Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
189
Favori
1.586.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar play store dan yukledigimiz icon packleri samsungun kendi launcherinda kullanma imkanimiz yokmu, ille de galaxy themes dekileri mi kullanmak zorundayiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Orijinalden alıntı: unutulan6767

Pil tüketimde Android sistemi çok yiyor şarjı. Sizde de öyle mi arkadaşlar? Telefonum plus.bu sistemde neler var şarjı yiyen?

Oreoda iseniz pil ayarlarında android sistemi arka plan kullanımını kapatın. Müthiş fark ediyor . Telefonu yeniden başlatirsaniz tekrar kapatmanız gerekir.

Herhangi bir eksiklik oluyor mu hocam bunu yapınca?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rehberi sadece google play den seçmek için ne yapmalıyım?

• no_Antijen kullanıcısına yanıt
    kişiler>sağ üst 3 noktaya tıklayın> ayarlar> gösterilecek kişilerden istediğin ayarı yapabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

ücretsiz değişiyor servis kullanıcı hatası olması imkansız

Teşekkür ederim

• tcreis kullanıcısına yanıt
    Güzel değerler, operatörünüz nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Pençe_

quote:

quote:

Pil tüketimde Android sistemi çok yiyor şarjı. Sizde de öyle mi arkadaşlar? Telefonum plus.bu sistemde neler var şarjı yiyen?

Oreoda iseniz pil ayarlarında android sistemi arka plan kullanımını kapatın. Müthiş fark ediyor . Telefonu yeniden başlatirsaniz tekrar kapatmanız gerekir.

Olmuyor. Günlerdir kullanıyorum. Eksiklik olsaydı o ayarı oraya koyacaklarını zannetmiyorum. Bayağıda sarja etkisi oldu diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: canbazoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

ölü piksel mi yoksa yanık kalmış piksel mi? google play de bazı appler var düzeltebiliyor takılı kalmış pikselleri.

Net siyah hocam . Fotoğraf makinemde de var bana ölü gibi geldi . O programlar ekranı zorluyor olabilir zarar verip temelli bozmakta istemiyorum

Servise verin cihazınız 1 ayı dolmadıysa aldığınız günden itibaren direk cihaz değişimi yapıyo servis ama geçtiyse bir ayı ekran değişimi yaparlar ben yolladım ordan biliyorum direk cihazı değiştiler bende

• 60 fps ve 4k videoları 10 dakika ile kısıtlamaları saçma değilmi Huawei mate 9 da bile öyle bir şey yoktu neden böyle saçma bişey yapmış olabilirlerki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bende yaptim simdi acaba bi etkisi olurmu

• Arkadaşlar telefonumun ekranı kırık başta sorun yoktu ama şimdi ekran titiriyor full parlaklık kullanmazsam renkler görünmüyor ve ekranın gelmesi için 5 dakika uğraşıyorum ekranı görmem şans işi yani. Servise göndereceğim bildiğiniz kaliteli servis varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Suya dayanıklılık özelliğinin korunmasını istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aliss

quote:

quote:

quote:

Bende yaptim simdi acaba bi etkisi olurmu

Ben de şimdi yaptım.

• Arkadaşlar Hepsiburada'dan s8 plus siparişini az önce verdim. Önerebileceğiniz makul fiyatlı sert kılıf var mı ?

Bir de satıcı hepsiburada ancak ithalatçı garantili olanı aldım. Benim gibi sipariş veren varsa bir sıkıntı yaşadı mı ? içindeki işlemci snapdragon mu yoksa exynos mu bilgi verirse çok makbule geçer.

• Satılık Zizo turuncu S8 kapak var elimde, fazlalık isteyene aynı fiyata verebilirim.

https://www.amazon.com/Samsung-Zizo-Protector-Kickstand-Military/dp/B06XXM99VD?th=1

• jskat J kullanıcısına yanıt
    Gösterilecek kişiler seçeneği yok orada malesef

• Neden şu telefonu alacağınız yeri araştırmadan satın alıyorsunuz ki Son birkaç gündür "sipariş verdim satıcı güvenilir midir? kırığı çıkığı olur mu? bunun özellikleri nedir?" şeklinde saçma sapan sorular gelmekte, şaşıyorum doğrusu. Alacak insan satıcıyla bir kelime iletişime geçmez mi ya buraya gelip sormadan önce? Ayrıca bu konu "Alış-Satış destek" yeri de değil.

• kontaka123 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam bende n11 den aldım yarın gelecek inşallah delta garantili

• quote:

Orijinalden alıntı: kontaka123

Arkadaşlar Hepsiburada'dan s8 plus siparişini az önce verdim. Önerebileceğiniz makul fiyatlı sert kılıf var mı ?

Bir de satıcı hepsiburada ancak ithalatçı garantili olanı aldım. Benim gibi sipariş veren varsa bir sıkıntı yaşadı mı ? içindeki işlemci snapdragon mu yoksa exynos mu bilgi verirse çok makbule geçer.

Nillkin kılıf onerebirim oldukca sağlam ve kalitelidir

• Sirf bu kamera kirliliginden dolayi birdaha samsung zor alirim

• Yaklaşık 1,5 haftadır mobilden Twitter'a giremiyorum. Wifi açıkken giriyor, mobil veriyi açınca girmiyor. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

• 
Sayfa: önceki 936937938939940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.