti..3 kere bir yere basıyorsam 1 kere anca algılıyor..sonra çıkardım mecburen..şimdi on camda herhangi bir şey kullanmıyorum

Koruma yönüne ağırlık verdikleri için malzemeyi sağlam tutmuşlar. Ön kapağı açmadan cihazı kullanabiliyorsunuz. Ancak bu kullanım gelen bildirimleri görme ve gelen aramayı cevaplama noktasında kullanışlı. Onun dışında ekranı direk arada hiç bir şey olmadan kullandığınız gibi kullanma deneyimi sunmuyor. Ancak görsel anlamda ekran da büyük bir kaybınız olmaz.

Ayrıca "Çinli satıcıların malzemesi genellikle kötü oluyor" demek için yapılan alışverişlerin genelinde ucuza kaçmak gerekir. Eğer böyle ise evet ürünler kötü olur. Ancak bu Çin değil her yerde böyledir. Ucuz etin yahnisi. Sonuçta ortaya çıkan maliyet ile birlikte satılan maldan kâr etmek için bir şeyleri kırpmak gerekiyor.

Bu video fikir verebilir.

• Arkadaşlar sarj aletiniz çin üretimi mi vietnam üretimi mi? Bende s7 var orginal şarjı çin üretimi, resimdeki şarj aleti orginal mi acaba?

• Beyler oreo yu yukleyimmi yoksa bekleyeyim mi? Sorun yasayanda var yasamayanda. Karar veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Beyler oreo yu yukleyimmi yoksa bekleyeyim mi? Sorun yasayanda var yasamayanda. Karar veremedim.

yükle ve cihazı formatla hocam.

• Note 9 veya sonra çıkacak cihaza kadar S8+ ile devam etme kararı aldım. S9 alınacak bir cihaz değil. paranıza yazık boşuna vermeyin. çift kamera için alıyorsanız o paraya giriş ve orta seviye prof cihazlar alabilirsiniz. Telefonla olmaz o işler

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Beyler oreo yu yukleyimmi yoksa bekleyeyim mi? Sorun yasayanda var yasamayanda. Karar veremedim.

Animasyon laglari var 0.2x de fakat stock 0.5 de yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 7 Mart 2018; 13:53:20 >
  • 
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.