Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (936. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.135
Cevap
188
Favori
1.586.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Öyle yapacam artık bakalım formattan sonra sorun cozulecekmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar...

Sony Xperia Z2 kullanıyordum. S8 Plus aldım yurt dışından. Henüz elime ulaşmadı.

Tavsiye edeceğiniz kırılmaz cam, kılıf falan var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayırlısı olsun.. evet temiz cihaz bulmak biraz zor.. haklısınız.. inşallah hiç ihtiyaç duymazsınız garantiye.. güle güle kullanın cihazınızı

• samsung fotoğraf kulübünde google camera uygulamasının daha iyi olduğundan bahsetmiş bir kaç kişi.. sizlerin bir tecrübesi oldu mu? ben apk olarak bulup yükledim ama bi fark gözlemleyemedim

• jskat J kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım, tr romu ile başka bir rom arasinda fark varmi? Ben mesela g950fd cihazima amerika g950fd yuklesem turkce kullanamammı? Hatmi kesilir?

• ekranımda 1 adet ölü pixel olustu. garanti buna bi değişim vs yapar mı. viddi anlamda rahatrsız ediyor.
    basına gelen var mı ? baktım ama göremedim basına gelen.

• Google Camera.

S8 de denedim çalışıyor. Portre modu güzel ama video ve düşük ışıkta Samsung kamera dan kötü.

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/themes/google-camera-portrait-mode-t3736859

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtynr

Merhabalar...

Sony Xperia Z2 kullanıyordum. S8 Plus aldım yurt dışından. Henüz elime ulaşmadı.

Tavsiye edeceğiniz kırılmaz cam, kılıf falan var mı?

Bütün telefonlarım da Nillkin ürünlerini tercih ettim şimdiye kadar. Edge ekran da koruma işi muhtemelen biraz daha sıkıntılı olacak. Nillkin temperli cam koruyucular ikiye ayrılıyor. H ve H+

H+ olan biraz daha ince ürün. Biri 0.3 diğeri 0.2 mm

Kılıf olarak bu cihaza Spigen alırım. Spigen'in kalitesi su götürmez. Ancak çok çeşit var. İnce ama koruma yönü güçlü bir tercih yerinde olur.

Bir de seramik koruma var. Diamond Protect markası aklımda. Yaklaşık 17 ay uygulanan yüzeyde koruma sağladığı iddia ediliyor. Bana kalırsa darbeleri kılıf kadar önlemese de ekranı çizilmelerden koruyacağına inanıyorum.

• Teşekkür ederim 👍

• Odin ile güncelleme yapamıyorum maalesef.Sammobile sitesinden oreo güncellemesini indirdim maalesefe 2 saniye içinde telefon resetleniyor.Oreo otadan geçtim fakat whatsapp özellikle arada uygulama duruyor ve temiz kurulum istediğim için bu yolu deniyorum fakat yapamıyorum.Yaşadığım sorunu yaşayan varmı acaba ?

• SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    Bilgim var bende çokça rom yükledim ama adam öyle diyince korktum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhoneDalton

Odin ile güncelleme yapamıyorum maalesef.Sammobile sitesinden oreo güncellemesini indirdim maalesefe 2 saniye içinde telefon resetleniyor.Oreo otadan geçtim fakat whatsapp özellikle arada uygulama duruyor ve temiz kurulum istediğim için bu yolu deniyorum fakat yapamıyorum.Yaşadığım sorunu yaşayan varmı acaba ?

Oreo için odin sürümü güncellendi. Uyumlu sürümü kullanın. Diğer sürümler oreoda çalışmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

quote:

Orijinalden alıntı: iPhoneDalton

Odin ile güncelleme yapamıyorum maalesef.Sammobile sitesinden oreo güncellemesini indirdim maalesefe 2 saniye içinde telefon resetleniyor.Oreo otadan geçtim fakat whatsapp özellikle arada uygulama duruyor ve temiz kurulum istediğim için bu yolu deniyorum fakat yapamıyorum.Yaşadığım sorunu yaşayan varmı acaba ?

Oreo için odin sürümü güncellendi. Uyumlu sürümü kullanın. Diğer sürümler oreoda çalışmaz.

Sağolun hocam az önce yeni sürümle denedim şuan güncelleme oluyor.Umarım uygulama hataları olmaz temiz kurulumdan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: EHABERDAR

güzel soru.. bunun cevabını bende merak ediyorum

:) şuanda oto döndür açık kullanıyorum ama bunun bi çözümü olmalı rootlu telefonda çözümü basittir ama stokta sıkıntılı

• Pil tüketimde Android sistemi çok yiyor şarjı. Sizde de öyle mi arkadaşlar? Telefonum plus.bu sistemde neler var şarjı yiyen?

• 4.5G ve parlaklık otomatik oreo da 3. Gün deneyimim

• Hepsiburada dan az önce Galaxy S8 64 gb siparişi verdim. Acaba guvenilir mi? Kusurlu çıkma ihtimali var mı?

Bundan siparis verdim arkadaslar

Samsung Galaxy S8 Dual Sim (İthalatçı Garantili)http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s8-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV00000937DT?magaza=Hepsiburada

Umarim internetten aldigim ilk telefonla rezil olmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rithone -- 6 Mart 2018; 0:50:29 >
  • Poweramp i keske indirmeseydim o nasil bir sestir samasung un ki 5 para etmez baslari cok yapmacik. Poweramp de basslar cok ama cok guzel poweramp in arayuzunu begenmedim ve salak salak muzikleri de gösteritor nerde bulduysa

Silmede silemiyorum cok asiri guzel ses veriyor muazzam samsumgun kinde basi kokleyince tizler kayboliyor ama bunda tik yok

• Amoled yanığına çözüm var mı ? Servis kullanıcı hatası mı diyor yoksa ekran değişimi yapıp veriyor mu ?

• Arkadaşlar bazı video formatlarında 10 dakika sınırı var bu limiti kaldırmak için bir çözüm varmıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 934935936937938
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.